UGRUNTOWANIE, SPOKÓJ & POZYCJE STOJĄCE

V. tydzień półkolonii

Zapisz się

Zapraszamy na ostatni tydzień Półkolonii dla Joginów w Stanie Skupienia.

Półkolonie z Martą Szostak to budowanie siły i elastyczności w oparciu o asany stojące i powitania słońca.

Zapraszamy na cykl 5 spotkań podczas których nauczysz się, jak pracować z oddechem w powitaniach słońca i w asanach stojących aby nie tylko zwiększyć świadomość ciała, siłę i elastyczność mięśni ale tez wyciszyć umysł i uspokoić głowę za pomocą prostych technik jogicznych. Będzie czas na medytację, relaks i solidną pracę nad podstawami, której nigdy dość. Być może nie poznasz wszystkich asan stojących, jakie widujesz w internecie ale na pewno poznasz te, które są fundamentalne dla praktyki i które są punktem wyjścia do dalszej pracy. Będzie też czas na pogadanie, poleżenie na macie i wypicie herbatki!

W PROGRAMIE:

PROWADZI:

Marta Szostak – Joga, a w szczególności w nurcie joga asztanga vinyasa, jest moim drogowskazem od kilku lat, źródłem siły i łagodności ale też nauką pokory i ciągłą lekcją akceptacji życia w każdych jego odcieniach. Ukończyłam kurs nauczycielski Ashtanga Joga i Vinyasa prowadzony przez Basię Lipską, poszerzam wiedzę i umiejętności na warsztatach i zajęciach z różnymi nauczycielami. Miałam przyjemność praktykować pod okiem Sharata Jois’a w Mysore w KPJAIY i to doświadczenie bardzo wpłynęło na moje postrzeganie jogi. Od dzieciństwa lubię ruch, fascynuje mnie szeroko rozumianą pracą z ciałem. Posiadam wieloletnie doświadczenie w sportach i sztukach walki co bezpośrednio wpłynęło na moją jogową ścieżkę.
Jestem absolwentką studiów psychologicznych, angażuję się w prace na rzecz praw kobiet, a w wolnym czasie chodzę po lesie, czytam, słucham muzyki i podróżuję.

Półkolonie w Stanie Skupienia trwają cały sierpień!

>> CENA:

1 wybrany tydzień – 180 zł

2 tygodnie – 340 zł

3 tygodnie – 490 zł

4 tygodnie – 590 zł

5 tygodni – 690 zł

WEJŚCIA NA WYBRANE ZAJĘCIA:

pojedyncze wejście – 45zł

2 wejścia na wybrane zajęcia – 80 zł

3 wejścia na wybrane zajęcia – 120 zł

4 wejścia na wybrane zajęcia – 150 zł

>> TERMINY: 26 – 30 sierpnia, pn-pt godz. 19.45-21.15

>> PROWADZI: Marta Szostak

>> ADRES: Stan Skupienia na Placu Zbawiciela 2/16

>> ZAPISY: kontakt@stanskupienia.pl

Półkolonie są dla wszystkich i każdy pracuje na swoim poziomie.

Zapisz się

FreshMail.pl