STANIE NA GŁOWIE

IV. tydzień półkolonii

Zapisz się

W sierpniu Stan Skupienia staje na głowie! Jeżeli zawsze marzyłeś, żeby to zrobić, ale nie miałeś na to odwagi lub po prostu okazji, to teraz masz szansę. Jeśli już stajesz, ale jeszcze nie możesz się oderwać od ściany, pomogę Ci odnaleźć równowagę.

W ramach sierpniowych półkolonii dla joginów w Stanie Skupienia zapraszamy Cię na 5 dni wspólnej praktyki, dzięki której poznasz możliwości i ograniczenia swojego ciała i umysłu – wspólnie zmierzymy się z sirshasaną, królową asan. Będziemy negocjować z odwagą i lękami, i robić tyle, na ile nam pozwalają. Pamiętaj, że w jodze zawsze jest alternatywa. I przede wszystkim będziemy szukać lekkości i miękkości w pozycji.

Przez pięć dni w tygodniu będziemy się wzmacniać i przygotowywać ciało, żeby stanąć na głowie . Pracujemy vinyasami, by potem się zatrzymać w pozycji stania głowie i jego wariacjach. Zaczynamy i kończymy przyjemnym relaksem.

Poza dobrze spędzonym czasem i ogromną satysfakcją, stanie na głowie rewitalizuje ciało i umysł. W jodze często podkreśla się wartość tej pozycji jako dającej dosłownie i w przenośni inną perspektywę. Na macie i na co dzień. Pozwala przekroczyć własne ograniczenia i otwiera nas na to, co wydawało się dotąd niemożliwe… Poza tym poprawia krążenie, wzmacnia serce i płuca, stymuluje mózg, może pomóc w bezsenności czy w astmie.

Przeciwwskazania: ciąża ;), zwyrodnienie kręgów szyjnych i dyskopatia, nadciśnienie, problemy z sercem, zakrzepica, ciśnienie oczne i duże wady wzroku, migrena, pierwsze dni menstruacji.

W PROGRAMIE:

1. SZUKAMY ROZLUŹNIENIA, STABILNOŚCI i ZNAJDUJEMY MOC W CIELE – będziemy pracować w Vinyasach, czyli koordynując ruch z oddechem, dzięki którym wzmocnimy m.in. plecy, kark i core.

2. WCHODZIMY W STANIE NA GŁOWIE – i szukamy w nim stabilności, spokoju, oddechu i rozluźnienia

3. BIERZEMY ZE SOBĄ NOWĄ SIŁĘ I UMIEJĘTNOŚCI, I SPRAWDZAMY, CO NAM DAJE REGULARNA PRAKTYKA

Półkolonie w Stanie Skupienia trwają cały sierpień! Kliknij tutaj i zobacz tematy na pozostałe tygodnie.

>> CENA:

1 wybrany tydzień – 180 zł

2 tygodnie – 340 zł

3 tygodnie – 490 zł

4 tygodnie – 590 zł

5 tygodni – 690 zł

WEJŚCIA NA WYBRANE ZAJĘCIA:

pojedyncze wejście – 45zł

2 wejścia na wybrane zajęcia – 80 zł

3 wejścia na wybrane zajęcia – 120 zł

4 wejścia na wybrane zajęcia – 150 zł

>> TERMINY: 31 lipca – 4 sierpnia, pn-pt godz. 19.45-21.15

>> ADRES: Stan Skupienia na Placu Zbawiciela 2B/16

>> ZAPISY: kontakt@stanskupienia.pl

Półkolonie ze stania na głowie są dla wszystkich, którzy praktykują jogę od minimum 2miesięcy.  Każdy pracuje na swoim poziomie.

Zapisz się

FreshMail.pl