WYROLUJ STRES

warsztaty tematyczne

Zapisz się
Wyroluj stres to warsztat, na którym popracujemy ze skutkami stresu!
Napięte barki, spięte i sztywne ciało, bóle głowy, bruksizm, spłycony oddech – to tylko część objawów, które mogą pojawić się gdy stres staje się naszą codziennością.  Zapraszamy Was w podróż, podczas której krok po kroku będziemy zrzucać niepotrzebne napięcia z naszych ciał. Sprawimy, że nogi staną się lekkie, pośladki miękkie i zrelaksowane, szyja długa, klatka piersiowa otwarta, a plecy wyprostowane. Połączymy to wszystko ze świadomym oddechem, by w stresujących momentach wspomóc się spokojnym wdechem i wydechem. Wybrałam najlepsze techniki antystresowe.
Zajrzymy do najbardziej zestresowanych części ciała: łydki, pośladki, barki i mięśnie twarzy. Ukoimy nasze stresy. Zadbamy o siebie. 
Będzie czas na spokojną rozmowę, pracę z oddechem, zeskanowanie ciała oraz  dobór technik do Waszych indywidualnych potrzeb.

Naucz się odpowiedniej techniki automasażu, która przyniesie Ci ulgę i wolność od napięcia!
Nieważne czy dużo ćwiczysz, a może nie ćwiczysz w ogóle, uprawiasz jogę lub biegasz- Twoje mięśnie wciąż pracują i potrzebują dobrego odpoczynku i regeneracji. 

Rolowanie to technika automasażu z użyciem specjalnych rolek, wałków, piłek i innych gadżetów. To jeden z najskuteczniejszych sposobów poprawy pracy mięśni i powięzi – niweluje napięcia, nadaje ciału gibkości i lekkości, przyśpiesza regenerację mięśni po treningu, pomaga zwiększyć zakresy ruchu w stawach. Jest to świetne narzędzie do wspomagania się na co dzień oraz do pracy z konkretnymi schorzeniami i stanami bólowymi.

Bądźmy szczerzy: na początku kontakt z rolką nie należy do najprzyjemniejszych, bo im bardziej napięte jest ciało, im bardziej potrzebuje pomocy i rozluźnienia, tym mniej przyjemnie jest w zetknięciu z rolką, wałkiem lub piłką (tak jak wtedy gdy masażysta naciska bolące, napięte lub kontuzjowane miejsce – trochę boli, zanim pojawia się ulga).
Tymczasem każda kolejna minuta rolowania owocuje większym luzem, zwiększeniem gibkości, zakresów i odpuszczeniem napięć.

To z myślą o wszystkich dziarskich i gotowych do zmierzenia się z napięciami, powstały warsztaty z rolowania w Stanie Skupienia!

Na warsztatach pracujemy z różnorodnym sprzętem, tak by dotrzeć do tych najbardziej zapomnianych i ponapinanych części ciała. 
Rolki, mini rolki, piłki różnej wielkości to sprzęt którym rolujemy całe ciało – od stóp po głowę!

Jeżeli po całym dniu marzysz o porządnym masażu, to te zajęcia są dla ciebie! Nauczysz się jak samodzielnie przynosić sobie ulgę dokładnie wtedy kiedy tego potrzebujesz.
Zapraszamy też wszystkich, którzy umieją się rolować, ale w domu brakuje im motywacji na dłuższą, solidną sesję, podczas której można zająć się dokładnie całym ciałem.

CO ZYSKASZ ROLUJĄC SWOJE CIAŁO?
uczucie lekkości i relaksu, zwiększysz elastyczność i mobilność ciała, pozbędziesz się napięcia i bólu mięśni, lepiej poznasz i poczujesz swoje ciało

DLA KOGO SĄ ZAJĘCIA? To aktywność dla każdego, niezależnie od wieku oraz poziomu sprawności fizycznej. Jeżeli:
…doświadczasz napięć i stresów na co dzień
…odczuwasz różne bóle i napięcia ciała
…brakuje ci ruchu, prowadzisz siedzący tryb życia;
…prowadzisz aktywny tryb życia i szukasz sposobu na regenerację mięśni, to warsztaty z rolowania są dla Ciebie!

ANIA CZEKA NA CIEBIE Z KOMPLETEM ROLEK I DOBRĄ ENERGIĄ

Będzie teoria i podstawy anatomii, żeby lepiej zrozumieć swoje ciało. Dowiecie się, jakie są zasady bezpiecznego i skutecznego rolowania. I oczywiście porządnie wyrolujecie całe ciało. <3

>>O PROWADZĄCEJ: ANNA POMYKAŁA – GAJDEK

Terapeutka shiatsu, masażystka, trenerka rolowania, założycielka studia masażu CIAO terapia ciała i umysłu (www.ciaoterapia.pl).

Od wielu lat pracuje z ciałem pomagając innym odzyskać równowagę i poczuć się dobrze we własnym ciele. W pracy łączy wiedzę i doświadczenie z zakresu anatomii i fizjologii z praktyką Tradycyjnej Medycyny Chińskiej. 
 

Ania o sobie: „Kilkuletnia praktyka w pracy z osobami doświadczającymi bólu uświadomiła mi, że znalezienie i zlikwidowanie bólu nie jest moim jedynym celem. To po prostu za mało. Chcę uczyć troski o siebie samego oraz pokazywać, jak ważne jest usłyszenie i zrozumienie potrzeb swojego ciała. Podczas zabiegów zachęcam do wspólnego szukania przyczyn bólu i dyskomfortu, do analizy własnych zachowań i świadomej obserwacji siebie. Dzielę się własnym doświadczeniem, proponuję sprawdzone przez siebie rozwiązania. Otwarta oraz szczera komunikacja są dla mnie najważniejsze w pracy z drugą osobą.” ciaoterapia.pl

>>CENA: 195zł (dla osób posiadających aktualny karnet do Stanu Skupienia 170zł)

>>TERMIN: 29 lutego, sobota, godz. 11.00-14.00

>> ADRES: Stan Skupienia na Placu Zbawiciela 2/16

>> ZAPISY: kontakt@stanskupienia.pl

Warsztaty są dla wszystkich i każdy pracuje na swoim poziomie. Zapewniamy komplet rolek i piłek. Po warsztatach będzie można kupić sobie rolki i piłeczki po preferencyjnych cenach.

Zapisz się