ROLOWANIE NA SPIĘTE BARKI I SZYJĘ

II. tydzień półkolonii

Zapisz się

Zapraszamy na drugi tydzień Półkolonii dla Joginów w Stanie Skupienia!

Twoje barki i szyja napinają się przez pracę przed komputerem? Głowa wysuwa się do przodu, klatka piersiowa chowa do środka i utrudnia swobodny oddech? Słowem, czujesz, że zamiast barków i szyi masz sztywną zbroję i jedno wielkie napięcie? Może borykasz się z ograniczoną ruchomością w szyi? Zapraszamy Cię na tydzień automasażu za pomocą rolek! Rolowanie pozwala na wspaniałe odpuszczenie napięć, regenerację i wyciszenie bólów napięciowych. Rolowanie nie musi być nieprzyjemne – Ania pokaże Ci jak korzystać z rolek w taki sposób, aby delikatnie pracować z punktami bólowymi, z oddechem, luzem i spokojem. 

Jeśli czujesz, że przeciążone długotrwałym stresem mięśnie dają o sobie znać, te Półkolonie są dla Ciebie!  Nasze ciało stanowi całość, dlatego napięcie w barkach i szyi może także oznaczać drętwienie rąk, bóle głowy czy problemy trawienne.

Poznaj rolowanie – metodę automasażu, która pomoże ci rozluźnić mięśnie oraz pozbyć się bólu. Za pomocą rolek do automasażu uciskamy różne miejsca na ciele by poczuć swobodę i luz w ciele. Zupełnie tak, jak po masażu.

Po pięciu dniach będziecie mieć pełną wiedzę, jak radzić sobie z napięciami w barkach i szyi każdego dnia.

 

CZYM JEST ROLOWANIE?

Rolowanie to technika automasażu z użyciem specjalnych rolek, wałków, piłek i innych gadżetów. To jeden z najskuteczniejszych sposobów poprawy pracy mięśni i powięzi – niweluje napięcia, nadaje ciału gibkości i lekkości, przyśpiesza regenerację mięśni po treningu, pomaga zwiększyć zakresy ruchu w stawach. Jest to świetne narzędzie do wspomagania się na co dzień oraz do pracy z konkretnymi schorzeniami i stanami bólowymi.

Bądźmy szczerzy: na początku kontakt z rolką nie należy do najprzyjemniejszych, bo im bardziej napięte jest ciało, im bardziej potrzebuje pomocy i rozluźnienia, tym mniej przyjemnie jest w zetknięciu z rolką, wałkiem lub piłką (tak jak wtedy gdy masażysta naciska bolące, napięte lub kontuzjowane miejsce – trochę boli, zanim pojawia się ulga).
Tymczasem każda kolejna minuta rolowania owocuje większym luzem, zwiększeniem gibkości, zakresów i odpuszczeniem napięć.

Pracujemy z różnorodnym sprzętem, tak by dotrzeć do tych najbardziej zapomnianych i ponapinanych części ciała. 
Rolki, mini rolki, piłki różnej wielkości to sprzęt którym rolujemy całe ciało – od stóp po głowę!

Jeżeli po całym dniu marzysz o porządnym masażu, to te zajęcia są dla ciebie! Nauczysz się jak samodzielnie przynosić sobie ulgę dokładnie wtedy kiedy tego potrzebujesz. Zapraszamy też wszystkich, którzy umieją się rolować, ale w domu brakuje im motywacji na dłuższą, solidną sesję, podczas której można zająć się dokładnie całym ciałem.

CO ZYSKASZ ROLUJĄC SWOJE CIAŁO?
uczucie lekkości i relaksu, zwiększysz elastyczność i mobilność ciała, pozbędziesz się napięcia i bólu mięśni, lepiej poznasz i poczujesz swoje ciało.

 

W PROGRAMIE:

Każde spotkanie będzie podzielone na część teoretyczną i praktyczną. Dowiecie się:

  • Jakie są zasady bezpiecznego rolowania

  • Zapoznacie się z anatomią masowanych obszarów

  • Poznacie strategię pracy z napięciami w barkach i szyi

  • W jaki sposób oddech wpływa na napięcia w barkach i szyi

W części praktycznej:

Nauczysz się bezpiecznie pracować z napięciami w barkach i szyi.

 

PROWADZI:  ANIA POMYKAŁA – GAJDEK

Ania o sobie: „Kilkuletnia praktyka w pracy z osobami doświadczającymi bólu uświadomiła mi, że znalezienie i zlikwidowanie bólu nie jest moim jedynym celem. To po prostu za mało. Chcę uczyć troski o siebie samego oraz pokazywać, jak ważne jest usłyszenie i zrozumienie potrzeb swojego ciała. Podczas zabiegów zachęcam do wspólnego szukania przyczyn bólu i dyskomfortu, do analizy własnych zachowań i świadomej obserwacji siebie. Dzielę się własnym doświadczeniem, proponuję sprawdzone przez siebie rozwiązania. Otwarta oraz szczera komunikacja są dla mnie najważniejsze w pracy z drugą osobą.” ciaoterapia.pl

>> CENA:

1 wybrany tydzień – 195 zł

2 tygodnie – 360 zł

3 tygodnie – 490 zł

4 tygodnie – 590 zł

5 tygodni – 690 zł

WEJŚCIA NA WYBRANE ZAJĘCIA:

pojedyncze wejście – 45zł

2 wejścia na wybrane zajęcia – 85 zł

3 wejścia na wybrane zajęcia – 125 zł

4 wejścia na wybrane zajęcia – 160 zł

>> TERMINY: 06-10.07, pn-pt godz. 20.15-21.45, co tydzień inny temat!

>> ADRES: Stan Skupienia na Placu Zbawiciela 2/16

>> ZAPISY: kontakt@stanskupienia.pl

Półkolonie są dla wszystkich i każdy pracuje na swoim poziomie.

Zapisz się

FreshMail.pl