MEDYTACJA
& WYCISZENIE


V. tydzień półkolonii

Zapisz się

Zapraszamy na piąty tydzień Półkolonii dla Joginów w Stanie Skupienia! 

Potrzebujesz ukojenia umysłu i kontaktu z samym sobą? Czujesz się zmęczony, a myśli kotłują się w głowie bez ładu i składu? Nie potrafisz wyciszyć umysłu ani uspokoić gonitwy myśli? Chciałbyś dowiedzieć się trochę więcej na czym polega medytacja i jak może nam pomoc w drodze do spokoju i wyciszenia? Czujesz, że nic nie jest pod Twoją kontrolą, a poziom stresu tylko rośnie?

A może medytacja głównie kojarzy Ci się z niewygodną pozycją i usilną próbą myślenia o niczym? Czy wiesz, że medytować możesz dosłownie w każdej pozycji, a do wyciszenia umysłu wystarczy skupienie na oddechu?

Medytacja jest potężnym narzędziem w radzeniu sobie ze stresem i natłokiem myśli w głowie. Nie zawsze mamy wpływ na to co się dzieje, natomiast możemy mieć wpływ na to, jak nasz umysł odbiera daną sytuację.

Zapraszamy na tydzień pełen luzu, głębokiego i spokojnego oddechu, relaksu, dobrego samopoczucia i medytacji. Alina łagodnie wprowadzi Cię w świat technik medytacyjnych i uważnościowych.

Opowie o oddechu i zapozna Cię z podstawowymi formami medytacji. Podczas Półkolonii Medytacja & Wyciszenie dowiesz się jak umiejętnie odpuścić stresy i napięcia, które są gromadzone w ciele i umyśle.  Pokażemy Ci jak odblokować przeponę i jak uspokoić umysł. Brzmi idealnie? Spędź z nami lato z widokiem na Plac Zbawiciela!

 

W PROGRAMIE:

  • Zapoznanie się z medytacją

  • Poznanie korzyści płynących z medytacji dla układu nerwowego, czyli trochę teorii i nauki

  • Oddech i medytacja w ruchu w łagodnej vinyasie

  • Jogiczne techniki i narzędzia budowania skupienia

  • Pranayamy i wprowadzenie do mantr, czyli jak się skupić za pomocą powtarzania, afirmacji i zajęciu umysłu

  • Jak się zaprzyjaźnić z medytacją w bezruchu <3 

    PROWADZI: ALINA KACZMAREK – SUBRAMANIAN

Joginka i etnolożka, prowadzi Fundację TEJAS @fundacjatejas. Na zajęciach stara się przywrócić uczestnikom stan spokoju 🙂 i nauczyć, jak go odnajdywać samemu. Instruktorka jogi w nurcie Vinyasa Krama i Svastha Yoga, nastawianych na zindywidualizowaną i zrównoważoną praktykę. Prowadzi zajęcia indywidualne i grupowe z jogi terapeutycznej, profilaktyki prozdrowotnej, dla kobiet w ciąży, jogi kręgosłupa, jogi na stres, technik oddechowych i medytacji. Uczyła się w Indiach, w Polsce i na Bali.

>> CENA:

1 wybrany tydzień – 195 zł

2 tygodnie – 360 zł

3 tygodnie – 490 zł

4 tygodnie – 590 zł

5 tygodni – 690 zł

WEJŚCIA NA WYBRANE ZAJĘCIA:

pojedyncze wejście – 45zł

2 wejścia na wybrane zajęcia – 85 zł

3 wejścia na wybrane zajęcia – 125 zł

4 wejścia na wybrane zajęcia – 160 zł

>> TERMINY: 27 – 31.07, pn-pt godz. 20.15-21.45, co tydzień inny temat!

>> ADRES: Stan Skupienia na Placu Zbawiciela 2/16

>> ZAPISY: kontakt@stanskupienia.pl

Półkolonie są dla wszystkich i każdy pracuje na swoim poziomie.

Zapisz się

FreshMail.pl