MIĘŚNIE GŁĘBOKIE & STABILIZACJA

IV. tydzień półkolonii

Zapisz się

Zapraszamy na czwarty tydzień sierpniowych Półkolonii dla Joginów w Stanie Skupienia!

Czwarty tydzień Półkolonii jest dedykowany Pilatesowi i świadomej stabilizacji. Pilates to samo dobro dla Twojego ciała i kręgosłupa <3

Zawsze słyszysz, że powinieneś wzmocnić mięśnie głębokie albo ćwiczyć tajemniczy „core” ale tak na serio to nawet nie wiesz od czego zacząć? Martyna, która nie tylko uczy Pilatesu, ale też jest fizjoterapeutką , rozwieje Twoje wątpliwości i wprowadzi Cię w świat stabilizacji, podchodząc indywidualnie do potrzeb każdego uczestnika. 

Daj sobie pięć dni dedykowanych Twoim mięśniom głębokim, tak abyś poczuł się stabilnie i pewnie w swoim ciele! Krok po kroku będziemy poznawać poszczególne mięśnie, które są najważniejsze dla stabilizacji. Dowiesz się gdzie ich szukać oraz nauczysz się ich aktywacji i prawidłowego napięcia. Poznasz prawidłowy wzorzec oddechu oraz odpowiedni Timing mięśniowy czyli kolejność włączania się w ruch poszczególnych mięśni, który jest bardzo ważną składową procesu stabilizacji. Kiedy już dowiemy się gdzie szukać mięśnia i jak go napiąć, postaramy się utrzymać jego stałe napięcie podczas spokojnego oddychania oraz ruchów poszczególnych partii ciała. Będzie to spokojna praca od podstaw, jednak gwarantujemy, że nie będzie nudno!

Półkonie szczególnie polecamy tym z Was, którzy cierpią na przewlekłe problemy kręgosłupa. 

W PROGRAMIE:

1. ŚWIADOMA PRACA Z MIĘŚNIAMI „CORE”, czyli wreszcie się dowiesz czym są 🙂

2. DAWKA WIEDZY ANATOMICZNEJ, czyli uczymy się gdzie szukać i jak aktywować mięsień poprzeczny, wielodzielny lub prosty.

3. STABILIZACJA KRĘGOSŁUPA poprzez pracę z mięśniami głębokimi.

4. SPOKOJNY oddech, który naturalnie towarzyszy ruchom.

5. BUDOWANIE ŚWIADOMOŚCI CIAŁA, tak aby wiedzieć jak samodzielnie ćwiczyć w domu!

6. INDYWIDUALNE podejście do potrzeb uczestników 

 

PROWADZI:

MARTYNA KLIMASZEWSKA – Studentka fizjoterapii, instruktorka metody Pilates i miłośniczka aktywnego trybu życia. Kwalifikacje zdobyła w szkole Raela Isacowitza BASI Pilates. „Pilates otworzył przede mną nieodkryte wcześniej możliwości ciała i umysłu, stał się drogą do lepszego poznania i świadomego korzystania z własnego ciała a co za tym idzie, lepszej jakości życia. Zajęcia, które prowadzę to ćwiczenia Pilates przeplatane z ćwiczeniami korekcyjnymi, relaksacją oraz pracą z oddechem. Staram się do każdej osoby podejść w sposób indywidualny, tak, aby każdy mógł wynieść z zajęć jak najwięcej dla siebie! Wzmocnię ciało i ducha! Do zobaczenia na macie.  „The mind, when housed within a healthful body, possesses a glorious sense of power” Josheph Pilates.

Półkolonie w Stanie Skupienia trwają cały sierpień!

>> CENA:

1 wybrany tydzień – 180 zł

2 tygodnie – 340 zł

3 tygodnie – 490 zł

4 tygodnie – 590 zł

5 tygodni – 690 zł

WEJŚCIA NA WYBRANE ZAJĘCIA:

pojedyncze wejście – 45zł

2 wejścia na wybrane zajęcia – 80 zł

3 wejścia na wybrane zajęcia – 120 zł

4 wejścia na wybrane zajęcia – 150 zł

>> TERMINY: 19 – 23 sierpnia, pn-pt godz. 19.45-21.15

>> PROWADZI: Martyna Klimaszewska

>> ADRES: Stan Skupienia na Placu Zbawiciela 2/16

>> ZAPISY: kontakt@stanskupienia.pl

Półkolonie są dla wszystkich i każdy pracuje na swoim poziomie.

Zapisz się

FreshMail.pl