PRZEJDŹ NA MIĘKKĄ STRONĘ JOGI

WARSZTATY POWIĘZIOWEJ JOGI YIN Z KASIĄ GURAJ

Zapisz się

PRZEJDŹ NA MIĘKKĄ STRONĘ JOGI – warsztat Powięziowej Jogi Yin z Kasią Guraj z ChillYin Yoga

Usiądź, weź głęboki oddech i wyobraź sobie przestrzeń, gdzie nic nie musisz, ale możesz
wszystko.

Możesz zwolnić tempo, zastanowić się nad tym, na co tak naprawdę masz ochotę, zapomnieć o wszystkim poza chwilą obecną. Nie musisz już niczego kontrolować, niczym się przejmować. Możesz po prostu pobyć sobą. Bez żadnych ograniczeń.

A teraz pomyśl, że to wszystko dzieje się na sesji jogi. Zamiast trzymać bandhy i napinać mięśnie, możesz całkowicie się rozluźnić. Masz czas i przestrzeń na to, by się powiercić i odnaleźć idealną dla siebie formę każdej pozycji. Umysł może w pełni odpocząć, myśli ucichnąć, a ciało odzyskać więcej przestrzeni, swobody ruchu, miękkości.
Czujesz się spokojny, bezpieczny. Cieszy Cię w pełni to, co jest. Nie potrzebujesz nic więcej. Co ty na to? Brzmi kusząco? Zatem wpadnij na warsztat i poczuj magię Powięziowej Jogi Yin!

Jako, że ta odmiana jogi jest tak łagodna, może ją ćwiczyć każdy. Nie ma znaczenia, czy masz już jakieś doświadczenie, czy jesteś wystarczająco elastyczny, a już tym bardziej czy przypadkiem nie jesteś zbyt młody lub zbyt dojrzały. Tu wystarczy chcieć. A raz zaczniesz, nie będziesz chciał(a) przestać.

A że Powięziowa Yin Joga to nie tylko klasyczne pozycje, ale i elementy automasażu piłeczkami tenisowymi, Chi Kungu czy Ruchu Spontanicznego, możesz być pewien, że z warsztatu wyjdziesz nie tylko odprężony, ale też wymasowany i odświeżony.

Serdecznie zapraszamy!

>>O PROWADZĄCEJ: Kasia Guraj

Z wykształcenia psycholog, z pasji – nauczycielka Yin Jogi i Jogi Powięziowej oraz pasjonatka różnych form pracy z ciałem (metoda Feldenkraisa, slackline, taniec spontaniczny), a w głębi duszy po prostu duże ciekawskie dziecko uwielbiające rozwiązywać wszelkie cielesne (i umysłowe) zagadki. Z jogą związana od 15. r.ż.
Uwielbia eksperymentować z ruchem, a tym, co łączy wszystkie jej poszukiwania i kierunki, które w nich obiera, jest dążenie do pełnej swobody i wolności w ruchu, myśleniu, byciu, do pełnej autentyczności ekspresji. Na zajęciach kocha rozbudzać we wszystkich tak bliską jej dziecięcą wręcz ciekawość względem własnego ciała, zachęcać do pełnego mu zaufania i słuchania wewnętrznego głosu oraz do szukania, przede wszystkim, przyjemności i komfortu.

>>CENA: 150zł (dla osób posiadających aktualny karnet do Stanu Skupienia 120zł)

>>TERMIN: 24 czerwca, nd godz. 10.00-13.00

>> ADRES: Stan Skupienia na Placu Zbawiciela 2B/16

>> ZAPISY: kontakt@stanskupienia.pl

Warsztaty są dla wszystkich i każdy pracuje na swoim poziomie.

Zapisz się

FreshMail.pl