UKŁADANIE PRAKTYKI WŁASNEJ

VI. tydzień półkolonii

Zapisz się

Zapraszamy na szósty tydzień Półkolonii dla Joginów w Stanie Skupienia!

Czy czujesz, że to jest właśnie ten czas kiedy chcesz rozpocząć samodzielną praktykę jogi? Lubisz zajęcia w grupie ale masz czasem ochotę na praktykę w większym skupieniu? Czy wchodząc na matę nie wiesz od czego zacząć, jakie asany ze sobą połączyć, ile czasu poświęcić na ćwiczenia? Może zastanawiasz się co było na zajęciach ale masz wtedy ogromną pustkę w głowie i z zajęć pamiętasz tylko relaks pod kocykiem?

Jeśli czujesz się gotowy/a na najbardziej zindywidualizowaną formę praktyki jogi z jaką możesz się spotkać, to zapraszamy Cię do praktyki własnej.

Nauczymy się wsłuchiwać w potrzeby swojego ciała i głowy oraz dopasowywać do nich swoją praktykę. Tak jak chcesz. Tak jak lubisz. Tak jak potrafisz.

 

W PROGRAMIE (DZIEŃ PO DNIU):

Poniedziałek 03.08

  • Poczucie własnego ciała i uważny bodyscan. Powiemy sobie i doświadczymy, dlaczego dobrze jest się zastanowić jak się czuję przed, w trakcie i po praktyce oraz na jakie sygnały z ciała najbardziej zwracać uwagę.

Wtorek 04.08

  • Praktyka ogólnorozwojowa czyli nauka uniwersalnej jogowej rozgrzewki. Poznamy i utrwalimy sobie proste dla ciała ruchy, łagodnie rozgrzejemy wszystkie części ciała i rozruszamy wszystkie stawy, zgodnie z ich naturalnymi zakresem ruchu.

Środa 05.08

  • Joga na …”, czyli definiowanie celu praktyki zgodnie z wewnętrznym zapotrzebowaniem ciała i umysłu. Poznamy właściwości różnych grup asan i spróbujemy dobrać ich odpowiednie zestawienie do konkretnego celu praktyki.

Czwartek 06.08

  • Kiedy? Jak długo? Jak często? Planowanie praktyki w czasie. Dowiemy się jak dobierać praktykę do różnych okoliczności, także zewnętrznych (np. poranek/wieczór, zima/lato, praktyka codzienna, praktyka na „raz w tygodniu”, praktyka na 2h lub 10 min)

Piątek 07.08

  • Układanie własnych sekwencji. Odpowiemy sobie na pytania od czego najlepiej zaczynać praktykę i jak ją kończyć, w jakich płaszczyznach rozruszać ciało i w jakiej kolejności najlepiej oraz jakie pozycje wymagają zrównoważenia a jakie nie.

PROWADZI:

MARTYNA WIETECHA – Geografka i absolutna miłośniczka przyrody. Absolwentka studiów podyplomowych Relaksacja i Joga na Wydziale Rehabilitacji warszawskiego AWF. W jodze poszukuje ożywienia ciała i uspokojenia umysłu. Najważniejszy jest dla niej świadomy i swobodny ruch oraz szacunek dla indywidualnych możliwości. Najlepiej opanowaną przez nią asaną jest pies z głową wszędzie, co zawdzięcza swojemu psu Tostowi, który ochoczo towarzyszy jej w codziennej praktyce 😉

>> CENA:

1 wybrany tydzień – 195 zł

2 tygodnie – 360 zł

3 tygodnie – 490 zł

4 tygodnie – 590 zł

5 tygodni – 690 zł

WEJŚCIA NA WYBRANE ZAJĘCIA:

pojedyncze wejście – 45zł

2 wejścia na wybrane zajęcia – 85 zł

3 wejścia na wybrane zajęcia – 125 zł

4 wejścia na wybrane zajęcia – 160 zł

>> TERMINY: 03 – 07.08, pn-pt godz. 20.15-21.45, co tydzień inny temat!

>> ADRES: Stan Skupienia na Placu Zbawiciela 2/16

>> ZAPISY: kontakt@stanskupienia.pl

Półkolonie są dla wszystkich i każdy pracuje na swoim poziomie.

Zapisz się

FreshMail.pl