Grafik – wracamy 22 czerwca!

Wasz komfort i bezpieczeństwo są dla nas ważne – dowiedz się na jakich zasadach odbywają się zajęcia 🙂

PONIEDZIAŁEK
PONIEDZIAŁEK
JOGA W CIĄŻY - ŁAGODNA JOGA KOBIECA
11:00 - 12:30
dla kobiet w ciąży, po połogu lub poszukujących łagodnej praktyki. Start 29 czerwca! ~ DUŻA SALA
JOGA W CIĄŻY - ŁAGODNA JOGA KOBIECA
11:00 - 12:30
MIEJSCE
Stan Skupienia na Placu Zbawiciela 2/16
TERMINY
W każdy poniedziałek w godzinach 11.00-12.30
PROWADZI
Kasia Siekierda - mama bliźniaczek, pasjonatka jogi - przeprowadzi Cię łagodnie i bezpiecznie przez czas ciąży. Jej spokój i łagodność doceni każda kobieta, potrzebująca delikatniejszej formy praktyki.
CENA
Ceny karnetów zależą od ilości zajęć w tygodniu, na które się decydujesz.
Ważny przez miesiąc karnet na:
jedne wybrane zajęcia w tygodniu (4 zajęcia/mies)
- 150zł
dwa wybrane zajęcia w tygodniu(8 zajęć/mies) - 280zł
trzy wybrane zajęcia w tygodniu (12 zajęć/mies) - 390zł
cztery wybrane zajęcia w tygodniu (16 zajęć/mies) - 490zł
Ważny przez miesiąc karnet OPEN na wszystkie zajęcia od pn-pt: 600zł

Joga w Ciąży to idealne zajęcia na taki moment w Twoim życiu, kiedy pojawia się czas na delikatną praktykę – bez wymagających pozycji odwróconych i bez napinania brzucha, za to z czułością do siebie i swojego ciała które jest w tym specjalnym czasie domem dla nowego życia. Dlatego jeśli potrzebujesz delikatności i chcesz łagodnie się poruszać w rytmie własnego oddechu – dołącz do grona Wojowniczek!

Zadbaj o siebie i zbuduj swoją kobiecą siłę!

CZY TO ZAJĘCIA DLA MNIE..?

Pewnie myślisz: joga to nie dla mnie, bo jestem mało rozciągnięta, bo nie jestem wysportowana, bo mam trochę za dużo kilogramów, bo w ciąży nic mi nie wolno, bo ciągle czuję kręgosłup, bo nigdy wcześniej nie ćwiczyłam, bo nie jestem już taka młoda… (tu wstaw swoją wymówkę)
To naturalne, że takie, lub podobne stwierdzenia pojawią się w Twojej głowie. Rozumiemy, że ból kręgosłupa naprawdę może dawać Ci się we znaki i że czasem hormony potrafią nieźle namieszać, ale ile czasu jeszcze tak wytrzymasz?
Może warto w końcu zwolnić, zadbać o siebie i nabrać nowej energii? Może warto zrozumieć swój kobiecy rytm, zaakceptować zmieniające się ciało i pozwolić sobie na delikatność? O tym, jak zacząć i czego się spodziewać na zajęciach Łagodnej Jogi Kobiecej, a także o tym jakie zmiany odczujesz i zauważysz w swoim ciele (i być może życiu), przeczytasz poniżej.

NA CZYM POLEGA PRAKTYKA?

Joga nie jest ani terapią ani wizytą u fizjoterapeuty. Ale może doskonale uzupełniać rozmowy u psychologa i pracę manualną z bolącymi lub słabszymi miejscami
Joga vinyasa krama to łagodne ćwiczenia połączone z oddechem (siady, skłony, skręty, pozycje stojące), dzięki którym znowu dobrze poczujesz się w swoim ciele. Będziemy z życzliwością obserwować i przyglądać się naszemu organizmowi. Nauczysz się akceptować swoje ciało - to, jak zmienia się wraz z cyklem menstruacyjnym, ciążą i wiekiem. Poszukamy sposobów na to, by jak najlepiej wykorzystać potencjał ciała w tym momencie, w którym jesteś teraz i po prostu poczuć przyjemność z tego, że jest.
Zadbamy nie tylko o lepszą kondycję fizyczną i psychiczną, ale też o niezwykle ważną, a często pomijaną, regenerację.

JAK?

praca z ciałem: sekwencje asan (pozycji jogi) z modyfikacjami w zależności od cyklu menstruacyjnego/ ciąży/ hormonów, w tym dużo pozycji relaksacyjnych i regeneracyjnych;
praca z oddechem: synchronizacja ruchu z oddechem, pranayamy, oddech ujjayi;
relaks: odpoczynek, wyciszenie, medytacja.

CO OTRZYMASZ I ODCZUJESZ PO REGULARNYCH ĆWICZENIACH?

Zbudujesz swoją wewnętrzną Wojowniczkę, czyli kobiecą siłę opartą na stabilności i miękkości, a także otrzymasz dużo wsparcia od pozostałych uczestniczek zajęć.
to będzie czas tylko dla Ciebie! (kiedy ostatnio zrobiłaś dla siebie coś dobrego?),
zwiększysz elastyczność ciała poprzez: delikatne wydłużenie i rozluźnienie mięśni, zmniejszenie bólu kręgosłupa, wzmocnienie kości i stawów - szczególnie bioder, miednicy, boków ciała (piękna i silna talia!), ramion, barków oraz klatki piersiowej (otwierając okolice mostka i obojczyków otworzymy serce i dotlenimy płuca), ale o smukłe nogi i proste plecy też zadbamy 🙂
jeśli jesteś w ciąży, na zajęciach przygotujesz się do porodu i do bycia mamą: wzmocnisz całe ciało, delikatnie otworzysz biodra i uelastycznisz mięśnie dna miednicy, nauczysz się odciążać kręgosłup, dowiesz się jak głęboko i spokojnie oddychać, a także otrzymasz dużo wsparcia od innych dziewczyn w ciąży i przygotowujących się do ciąży
zmodyfikujemy dla Ciebie asany w taki sposób, by pozycje były wygodne i uwzględniały Twoje ograniczenia, ale jednocześnie by wzmacniały ciało i jak najlepiej wykorzystywały jego możliwości
zajęcia w kobiecej grupie potrafią dać solidną dawkę dobrej energii, śmiechu i dużo wsparcia
To kiedy ostatnio miałaś czas tylko dla siebie..? 🙂

JAK TO WYGLĄDA OD STRONY TECHNICZNEJ?

spotykamy się raz w tygodniu w środę - w miarę wolnych miejsc możesz wybrać sobie jaki karnet chcesz i chodzić tez na inne zajęcia w Stanie Skupienia (np. na pilates!)
realizujemy program dopasowany do potrzeb uczestniczek (jeśli wcześniej nie ćwiczyłaś – to super! Nie jesteś jedyna!),
zajęcia odbywają się w kameralnej grupie tylko dla kobiet
każde spotkanie to dużo życzliwości, zrozumienia i śmiechu – dla siebie i pozostałych uczestniczek 🙂
jeśli masz jakiekolwiek schorzenia lub kontuzje, koniecznie skonsultuj się z lekarzem! I nawet jeśli nie są to bardzo poważne rzeczy – poinformuj nas o tym! Jeśli jesteś w ciąży – poprosimy Cię o zaświadczenie od lekarza.
a co do stroju: nie ma jednego obowiązującego dress-code, więc możesz przyjść w szeleszczącym dresie, błyszczących legginsach, krótkich spodenkach, luźnym t-shircie – najważniejsza jest WYGODA ♥ 
więc wszystkie wzory, kolory i kombinacje dozwolone! Ćwiczymy boso, ale relaksujemy się w skarpetkach, żeby stopy były zadowolone.

JOGA DLA SPINACZY
16:30 - 17:45
8-tygodniowy kurs dla wszystkich spiętych i nierozciągniętych > Start 22 czerwca! ~ DUŻA SALA
JOGA DLA SPINACZY
16:30 - 17:45
DLA KOGO?
Dla wszystkich spiętych i nierozciągniętych oraz dla tych, którzy są przekonani, że joga jest nie dla nich, bo nie sięgają palcami do ziemi w skłonie. Dla wszystkich spiętych fizycznie i aktywnych fizycznie, ale zapominających o rozciąganiu.
MIEJSCE
Stan Skupienia, Plac Zbawiciela 2/16
TERMINY
Poniedziałki 16.30-17.45, start 22.06-10.08
PROWADZI
Marta Nadratowska - joginka, spec od żywienia, z radosnym, beztroskim podejściem do ruchu i diety. Wegetarianka. Kocha wiele rzeczy na j. Jamniki, jedzenie, jeżdżenie na rowerze i oczywiście jogę.
CENA
345zł za 8 zindywidualizowanych spotkań oraz praktyczne wskazówki do praktyki w domu

"Joga jest nie dla mnie, przecież jestem taki nierozciągnięty!" Brzmi znajomo? Czujesz, że skłon do podłogi albo siedzenie wygodne w siadzie skrzyżnym to jest coś z kosmosu? Czujesz, że spięte mieśnie ograniczają Twój ruch, nie pozwalają na pełną swobodę i dobre samopoczucie w ciele? W Stanie Skupienia wychodzimy z założenia, że joga jest naprawdę dla wszystkich, a każdy z nas ma inne zakresy ruchu i fajnie jest nauczyć się z nimi pracować. Stworzyliśmy dla Was specjalny kurs, który pozwoli Wam na zindywidualizowaną pracę nad Waszymi zakresami, we własnym tempie i rytmie. Naucz się luźnego, miękkiego rozciągania z szacunkiem do swojego ciała. <3

DLA KOGO?

Dla wszystkich nierozciągniętych, niezregenerowanych po aktywnościach fizycznych, takich jak np. bieganie, crossfit, wspinanie, jazda na rowerze. Dla poprawy mobilności kręgosłupa, obręczy barkowej, bioder, elastyczności mięśni, plastyczności powięzi oraz po prostu szybszej regeneracji i odbudowy ciała. Dla tych, co chcieliby się dowiedzieć czym jest oddech podczas ruchu i bezruchu. Poczuć jego właściwości regeneracyjne. Pokierować go świadomie do różnych, newralgicznych i kumulujących napięcie miejscach i zniwelować to napięcie.
Zauważając świadomie oddech podczas zajęć przenieść go na inne codzienne czynności, nie tylko sportowe, ale po prostu na życie, poruszanie się, chodzenie, reagowanie na stresujące sytuacje.

W PROGRAMIE:

Łagodna, regenerująca vinyasa, podczas której jest czas na wypełnienie prostych ruchów z oddechem
Pozycje regeneracyjne, zawierające elementy Yin Yogi, z wykorzystaniem wałków, klocków, kocy, mające na celu poprawę plastyczności powięzi, przyspieszenie regeneracji poprzez pracę z oddechem
Delikatne rozciąganie izometryczne oraz pasywne przy pomocy pasków oraz pracy w parach.
Elementy pranajamy (nauki oddechu) mające na celu wydłużenie oddechu, kierowanie go do konkretnych miejsc, zmniejszając w nich nagromadzone napięcie.

INTENSYWNA LETNIA EDYCJA JOGI DLA INDYWIDUALISTÓW
18:15 - 19:45
intensywna letnia edycja kuru dla początkujących >> START 29.06
INTENSYWNA LETNIA EDYCJA JOGI DLA INDYWIDUALISTÓW
18:15 - 19:45
DLA KOGO?
Dla początkujących
MIEJSCE
Plac Zbawiciela 2/16, Warszawa
TERMINY
Pon-śr-pt 18.15-19.45, start 29 czerwca - 12 sierpnia
PROWADZI
Iga Kruk-Żurawska - jej cierpliwość i łagodne podejście doceni każdy początkujący jogin
CENA
745 zł za 20 spotkań, po 1,5h każde – w sumie niecałe 38zł za wyjątkowe, zindywidualizowane spotkanie. Nieźle, co?:)

Lato w mieście nigdy nie jest stracone! Szczególnie gdy zadbasz o to, żeby wykorzystać to, że dni są długie i zrobisz dla siebie coś NAPRAWDĘ dobrego.
Co powiesz na intensywny miesiąc z jogą w Stanie Skupienia z widokiem na Plac Zbawiciela?

Spotykamy się trzy razy w tygodniu, w poniedziałki, środy i piątki:

spotykamy się w stałej, kameralnej, maksymalnie 6-osobowej grupie
zdejmujemy buty
rozwijamy maty
zagłębiamy się we własnym oddechu
uczymy się nowych asan (pozycji jogi) i płynności ruchu
szukamy radości płynącej z bycia w ciele i nowych wyzwań
mamy mnóstwo miejsca na zindywidualizowaną pracę, na zadawanie pytań i rozwiewanie wątpliwości

CO WYJĄTKOWEGO JEST W TAKIEJ FORMIE PRACY?

spotykamy się regularnie, trzy razy w tygodniu
realizujemy przemyślany program (patrz niżej) – od podstaw, krok po kroku uczymy się swojego ciała, poznajemy swoje możliwości, stawiamy sobie nowe wyzwania
spotykamy się w kameralnej, zamkniętej grupie (to prawie jak indywidualne korepetycje, ale DUŻO tańsze!)
poziom zajęć jest dostosowywany do możliwości uczniów i modyfikowany zgodnie z ich potrzebami
po miesiącu kończysz z solidnymi podstawami – możesz praktykować na własną rękę, możesz zaglądać do nas na zajęcia dla zaawansowanych - samodzielnie decydujesz jak będzie wyglądać Twoja dalsza praktyka (lub jej brak:))
na macie nie ma miejsca na grobową powagę, patos i zaciśnięte pośladki (chyba ze wymaga tego konkretna asana). Jest za to dużo przestrzeni na śmiech, pytania i wyzwania. I dużo luzu.
No i cena jest niesamowicie atrakcyjna!
W PROGRAMIE:

PODSTAWY PRACY W ASANACH – nauka pozycji jogi (oraz ich wariantów) z sześciu podstawowych grup: pozycje stojące, pozycje siedzące, pozycje leżące na plecach, pozycje leżące na brzuchu, pozycje odwrócone, balanse
WPROWADZENIE DO PRACY W VINYASIE – solidnie opracujemy sobie synchronizację ruchu z oddechem, oraz pracę z oddechem ujjayi
PODSTAWY PRACY Z BANDHAMI – wyjaśnimy sobie czym są i jak działają mula-bandha, uddiyana-bandha i jalandhara-bandha i nauczymy się je właściwie stosować
WPROWADZENIE DO PRANAJAMY – nauka podstawowych technik oddechowych
WPROWADZENIE DO PRACY KONCENTRACYJNEJ I TECHNIK UWAŻNOŚCIOWYCH (PRATYAHARA I DHARANA)
KONTEKST TEORETYCZNY – ale tylko tyle, ile będziecie chcieli wiedzieć.

PÓŁKOLONIE DLA JOGINÓW
20:15 - 21:45
Spotykamy się codziennie pon-pt, każdy tydzień to inny temat! START 29 CZERWCA!
PÓŁKOLONIE DLA JOGINÓW
20:15 - 21:45
DLA KOGO?
Dla każdego! Zapraszamy joginów na wszystkich stopniach zaawansowania – każdy uczestnik półkolonii pracuje na swoim poziomie!
MIEJSCE
Stan Skupienia na Placu Zbawiciela 2/16
TERMINY
Całe lato, pn-pt godz. 20.15-21.45, co tydzień inny temat!
PROWADZI
Informacja o prowadzących i tematach już wkrótce!
CENA
1 wybrany tydzień – 195 zł
2 tygodnie – 360 zł
3 tygodnie – 490 zł
4 tygodnie – 590 zł
5 tygodni – 690 zł

WEJŚCIA NA WYBRANE ZAJĘCIA:
pojedyncze wejście – 45zł
2 wejścia na wybrane zajęcia – 85 zł
3 wejścia na wybrane zajęcia – 125 zł
4 wejścia na wybrane zajęcia – 160 zł

Zostajesz w mieście? Chodź na jogę!
Zapraszamy się do Stanu Skupienia na LETNIE PÓŁKOLONIE DLA JOGINÓW.

Każdy tydzień to odrębna całość – spotykamy się codziennie, przez 5 dni, od poniedziałku do piątku 20.15-21.45 i pracujemy nad wybranym zagadnieniem:

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE W ZAKŁADCE WYDARZENIA 🙂

29 czerwca – 03 lipca: VINYASA & LUŹNE PLECY z Martą Nadratowską

06 – 10 lipca: ROLOWANIE NA SPIĘTE BARKI I SZYJĘ z Anią Pomykałą – Gajdek

13 – 17 lipca: JOGA NA STRES & SŁUCHANIE CIAŁA z Kasią Siekierdą

20 – 24 lipca: PILATES & MIĘŚNIE DNA MIEDNICY z Martyną Klimaszewską

27 – 31 lipca : MEDYTACJA & WYCISZENIE z Aliną Kaczmarek

03 – 07 sierpnia: UKŁADANIE PRAKTYKI WŁASNEJ z Martyną Wietechą

10 – 14 sierpnia: WZMACNIANIE & MIĘŚNIE GŁĘBOKIE z Olgą Guz

17 – 21 sierpnia : BALANSOWANIE & POZYCJA KRUKA z Wiktorem Wilusiem

24 – 28 sierpnia : UWAŻNOŚĆ & SPOKÓJ WEWNĘTRZNY z Igą Kruk-Żurawską

Zdecyduj ile masz czasu w ciągu lata i który temat Cię interesuje.
Możesz wybrać tylko jeden tydzień, lub uczestniczyć we wszystkich cyklach.
Pakuj dresik i matę – czekamy na Ciebie!!!!!

DLA KOGO? Dla każdego! Zapraszamy joginów na wszystkich stopniach zaawansowania – każdy uczestnik półkolonii pracuje na swoim poziomie!

WTOREK
WTOREK
ESPRESSO JOGA
07:00 - 08:15
Startujemy 23 czerwca! Dla praktykujących co najmniej 3 miesiące. ZBIERAMY GRUPĘ! ~ DUŻA SALA
ESPRESSO JOGA
07:00 - 08:15
DLA KOGO?
Dla praktykujących co najmniej 3 miesiące
MIEJSCE
Stan Skupienia, Plac Zbawiciela 2/16, Warszawa
ZAPISY
kontakt@stanskupienia.pl
UWAGA! zanim przyjdziesz na zajęcia koniecznie skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie. Praktyka w grupie zaawansowanej wymaga przygotowania. Jeśli czujesz, że chcesz zacząć od zajęć dla poczatkujących, lub wrócić do formy na zajęciach dla średniozaawansowanych - koniecznie sprawdź nasz grafik
TERMINY
Wt&Czw - 07.00-08.15, startujemy 22 czerwca!
PROWADZI
Olga Guz - nauczycielka jogi, która uwielbia energiczne sekwencje. Pokaże Ci jak na luzie i z cierpliwością zaprzyjaźnić się ze swoim ciałem i układem nerwowym.
CENA
Ceny karnetów zależą od ilości zajęć w tygodniu, na które się decydujesz.
Ważny przez miesiąc karnet na:
jedne wybrane zajęcia w tygodniu (4 zajęcia/mies)
- 150zł
dwa wybrane zajęcia w tygodniu(8 zajęć/mies) - 280zł
trzy wybrane zajęcia w tygodniu (12 zajęć/mies) - 390zł
cztery wybrane zajęcia w tygodniu (16 zajęć/mies) - 490zł
Ważny przez miesiąc karnet OPEN na wszystkie zajęcia od pn-pt: 600zł

Wpadaj do Stanu Skupienia po poranny zastrzyk energii na cały dzień!

Espresso Joga to zajęcia, które wybudzą Cię niczym kawa o poranku. Brakuje Ci energicznej sekwencji jogi na pobudkę? Zajęcia pozwolą Ci rozpocząć dzień z super mocą 🙂

Obudź się, poczuj słońce na twarzy, spakuj dresik i wpadaj na jogę! Dodatkowo - no coffee no prana! Zajęcia stworzyliśmy także z myślą o tych z Was, którzy nie wyobrażają sobie początku dnia bez kawy. Razem z Charlotte w ramach karnetu proponujemy Ci jednorazowy bon zniżkowy na kawę (lub dowolny napój) - do Charlotte przy Placu Zbawiciela do wykorzystania w ciągu miesiąca! Ciężko Ci rozpocząć dzień bez kawy i jogi? Te zajęcia są dla Ciebie!

Wpadnij po poranną dawkę energii przed pracą♥ Przeciągnij się, rozprostuj plecy i wybudź się dzięki sekwencji dopasowanej pod Twoje potrzeby. Pokażemy Ci jak rozruszać zastoje, pobudzić mięśnie do pracy, podłączyć się do oddechu. Wybudź ciało i umysł na dobry początek dnia!

W PROGRAMIE:

ENERGICZNA VINYASA - dopasowana do Waszych potrzeb na dany dzień
PODŁĄCZENIE DO ODDECHU - czyli jak rozpocząć dzień z głębokim wdechem i wydechem
PRZECIĄGANIE - czyli jak stworzyć przestrzeń w ciele na dobry początek dnia i pozbyć się zastojów
RELAKS - którego oczywiście nie zabraknie, aby wyciszyć umysł przed długim dniem 🙂
KAWA - wspaniała kawa od Charlotte - bon zniżkowy do wykorzystania przy zakupie karnetu w ciągu miesiąca <3

JOGA DLA INDYWIDUALISTÓW
16:15 - 17:45
3-miesięczny kurs dla początkujących >> START 30.06!
JOGA DLA INDYWIDUALISTÓW
16:15 - 17:45
DLA KOGO?
Dla początkujących
MIEJSCE
Plac Zbawiciela 2/16, Warszawa
TERMINY
wt&czw 16.15-17.45 > nowa edycja od 30 czerwca do 01 września!
PROWADZI
Martyna Wietecha - nauczycielka jogi z powołania, jej cierpliwość i podejście doceni każdy początkujący jogin, który uczy się swojego ciała i oddechu
CENA
745 zł za 20 spotkań, po 1,5h każde – w sumie niecałe 38zł za wyjątkowe, zindywidualizowane spotkanie. Nieźle, co?:)

Nie odpowiada Ci “jogiczny supermarket” – praca na macie w wieloosobowych grupach, gdzie wszyscy robią to samo i gdzie nie ma miejsca na zindywidualizowaną pracę, na zadawanie pytań i rozwiewanie wątpliwości?

Nam też nie! Dlatego zapraszamy Cię na JOGĘ DLA INDYWIDUALISTÓW ♥ w ciagu 20 spotkań, w stałej, kameralnej grupie, zdobędziesz solidne podstawy pracy w asanach i - co najważniejsze - nauczysz się samodzielności w praktyce własnej.

 • spotykamy się w stałej, kameralnej, maksymalnie 7-osobowej grupie
 • zdejmujemy buty
 • rozwijamy maty
 • zagłębiamy się we własnym oddechu
 • uczymy się nowych asan (pozycji jogi) i płynności ruchu
 • szukamy radości płynącej z bycia w ciele i nowych wyzwań
 • mamy mnóstwo miejsca na zindywidualizowaną pracę, na zadawanie pytań i rozwiewanie wątpliwości

CO WYJĄTKOWEGO JEST W TAKIEJ FORMIE PRACY?

 1. spotykamy się regularnie, dwa razy w tygodniu
 2. realizujemy przemyślany program (patrz niżej) – od podstaw, krok po kroku uczymy się swojego ciała, poznajemy swoje możliwości, stawiamy sobie nowe wyzwania
 3. spotykamy się w kameralnej, zamkniętej grupie (to prawie jak indywidualne korepetycje, ale DUŻO tańsze!)
 4. poziom zajęć jest dostosowywany do możliwości uczniów i modyfikowany zgodnie z ich potrzebami
 5. po 3 miesiącach kończysz z solidnymi podstawami – możesz praktykować na własną rękę, możesz zaglądać do nas na zajęcia dla zaawansowanych - samodzielnie decydujesz jak będzie wyglądać Twoja dalsza praktyka (lub jej brak:))
 6. na macie nie ma miejsca na grobową powagę, patos i zaciśnięte pośladki (chyba ze wymaga tego konkretna asana). Jest za to dużo przestrzeni na śmiech, pytania i wyzwania. I dużo luzu.
 7. No i cena jest niesamowicie atrakcyjna!

W PROGRAMIE:

 1. PODSTAWY PRACY W ASANACH – nauka pozycji jogi (oraz ich wariantów) z sześciu podstawowych grup: pozycje stojące, pozycje siedzące, pozycje leżące na plecach, pozycje leżące na brzuchu, pozycje odwrócone, balanse
 2. WPROWADZENIE DO PRACY W VINYASIE – solidnie opracujemy sobie synchronizację ruchu z oddechem, oraz pracę z oddechem ujjayi
 3. PODSTAWY PRACY Z BANDHAMI – wyjaśnimy sobie czym są i jak działają mula-bandha, uddiyana-bandha i jalandhara-bandha i nauczymy się je właściwie stosować
 4. WPROWADZENIE DO PRANAJAMY – nauka podstawowych technik oddechowych
 5. WPROWADZENIE DO PRACY KONCENTRACYJNEJ I TECHNIK UWAŻNOŚCIOWYCH (PRATYAHARA I DHARANA)
 6. KONTEKST TEORETYCZNY – ale tylko tyle, ile będziecie chcieli wiedzieć.

JOGA LAB
18:15 - 19:45
dla praktykujących co najmniej 3 miesiące. Można dołączyć w każdej chwili. Zajęcia wracają 22 czerwca! ~ DUŻA SALA
JOGA LAB
18:15 - 19:45
DLA KOGO?
Dla praktykujących co najmniej 3 miesiące
MIEJSCE
Stan Skupienia, Plac Zbawiciela 2/16, Warszawa
ZAPISY
kontakt@stanskupienia.pl
UWAGA! zanim przyjdziesz na zajęcia koniecznie skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie. Praktyka w grupie zaawansowanej wymaga przygotowania. Jeśli czujesz, że chcesz zacząć od zajęć dla poczatkujących, lub wrócić do formy na zajęciach dla średniozaawansowanych - koniecznie sprawdź nasz grafik
TERMINY
wt 18.15-19.45 Marta Karczewska / Olga Guz
czw 18.15-19.45 Olga Guz
PROWADZI
Olga Guz i Marta Karczewska
CENA
Ceny karnetów zależą od ilości zajęć w tygodniu, na które się decydujesz.
Ważny przez miesiąc karnet na:
jedne wybrane zajęcia w tygodniu (4 zajęcia/mies)
- 150zł
dwa wybrane zajęcia w tygodniu(8 zajęć/mies) - 280zł
trzy wybrane zajęcia w tygodniu (12 zajęć/mies) - 390zł
cztery wybrane zajęcia w tygodniu (16 zajęć/mies) - 490zł
Ważny przez miesiąc karnet OPEN na wszystkie zajęcia od pn-pt: 600zł

Całkiem nieźle radzisz sobie z pracą na macie, ale wiesz, że joga to dużo więcej, niż tylko asany i chcesz doświadczyć też innych jej aspektów…?

Potrzebujesz nowych wyzwań, chcesz pogłębić wiedzę o swoim ciele i oddechu?

Masz w sobie wrodzoną ciekawość, która każe Ci sprawdzać, eksperymentować i na własną rękę poszukiwać rozwiązań..?

Masz potrzebę zindywidualizowanej pracy? W małej grupie, ale z uwzględnieniem Twoich specjalnych potrzeb i możliwości..?

CO WYJĄTKOWEGO JEST W TAKIEJ FORMIE PRACY?

 • celem pracy nie jest wyrzeźbienie idealnej asany, tylko wypracowanie postawy szacunku i zaufania do siebie, oraz zwiększenie świadomości ciała. Ambicję zostawiamy za drzwiami.
 • celem pracy jest wypracowanie samodzielności w praktyce
 • poziom zajęć jest dostosowywany do możliwości uczniów i modyfikowany zgodnie z ich potrzebami
 • spotykamy się w stałej grupie (maksymalnie 14 osób), do której dołączyć można w miarę wolnych miejsc
 • zajęcia grupy zaawansowanej trwają - w zależności od wybranego LABu - od 1,5 do 2 godzin
 • Każde zajęcia są przemyślane, dostosowane do pory dnia, pogody, samopoczucia uczestnikow i deklarowanych przez nich potrzeb
 • Na każde zajęcia składa się część asanowa, i część oddechowo-koncentracyjna
 • Praktyka asan jest dużo intensywniejsza, bardziej urozmaicona, a w niektórych asanach pozostajemy dużo dłużej niż w grupach początkujących. Ponadto wykonywane jest pełne spektrum pozycji odwróconych (stanie na głowie, stanie na przedramionach, stanie na rękach).
 • Integralnym elementem zajęć jest sesja pranajamy (ćwiczeń oddechowo-koncentracyjnych), ćwiczeń koncentracyjnych i medytacji.
 • Na macie nie ma miejsca na grobową powagę, patos i zaciśnięte pośladki (chyba ze wymaga tego konkretna asana). Jest za to dużo przestrzeni na śmiech, pytania i wyzwania. I dużo luzu.

CO W PROGRAMIE

 1. TAJNIKI PRACY W ASANACH – praktyka pozycji jogi (oraz ich wariantów) z sześciu podstawowych grup: pozycje stojące, pozycje siedzące, pozycje leżące na plecach, pozycje leżące na brzuchu, pozycje odwrócone, balanse. Pogłębiony background anatomiczny i praca z ukrytym znaczeniem asan.
 2. PRACA W VINYASIE – dużą wagę przyłożymy do pracy w synchronizacji ruchu z oddechem, oraz pracy z oddechem ujjayi i modulowania go
 3. PRACA Z BANDHAMI – przypomnimy sobie czym są i jak działają mula-bandha, uddiyana-bandha i jalandhara-bandha i nauczymy się je właściwie stosować
 4. PRAKTYKA PRANAJAMY – regularna praktyka podstawowych technik oddechowych
 5. WPROWADZENIE DO PRACY KONCENTRACYJNEJ I TECHNIK UWAŻNOŚCIOWYCH (PRATYAHARA I DHARANA)
 6. WPROWADZENIE DO PROJEKTOWANIA PRAKTYKI WŁASNEJ
 7. KONTEKST TEORETYCZNY – ale tylko tyle, ile będziecie chcieli wiedzieć.

PÓŁKOLONIE DLA JOGINÓW
20:15 - 21:45
Spotykamy się codziennie pon-pt, każdy tydzień to inny temat! START 29 CZERWCA!
PÓŁKOLONIE DLA JOGINÓW
20:15 - 21:45
DLA KOGO?
Dla każdego! Zapraszamy joginów na wszystkich stopniach zaawansowania – każdy uczestnik półkolonii pracuje na swoim poziomie!
MIEJSCE
Stan Skupienia na Placu Zbawiciela 2/16
TERMINY
Całe lato, pn-pt godz. 20.15-21.45, co tydzień inny temat!
PROWADZI
Informacja o prowadzących i tematach już wkrótce!
CENA
1 wybrany tydzień – 195 zł
2 tygodnie – 360 zł
3 tygodnie – 490 zł
4 tygodnie – 590 zł
5 tygodni – 690 zł

WEJŚCIA NA WYBRANE ZAJĘCIA:
pojedyncze wejście – 45zł
2 wejścia na wybrane zajęcia – 85 zł
3 wejścia na wybrane zajęcia – 125 zł
4 wejścia na wybrane zajęcia – 160 zł

Zostajesz w mieście? Chodź na jogę!
Zapraszamy się do Stanu Skupienia na LETNIE PÓŁKOLONIE DLA JOGINÓW.

Każdy tydzień to odrębna całość – spotykamy się codziennie, przez 5 dni, od poniedziałku do piątku 20.15-21.45 i pracujemy nad wybranym zagadnieniem:

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE W ZAKŁADCE WYDARZENIA 🙂

29 czerwca – 03 lipca: VINYASA & LUŹNE PLECY z Martą Nadratowską

06 – 10 lipca: ROLOWANIE NA SPIĘTE BARKI I SZYJĘ z Anią Pomykałą – Gajdek

13 – 17 lipca: JOGA NA STRES & SŁUCHANIE CIAŁA z Kasią Siekierdą

20 – 24 lipca: PILATES & MIĘŚNIE DNA MIEDNICY z Martyną Klimaszewską

27 – 31 lipca : MEDYTACJA & WYCISZENIE z Aliną Kaczmarek

03 – 07 sierpnia: UKŁADANIE PRAKTYKI WŁASNEJ z Martyną Wietechą

10 – 14 sierpnia: WZMACNIANIE & MIĘŚNIE GŁĘBOKIE z Olgą Guz

17 – 21 sierpnia : BALANSOWANIE & POZYCJA KRUKA z Wiktorem Wilusiem

24 – 28 sierpnia : UWAŻNOŚĆ & SPOKÓJ WEWNĘTRZNY z Igą Kruk-Żurawską

Zdecyduj ile masz czasu w ciągu lata i który temat Cię interesuje.
Możesz wybrać tylko jeden tydzień, lub uczestniczyć we wszystkich cyklach.
Pakuj dresik i matę – czekamy na Ciebie!!!!!

DLA KOGO? Dla każdego! Zapraszamy joginów na wszystkich stopniach zaawansowania – każdy uczestnik półkolonii pracuje na swoim poziomie!

ŚRODA
ŚRODA
JOGA & MOBILNOŚĆ
16:30 - 17:45
8-tygodniowy kurs dbania o stawy, nauki wzmacniania i elastyczności, START 01 LIPCA!
JOGA & MOBILNOŚĆ
16:30 - 17:45
DLA KOGO?
Dla wszystkich, którzy chcą zadbać o stawy. Dla tych, którzy są hipermobilni, chcieliby wzmocnić stawy a zarazem popracować nad elastycznością z mądrym podejściem.
MIEJSCE
Plac Zbawiciela 2/16, Warszawa
TERMINY
Spotykamy się w środy 16.30-17.45, start 01 lipca - 19 sierpnia
PROWADZI
Marta Szostak - jej zajęcia to mądre połączenie siły i elastyczności, z szacunkiem do własnych zakresów. Pokaże Ci jak się wzmocnić i wsłuchać w swoje ciało.
CENA
345zł za 8 spotkań w kameralnej grupie

Czy znajome jest Ci myślenie, że albo jest się rozciągniętym, albo silnym? Masz wrażenie, że jedno wyklucza drugie? A może zauważasz, że sztangę podniesiesz, latasz w kruku, deseczki to Twoje drugie imię ale pies z głową w dół to już kosmos? A może właśnie w drugą stronę - kochasz szpagaty i skłony, ale za to wytrzymanie w deseczce to już zbyt duże obciążenie dla nadgarstków?
Czy wiesz, że siła i elastyczność mogą, a nawet powinny, iść w parze, aby ciało pracowało harmonijnie?

Joga & Mobilność to nowy kurs w Stanie Skupienia skierowany do wszystkich - początkujących i dłużej praktykujących, z otwartą głową i wewnętrzną ciekawością, która sprawia, że w którymś momencie zaczynamy szukać czegoś więcej - w ruchu, wiedzy o ciele i swoich możliwościach.

Praktykując jogę prędzej czy później trafiamy na elementy elastyczności i siły i ich wzajemną relację. Często mamy okazję doświadczyć tego, że jedno bez drugiego nie ma większego sensu, ale zazwyczaj skupiamy się w praktyce albo na jednym, albo na drugim. A gdyby tak podejść do tego całościowo, znaleźć elementy wspólne i w elastyczności szukać siły, a w sile - elastyczności? Tym charakteryzuje się właśnie mobilność - nie tym, jak głęboko wejdziesz w daną pozycję (a zapewne jeszcze głębiej sięgając po pomoc, np. pasek), a tym, jak tę pozycję kontrolujesz swoimi możliwościami.

Te zajęcia są tym bardziej dla Ciebie jeżeli:

>Lubisz się ruszać i eksplorować możliwości ciała;
>Czujesz, że Twoje stawy potrzebują mądrego wzmocnienia
>Ćwiczysz jogę już jakiś czas ale ciągle nie wiesz co zrobić, aby biodra i barki się bardziej otworzyły;
>Terminy takie jak pasywny i aktywny zakres ruchu oraz kontrolowane rotacje stawowe wzbudzają Twoją ciekawość;
>Mniej więcej wiesz co to jest mobilność ale nie za bardzo wiesz jak to wygląda w praktyce;
>Na zajęciach zdarzyło ci się usłyszeć, że okrągłe plecy to zgarbione plecy i zamknięta klatka piersiowa; że kolano nigdy nie powinno minąć linii stopy albo aby w wygięciach rozluźniać pośladki i... zapaliła Ci się w tym momencie nad głową lampka, czy aby na pewno tak jest;
>Interesujesz się oddechem i jego wpływem na ciało i umysł.

Kurs jest rozpisany na 8 spotkań, zajęcia będą miały formę zarówno warsztatów jak i płynnej praktyki jogi z elementami nauki i doświadczania oddechu. Stworzymy też bezpieczną przestrzeń do zadawania pytań, bycia razem i wspólnej nauki.

W PROGRAMIE:

ROZGRZEWKA STAWÓW
NAUKA KONTROLI ZAKRESÓW RUCHU
VINYASA FLOW
MEDYTACJA
RELAKS

INTENSYWNA LETNIA EDYCJA JOGI DLA INDYWIDUALISTÓW
18:15 - 19:45
intensywna letnia edycja kuru dla początkujących >> START 29.06
INTENSYWNA LETNIA EDYCJA JOGI DLA INDYWIDUALISTÓW
18:15 - 19:45
DLA KOGO?
Dla początkujących
MIEJSCE
Plac Zbawiciela 2/16, Warszawa
TERMINY
Pon-śr-pt 18.15-19.45, start 29 czerwca - 12 sierpnia
PROWADZI
Iga Kruk-Żurawska - jej cierpliwość i łagodne podejście doceni każdy początkujący jogin
CENA
745 zł za 20 spotkań, po 1,5h każde – w sumie niecałe 38zł za wyjątkowe, zindywidualizowane spotkanie. Nieźle, co?:)

Lato w mieście nigdy nie jest stracone! Szczególnie gdy zadbasz o to, żeby wykorzystać to, że dni są długie i zrobisz dla siebie coś NAPRAWDĘ dobrego.
Co powiesz na intensywny miesiąc z jogą w Stanie Skupienia z widokiem na Plac Zbawiciela?

Spotykamy się trzy razy w tygodniu, w poniedziałki, środy i piątki:

spotykamy się w stałej, kameralnej, maksymalnie 6-osobowej grupie
zdejmujemy buty
rozwijamy maty
zagłębiamy się we własnym oddechu
uczymy się nowych asan (pozycji jogi) i płynności ruchu
szukamy radości płynącej z bycia w ciele i nowych wyzwań
mamy mnóstwo miejsca na zindywidualizowaną pracę, na zadawanie pytań i rozwiewanie wątpliwości

CO WYJĄTKOWEGO JEST W TAKIEJ FORMIE PRACY?

spotykamy się regularnie, trzy razy w tygodniu
realizujemy przemyślany program (patrz niżej) – od podstaw, krok po kroku uczymy się swojego ciała, poznajemy swoje możliwości, stawiamy sobie nowe wyzwania
spotykamy się w kameralnej, zamkniętej grupie (to prawie jak indywidualne korepetycje, ale DUŻO tańsze!)
poziom zajęć jest dostosowywany do możliwości uczniów i modyfikowany zgodnie z ich potrzebami
po miesiącu kończysz z solidnymi podstawami – możesz praktykować na własną rękę, możesz zaglądać do nas na zajęcia dla zaawansowanych - samodzielnie decydujesz jak będzie wyglądać Twoja dalsza praktyka (lub jej brak:))
na macie nie ma miejsca na grobową powagę, patos i zaciśnięte pośladki (chyba ze wymaga tego konkretna asana). Jest za to dużo przestrzeni na śmiech, pytania i wyzwania. I dużo luzu.
No i cena jest niesamowicie atrakcyjna!
W PROGRAMIE:

PODSTAWY PRACY W ASANACH – nauka pozycji jogi (oraz ich wariantów) z sześciu podstawowych grup: pozycje stojące, pozycje siedzące, pozycje leżące na plecach, pozycje leżące na brzuchu, pozycje odwrócone, balanse
WPROWADZENIE DO PRACY W VINYASIE – solidnie opracujemy sobie synchronizację ruchu z oddechem, oraz pracę z oddechem ujjayi
PODSTAWY PRACY Z BANDHAMI – wyjaśnimy sobie czym są i jak działają mula-bandha, uddiyana-bandha i jalandhara-bandha i nauczymy się je właściwie stosować
WPROWADZENIE DO PRANAJAMY – nauka podstawowych technik oddechowych
WPROWADZENIE DO PRACY KONCENTRACYJNEJ I TECHNIK UWAŻNOŚCIOWYCH (PRATYAHARA I DHARANA)
KONTEKST TEORETYCZNY – ale tylko tyle, ile będziecie chcieli wiedzieć.

PÓŁKOLONIE DLA JOGINÓW
20:15 - 21:45
Spotykamy się codziennie pon-pt, każdy tydzień to inny temat! START 29 CZERWCA!
PÓŁKOLONIE DLA JOGINÓW
20:15 - 21:45
DLA KOGO?
Dla każdego! Zapraszamy joginów na wszystkich stopniach zaawansowania – każdy uczestnik półkolonii pracuje na swoim poziomie!
MIEJSCE
Stan Skupienia na Placu Zbawiciela 2/16
TERMINY
Całe lato, pn-pt godz. 20.15-21.45, co tydzień inny temat!
PROWADZI
Informacja o prowadzących i tematach już wkrótce!
CENA
1 wybrany tydzień – 195 zł
2 tygodnie – 360 zł
3 tygodnie – 490 zł
4 tygodnie – 590 zł
5 tygodni – 690 zł

WEJŚCIA NA WYBRANE ZAJĘCIA:
pojedyncze wejście – 45zł
2 wejścia na wybrane zajęcia – 85 zł
3 wejścia na wybrane zajęcia – 125 zł
4 wejścia na wybrane zajęcia – 160 zł

Zostajesz w mieście? Chodź na jogę!
Zapraszamy się do Stanu Skupienia na LETNIE PÓŁKOLONIE DLA JOGINÓW.

Każdy tydzień to odrębna całość – spotykamy się codziennie, przez 5 dni, od poniedziałku do piątku 20.15-21.45 i pracujemy nad wybranym zagadnieniem:

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE W ZAKŁADCE WYDARZENIA 🙂

29 czerwca – 03 lipca: VINYASA & LUŹNE PLECY z Martą Nadratowską

06 – 10 lipca: ROLOWANIE NA SPIĘTE BARKI I SZYJĘ z Anią Pomykałą – Gajdek

13 – 17 lipca: JOGA NA STRES & SŁUCHANIE CIAŁA z Kasią Siekierdą

20 – 24 lipca: PILATES & MIĘŚNIE DNA MIEDNICY z Martyną Klimaszewską

27 – 31 lipca : MEDYTACJA & WYCISZENIE z Aliną Kaczmarek

03 – 07 sierpnia: UKŁADANIE PRAKTYKI WŁASNEJ z Martyną Wietechą

10 – 14 sierpnia: WZMACNIANIE & MIĘŚNIE GŁĘBOKIE z Olgą Guz

17 – 21 sierpnia : BALANSOWANIE & POZYCJA KRUKA z Wiktorem Wilusiem

24 – 28 sierpnia : UWAŻNOŚĆ & SPOKÓJ WEWNĘTRZNY z Igą Kruk-Żurawską

Zdecyduj ile masz czasu w ciągu lata i który temat Cię interesuje.
Możesz wybrać tylko jeden tydzień, lub uczestniczyć we wszystkich cyklach.
Pakuj dresik i matę – czekamy na Ciebie!!!!!

DLA KOGO? Dla każdego! Zapraszamy joginów na wszystkich stopniach zaawansowania – każdy uczestnik półkolonii pracuje na swoim poziomie!

CZWARTEK
CZWARTEK
ESPRESSO JOGA
07:00 - 08:15
Startujemy 23 czerwca! Dla praktykujących co najmniej 3 miesiące. ZBIERAMY GRUPĘ! ~ DUŻA SALA
ESPRESSO JOGA
07:00 - 08:15
DLA KOGO?
Dla praktykujących co najmniej 3 miesiące
MIEJSCE
Stan Skupienia, Plac Zbawiciela 2/16, Warszawa
ZAPISY
kontakt@stanskupienia.pl
UWAGA! zanim przyjdziesz na zajęcia koniecznie skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie. Praktyka w grupie zaawansowanej wymaga przygotowania. Jeśli czujesz, że chcesz zacząć od zajęć dla poczatkujących, lub wrócić do formy na zajęciach dla średniozaawansowanych - koniecznie sprawdź nasz grafik
TERMINY
Wt&Czw - 07.00-08.15, startujemy 22 czerwca!
PROWADZI
Olga Guz - nauczycielka jogi, która uwielbia energiczne sekwencje. Pokaże Ci jak na luzie i z cierpliwością zaprzyjaźnić się ze swoim ciałem i układem nerwowym.
CENA
Ceny karnetów zależą od ilości zajęć w tygodniu, na które się decydujesz.
Ważny przez miesiąc karnet na:
jedne wybrane zajęcia w tygodniu (4 zajęcia/mies)
- 150zł
dwa wybrane zajęcia w tygodniu(8 zajęć/mies) - 280zł
trzy wybrane zajęcia w tygodniu (12 zajęć/mies) - 390zł
cztery wybrane zajęcia w tygodniu (16 zajęć/mies) - 490zł
Ważny przez miesiąc karnet OPEN na wszystkie zajęcia od pn-pt: 600zł

Wpadaj do Stanu Skupienia po poranny zastrzyk energii na cały dzień!

Espresso Joga to zajęcia, które wybudzą Cię niczym kawa o poranku. Brakuje Ci energicznej sekwencji jogi na pobudkę? Zajęcia pozwolą Ci rozpocząć dzień z super mocą 🙂

Obudź się, poczuj słońce na twarzy, spakuj dresik i wpadaj na jogę! Dodatkowo - no coffee no prana! Zajęcia stworzyliśmy także z myślą o tych z Was, którzy nie wyobrażają sobie początku dnia bez kawy. Razem z Charlotte w ramach karnetu proponujemy Ci jednorazowy bon zniżkowy na kawę (lub dowolny napój) - do Charlotte przy Placu Zbawiciela do wykorzystania w ciągu miesiąca! Ciężko Ci rozpocząć dzień bez kawy i jogi? Te zajęcia są dla Ciebie!

Wpadnij po poranną dawkę energii przed pracą♥ Przeciągnij się, rozprostuj plecy i wybudź się dzięki sekwencji dopasowanej pod Twoje potrzeby. Pokażemy Ci jak rozruszać zastoje, pobudzić mięśnie do pracy, podłączyć się do oddechu. Wybudź ciało i umysł na dobry początek dnia!

W PROGRAMIE:

ENERGICZNA VINYASA - dopasowana do Waszych potrzeb na dany dzień
PODŁĄCZENIE DO ODDECHU - czyli jak rozpocząć dzień z głębokim wdechem i wydechem
PRZECIĄGANIE - czyli jak stworzyć przestrzeń w ciele na dobry początek dnia i pozbyć się zastojów
RELAKS - którego oczywiście nie zabraknie, aby wyciszyć umysł przed długim dniem 🙂
KAWA - wspaniała kawa od Charlotte - bon zniżkowy do wykorzystania przy zakupie karnetu w ciągu miesiąca <3

JOGA DLA INDYWIDUALISTÓW
16:15 - 17:45
3-miesięczny kurs dla początkujących >> START 30.06!
JOGA DLA INDYWIDUALISTÓW
16:15 - 17:45
DLA KOGO?
Dla początkujących
MIEJSCE
Plac Zbawiciela 2/16, Warszawa
TERMINY
wt&czw 16.15-17.45 > nowa edycja od 30 czerwca do 01 września!
PROWADZI
Martyna Wietecha - nauczycielka jogi z powołania, jej cierpliwość i podejście doceni każdy początkujący jogin, który uczy się swojego ciała i oddechu
CENA
745 zł za 20 spotkań, po 1,5h każde – w sumie niecałe 38zł za wyjątkowe, zindywidualizowane spotkanie. Nieźle, co?:)

Nie odpowiada Ci “jogiczny supermarket” – praca na macie w wieloosobowych grupach, gdzie wszyscy robią to samo i gdzie nie ma miejsca na zindywidualizowaną pracę, na zadawanie pytań i rozwiewanie wątpliwości?

Nam też nie! Dlatego zapraszamy Cię na JOGĘ DLA INDYWIDUALISTÓW ♥ w ciagu 20 spotkań, w stałej, kameralnej grupie, zdobędziesz solidne podstawy pracy w asanach i - co najważniejsze - nauczysz się samodzielności w praktyce własnej.

 • spotykamy się w stałej, kameralnej, maksymalnie 7-osobowej grupie
 • zdejmujemy buty
 • rozwijamy maty
 • zagłębiamy się we własnym oddechu
 • uczymy się nowych asan (pozycji jogi) i płynności ruchu
 • szukamy radości płynącej z bycia w ciele i nowych wyzwań
 • mamy mnóstwo miejsca na zindywidualizowaną pracę, na zadawanie pytań i rozwiewanie wątpliwości

CO WYJĄTKOWEGO JEST W TAKIEJ FORMIE PRACY?

 1. spotykamy się regularnie, dwa razy w tygodniu
 2. realizujemy przemyślany program (patrz niżej) – od podstaw, krok po kroku uczymy się swojego ciała, poznajemy swoje możliwości, stawiamy sobie nowe wyzwania
 3. spotykamy się w kameralnej, zamkniętej grupie (to prawie jak indywidualne korepetycje, ale DUŻO tańsze!)
 4. poziom zajęć jest dostosowywany do możliwości uczniów i modyfikowany zgodnie z ich potrzebami
 5. po 3 miesiącach kończysz z solidnymi podstawami – możesz praktykować na własną rękę, możesz zaglądać do nas na zajęcia dla zaawansowanych - samodzielnie decydujesz jak będzie wyglądać Twoja dalsza praktyka (lub jej brak:))
 6. na macie nie ma miejsca na grobową powagę, patos i zaciśnięte pośladki (chyba ze wymaga tego konkretna asana). Jest za to dużo przestrzeni na śmiech, pytania i wyzwania. I dużo luzu.
 7. No i cena jest niesamowicie atrakcyjna!

W PROGRAMIE:

 1. PODSTAWY PRACY W ASANACH – nauka pozycji jogi (oraz ich wariantów) z sześciu podstawowych grup: pozycje stojące, pozycje siedzące, pozycje leżące na plecach, pozycje leżące na brzuchu, pozycje odwrócone, balanse
 2. WPROWADZENIE DO PRACY W VINYASIE – solidnie opracujemy sobie synchronizację ruchu z oddechem, oraz pracę z oddechem ujjayi
 3. PODSTAWY PRACY Z BANDHAMI – wyjaśnimy sobie czym są i jak działają mula-bandha, uddiyana-bandha i jalandhara-bandha i nauczymy się je właściwie stosować
 4. WPROWADZENIE DO PRANAJAMY – nauka podstawowych technik oddechowych
 5. WPROWADZENIE DO PRACY KONCENTRACYJNEJ I TECHNIK UWAŻNOŚCIOWYCH (PRATYAHARA I DHARANA)
 6. KONTEKST TEORETYCZNY – ale tylko tyle, ile będziecie chcieli wiedzieć.

JOGA LAB
18:15 - 19:45
dla praktykujących co najmniej 3 miesiące. Można dołączyć w każdej chwili. Zajęcia wracają 22 czerwca! ~ DUŻA SALA
JOGA LAB
18:15 - 19:45
DLA KOGO?
Dla praktykujących co najmniej 3 miesiące
MIEJSCE
Stan Skupienia, Plac Zbawiciela 2/16, Warszawa
ZAPISY
kontakt@stanskupienia.pl
UWAGA! zanim przyjdziesz na zajęcia koniecznie skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie. Praktyka w grupie zaawansowanej wymaga przygotowania. Jeśli czujesz, że chcesz zacząć od zajęć dla poczatkujących, lub wrócić do formy na zajęciach dla średniozaawansowanych - koniecznie sprawdź nasz grafik
TERMINY
wt 18.15-19.45 Marta Karczewska / Olga Guz
czw 18.15-19.45 Olga Guz
PROWADZI
Olga Guz i Marta Karczewska
CENA
Ceny karnetów zależą od ilości zajęć w tygodniu, na które się decydujesz.
Ważny przez miesiąc karnet na:
jedne wybrane zajęcia w tygodniu (4 zajęcia/mies)
- 150zł
dwa wybrane zajęcia w tygodniu(8 zajęć/mies) - 280zł
trzy wybrane zajęcia w tygodniu (12 zajęć/mies) - 390zł
cztery wybrane zajęcia w tygodniu (16 zajęć/mies) - 490zł
Ważny przez miesiąc karnet OPEN na wszystkie zajęcia od pn-pt: 600zł

Całkiem nieźle radzisz sobie z pracą na macie, ale wiesz, że joga to dużo więcej, niż tylko asany i chcesz doświadczyć też innych jej aspektów…?

Potrzebujesz nowych wyzwań, chcesz pogłębić wiedzę o swoim ciele i oddechu?

Masz w sobie wrodzoną ciekawość, która każe Ci sprawdzać, eksperymentować i na własną rękę poszukiwać rozwiązań..?

Masz potrzebę zindywidualizowanej pracy? W małej grupie, ale z uwzględnieniem Twoich specjalnych potrzeb i możliwości..?

CO WYJĄTKOWEGO JEST W TAKIEJ FORMIE PRACY?

 • celem pracy nie jest wyrzeźbienie idealnej asany, tylko wypracowanie postawy szacunku i zaufania do siebie, oraz zwiększenie świadomości ciała. Ambicję zostawiamy za drzwiami.
 • celem pracy jest wypracowanie samodzielności w praktyce
 • poziom zajęć jest dostosowywany do możliwości uczniów i modyfikowany zgodnie z ich potrzebami
 • spotykamy się w stałej grupie (maksymalnie 14 osób), do której dołączyć można w miarę wolnych miejsc
 • zajęcia grupy zaawansowanej trwają - w zależności od wybranego LABu - od 1,5 do 2 godzin
 • Każde zajęcia są przemyślane, dostosowane do pory dnia, pogody, samopoczucia uczestnikow i deklarowanych przez nich potrzeb
 • Na każde zajęcia składa się część asanowa, i część oddechowo-koncentracyjna
 • Praktyka asan jest dużo intensywniejsza, bardziej urozmaicona, a w niektórych asanach pozostajemy dużo dłużej niż w grupach początkujących. Ponadto wykonywane jest pełne spektrum pozycji odwróconych (stanie na głowie, stanie na przedramionach, stanie na rękach).
 • Integralnym elementem zajęć jest sesja pranajamy (ćwiczeń oddechowo-koncentracyjnych), ćwiczeń koncentracyjnych i medytacji.
 • Na macie nie ma miejsca na grobową powagę, patos i zaciśnięte pośladki (chyba ze wymaga tego konkretna asana). Jest za to dużo przestrzeni na śmiech, pytania i wyzwania. I dużo luzu.

CO W PROGRAMIE

 1. TAJNIKI PRACY W ASANACH – praktyka pozycji jogi (oraz ich wariantów) z sześciu podstawowych grup: pozycje stojące, pozycje siedzące, pozycje leżące na plecach, pozycje leżące na brzuchu, pozycje odwrócone, balanse. Pogłębiony background anatomiczny i praca z ukrytym znaczeniem asan.
 2. PRACA W VINYASIE – dużą wagę przyłożymy do pracy w synchronizacji ruchu z oddechem, oraz pracy z oddechem ujjayi i modulowania go
 3. PRACA Z BANDHAMI – przypomnimy sobie czym są i jak działają mula-bandha, uddiyana-bandha i jalandhara-bandha i nauczymy się je właściwie stosować
 4. PRAKTYKA PRANAJAMY – regularna praktyka podstawowych technik oddechowych
 5. WPROWADZENIE DO PRACY KONCENTRACYJNEJ I TECHNIK UWAŻNOŚCIOWYCH (PRATYAHARA I DHARANA)
 6. WPROWADZENIE DO PROJEKTOWANIA PRAKTYKI WŁASNEJ
 7. KONTEKST TEORETYCZNY – ale tylko tyle, ile będziecie chcieli wiedzieć.

PÓŁKOLONIE DLA JOGINÓW
20:15 - 21:45
Spotykamy się codziennie pon-pt, każdy tydzień to inny temat! START 29 CZERWCA!
PÓŁKOLONIE DLA JOGINÓW
20:15 - 21:45
DLA KOGO?
Dla każdego! Zapraszamy joginów na wszystkich stopniach zaawansowania – każdy uczestnik półkolonii pracuje na swoim poziomie!
MIEJSCE
Stan Skupienia na Placu Zbawiciela 2/16
TERMINY
Całe lato, pn-pt godz. 20.15-21.45, co tydzień inny temat!
PROWADZI
Informacja o prowadzących i tematach już wkrótce!
CENA
1 wybrany tydzień – 195 zł
2 tygodnie – 360 zł
3 tygodnie – 490 zł
4 tygodnie – 590 zł
5 tygodni – 690 zł

WEJŚCIA NA WYBRANE ZAJĘCIA:
pojedyncze wejście – 45zł
2 wejścia na wybrane zajęcia – 85 zł
3 wejścia na wybrane zajęcia – 125 zł
4 wejścia na wybrane zajęcia – 160 zł

Zostajesz w mieście? Chodź na jogę!
Zapraszamy się do Stanu Skupienia na LETNIE PÓŁKOLONIE DLA JOGINÓW.

Każdy tydzień to odrębna całość – spotykamy się codziennie, przez 5 dni, od poniedziałku do piątku 20.15-21.45 i pracujemy nad wybranym zagadnieniem:

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE W ZAKŁADCE WYDARZENIA 🙂

29 czerwca – 03 lipca: VINYASA & LUŹNE PLECY z Martą Nadratowską

06 – 10 lipca: ROLOWANIE NA SPIĘTE BARKI I SZYJĘ z Anią Pomykałą – Gajdek

13 – 17 lipca: JOGA NA STRES & SŁUCHANIE CIAŁA z Kasią Siekierdą

20 – 24 lipca: PILATES & MIĘŚNIE DNA MIEDNICY z Martyną Klimaszewską

27 – 31 lipca : MEDYTACJA & WYCISZENIE z Aliną Kaczmarek

03 – 07 sierpnia: UKŁADANIE PRAKTYKI WŁASNEJ z Martyną Wietechą

10 – 14 sierpnia: WZMACNIANIE & MIĘŚNIE GŁĘBOKIE z Olgą Guz

17 – 21 sierpnia : BALANSOWANIE & POZYCJA KRUKA z Wiktorem Wilusiem

24 – 28 sierpnia : UWAŻNOŚĆ & SPOKÓJ WEWNĘTRZNY z Igą Kruk-Żurawską

Zdecyduj ile masz czasu w ciągu lata i który temat Cię interesuje.
Możesz wybrać tylko jeden tydzień, lub uczestniczyć we wszystkich cyklach.
Pakuj dresik i matę – czekamy na Ciebie!!!!!

DLA KOGO? Dla każdego! Zapraszamy joginów na wszystkich stopniach zaawansowania – każdy uczestnik półkolonii pracuje na swoim poziomie!

PIĄTEK
PIĄTEK
JOGA NA STRES
16:30 - 17:45
8-tygodniowy kurs dla wszystkich zestresowanych >> nowa grupa od 10 lipca! ~ DUŻA SALA
JOGA NA STRES
16:30 - 17:45
DLA KOGO?
dla wszystkich zestresowanych
MIEJSCE
Warszawa, Plac Zbawiciela 2/16
TERMINY
Piątek 16.30-17.45, nowa edycja od 10 lipca do 28 sierpnia
PROWADZI
Iga Kruk-Żurawska - nauczycielka jogi, której cierpliwość i spokój doceni każdy początkujący jogin
CENA
345 zł za 8 zindywidualizowanych spotkań i zadań domowych do praktyki w domu, przed snem

Jeśli czujesz, że nie potrafisz się uporać ze stresem, te zajęcia są dla Ciebie! Zadbaj o ciało, umysł i oddech na zajęciach jogi na stres. ♥

Nauczymy się jak pracować z ciałem, oddechem i głową, tak żeby zmniejszyć objawy napięć i stresu.

Zbieramy i magazynujemy stres w całym naszym ciele - objawia się to bólami i spięciami w naszych plecach. Znasz to? Dlatego podczas tego ośmiotygodniowego kursu będziemy się uczyć jak nasze ciało rozluźniać, rozciągać i wyciszać w praktyce delikatnej vinyasy. Odkryjemy jak ogromną rolę spełnia oddech w odprężaniu naszego umysłu i mięśni poprzez poznanie różnych technik pranayamy (oddechu jogicznego). Odkryjemy jak synchronizować oddech z ruchem i jaką budzi to w nas wspaniałą, spokojną energię.
Dodatkowo zagłębimy się w techniki mindfulness, które ćwiczą naszą uważność uwalniając umysł od ruminacji. Zapoznamy się również z joga nidrą (bardzo głębokim relaksem), która pozwoli nam się wyciszyć, uspokoić i zregenerować.

Naładuj baterie, wpadając na zajęcia! Wszystko oczywiście w wyluzowanej, miłej atmosferze. Przyjdź zawinąć się w kocyk, poćwiczyć i zrelaksować się!

DLA KOGO?

Dla wszystkich zestresowanych. Dla tych, którzy chcą się wyluzować i nauczyć samodzielnej pracy z ciałem i umysłem (do wykorzystania w każdym momencie - w pracy, domu, podróży!)

W PROGRAMIE:
Łagodna vinyasa - połączenie ruchu z oddechem
Praktyka koncentracji i uważności
Pranajama - podstawowe techniki oddechowe
Wprowadzenie do medytacji

INTENSYWNA LETNIA EDYCJA JOGI DLA INDYWIDUALISTÓW
18:15 - 19:45
intensywna letnia edycja kuru dla początkujących >> START 29.06
INTENSYWNA LETNIA EDYCJA JOGI DLA INDYWIDUALISTÓW
18:15 - 19:45
DLA KOGO?
Dla początkujących
MIEJSCE
Plac Zbawiciela 2/16, Warszawa
TERMINY
Pon-śr-pt 18.15-19.45, start 29 czerwca - 12 sierpnia
PROWADZI
Iga Kruk-Żurawska - jej cierpliwość i łagodne podejście doceni każdy początkujący jogin
CENA
745 zł za 20 spotkań, po 1,5h każde – w sumie niecałe 38zł za wyjątkowe, zindywidualizowane spotkanie. Nieźle, co?:)

Lato w mieście nigdy nie jest stracone! Szczególnie gdy zadbasz o to, żeby wykorzystać to, że dni są długie i zrobisz dla siebie coś NAPRAWDĘ dobrego.
Co powiesz na intensywny miesiąc z jogą w Stanie Skupienia z widokiem na Plac Zbawiciela?

Spotykamy się trzy razy w tygodniu, w poniedziałki, środy i piątki:

spotykamy się w stałej, kameralnej, maksymalnie 6-osobowej grupie
zdejmujemy buty
rozwijamy maty
zagłębiamy się we własnym oddechu
uczymy się nowych asan (pozycji jogi) i płynności ruchu
szukamy radości płynącej z bycia w ciele i nowych wyzwań
mamy mnóstwo miejsca na zindywidualizowaną pracę, na zadawanie pytań i rozwiewanie wątpliwości

CO WYJĄTKOWEGO JEST W TAKIEJ FORMIE PRACY?

spotykamy się regularnie, trzy razy w tygodniu
realizujemy przemyślany program (patrz niżej) – od podstaw, krok po kroku uczymy się swojego ciała, poznajemy swoje możliwości, stawiamy sobie nowe wyzwania
spotykamy się w kameralnej, zamkniętej grupie (to prawie jak indywidualne korepetycje, ale DUŻO tańsze!)
poziom zajęć jest dostosowywany do możliwości uczniów i modyfikowany zgodnie z ich potrzebami
po miesiącu kończysz z solidnymi podstawami – możesz praktykować na własną rękę, możesz zaglądać do nas na zajęcia dla zaawansowanych - samodzielnie decydujesz jak będzie wyglądać Twoja dalsza praktyka (lub jej brak:))
na macie nie ma miejsca na grobową powagę, patos i zaciśnięte pośladki (chyba ze wymaga tego konkretna asana). Jest za to dużo przestrzeni na śmiech, pytania i wyzwania. I dużo luzu.
No i cena jest niesamowicie atrakcyjna!
W PROGRAMIE:

PODSTAWY PRACY W ASANACH – nauka pozycji jogi (oraz ich wariantów) z sześciu podstawowych grup: pozycje stojące, pozycje siedzące, pozycje leżące na plecach, pozycje leżące na brzuchu, pozycje odwrócone, balanse
WPROWADZENIE DO PRACY W VINYASIE – solidnie opracujemy sobie synchronizację ruchu z oddechem, oraz pracę z oddechem ujjayi
PODSTAWY PRACY Z BANDHAMI – wyjaśnimy sobie czym są i jak działają mula-bandha, uddiyana-bandha i jalandhara-bandha i nauczymy się je właściwie stosować
WPROWADZENIE DO PRANAJAMY – nauka podstawowych technik oddechowych
WPROWADZENIE DO PRACY KONCENTRACYJNEJ I TECHNIK UWAŻNOŚCIOWYCH (PRATYAHARA I DHARANA)
KONTEKST TEORETYCZNY – ale tylko tyle, ile będziecie chcieli wiedzieć.

PÓŁKOLONIE DLA JOGINÓW
20:15 - 21:45
Spotykamy się codziennie pon-pt, każdy tydzień to inny temat! START 29 CZERWCA!
PÓŁKOLONIE DLA JOGINÓW
20:15 - 21:45
DLA KOGO?
Dla każdego! Zapraszamy joginów na wszystkich stopniach zaawansowania – każdy uczestnik półkolonii pracuje na swoim poziomie!
MIEJSCE
Stan Skupienia na Placu Zbawiciela 2/16
TERMINY
Całe lato, pn-pt godz. 20.15-21.45, co tydzień inny temat!
PROWADZI
Informacja o prowadzących i tematach już wkrótce!
CENA
1 wybrany tydzień – 195 zł
2 tygodnie – 360 zł
3 tygodnie – 490 zł
4 tygodnie – 590 zł
5 tygodni – 690 zł

WEJŚCIA NA WYBRANE ZAJĘCIA:
pojedyncze wejście – 45zł
2 wejścia na wybrane zajęcia – 85 zł
3 wejścia na wybrane zajęcia – 125 zł
4 wejścia na wybrane zajęcia – 160 zł

Zostajesz w mieście? Chodź na jogę!
Zapraszamy się do Stanu Skupienia na LETNIE PÓŁKOLONIE DLA JOGINÓW.

Każdy tydzień to odrębna całość – spotykamy się codziennie, przez 5 dni, od poniedziałku do piątku 20.15-21.45 i pracujemy nad wybranym zagadnieniem:

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE W ZAKŁADCE WYDARZENIA 🙂

29 czerwca – 03 lipca: VINYASA & LUŹNE PLECY z Martą Nadratowską

06 – 10 lipca: ROLOWANIE NA SPIĘTE BARKI I SZYJĘ z Anią Pomykałą – Gajdek

13 – 17 lipca: JOGA NA STRES & SŁUCHANIE CIAŁA z Kasią Siekierdą

20 – 24 lipca: PILATES & MIĘŚNIE DNA MIEDNICY z Martyną Klimaszewską

27 – 31 lipca : MEDYTACJA & WYCISZENIE z Aliną Kaczmarek

03 – 07 sierpnia: UKŁADANIE PRAKTYKI WŁASNEJ z Martyną Wietechą

10 – 14 sierpnia: WZMACNIANIE & MIĘŚNIE GŁĘBOKIE z Olgą Guz

17 – 21 sierpnia : BALANSOWANIE & POZYCJA KRUKA z Wiktorem Wilusiem

24 – 28 sierpnia : UWAŻNOŚĆ & SPOKÓJ WEWNĘTRZNY z Igą Kruk-Żurawską

Zdecyduj ile masz czasu w ciągu lata i który temat Cię interesuje.
Możesz wybrać tylko jeden tydzień, lub uczestniczyć we wszystkich cyklach.
Pakuj dresik i matę – czekamy na Ciebie!!!!!

DLA KOGO? Dla każdego! Zapraszamy joginów na wszystkich stopniach zaawansowania – każdy uczestnik półkolonii pracuje na swoim poziomie!

SOBOTA
SOBOTA
JOGA LAB WEEKENDOWY
10:00 - 11:30
dla praktykujących co najmniej 3 miesiące. Można dołączyć w każdej chwili - START JUŻ 27 CZERWCA!
JOGA LAB WEEKENDOWY
10:00 - 11:30
DLA KOGO?
Dla praktykujących co najmniej 3 miesiące
MIEJSCE
Stan Skupienia, Plac Zbawiciela 2/16, Warszawa
ZAPISY
kontakt@stanskupienia.pl
UWAGA! zanim przyjdziesz na zajęcia koniecznie skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie. Praktyka w grupie zaawansowanej wymaga przygotowania. Jeśli czujesz, że chcesz zacząć od zajęć dla poczatkujących, lub wrócić do formy na zajęciach dla średniozaawansowanych - koniecznie sprawdź nasz grafik
TERMINY
wtorki 18.15-19.45 (duża sala z Martą Karczewską)
czwartek 18.15-19.45 (duża sala z Olgą)
sobota 10.00-11.30 (duża sala z Kasią Siekierdą)
PROWADZI
Kasia Siekierda
CENA
Ceny karnetów zależą od ilości zajęć w tygodniu, na które się decydujesz.
Ważny przez miesiąc karnet na:
jedne wybrane zajęcia w tygodniu (4 zajęcia/mies)
- 150zł
dwa wybrane zajęcia w tygodniu(8 zajęć/mies) - 280zł
trzy wybrane zajęcia w tygodniu (12 zajęć/mies) - 390zł
cztery wybrane zajęcia w tygodniu (16 zajęć/mies) - 490zł
Ważny przez miesiąc karnet OPEN na wszystkie zajęcia od pn-pt: 600zł

Całkiem nieźle radzisz sobie z pracą na macie, ale wiesz, że joga to dużo więcej, niż tylko asany i chcesz doświadczyć też innych jej aspektów…?

Potrzebujesz nowych wyzwań, chcesz pogłębić wiedzę o swoim ciele i oddechu?

Masz w sobie wrodzoną ciekawość, która każe Ci sprawdzać, eksperymentować i na własną rękę poszukiwać rozwiązań..?

Masz potrzebę zindywidualizowanej pracy? W małej grupie, ale z uwzględnieniem Twoich specjalnych potrzeb i możliwości..?

CO WYJĄTKOWEGO JEST W TAKIEJ FORMIE PRACY?

 • celem pracy nie jest wyrzeźbienie idealnej asany, tylko wypracowanie postawy szacunku i zaufania do siebie, oraz zwiększenie świadomości ciała. Ambicję zostawiamy za drzwiami.
 • celem pracy jest wypracowanie samodzielności w praktyce
 • poziom zajęć jest dostosowywany do możliwości uczniów i modyfikowany zgodnie z ich potrzebami
 • spotykamy się w stałej grupie (maksymalnie 14 osób), do której dołączyć można w miarę wolnych miejsc
 • zajęcia grupy zaawansowanej trwają - w zależności od wybranego LABu - od 1,5 do 2 godzin
 • Każde zajęcia są przemyślane, dostosowane do pory dnia, pogody, samopoczucia uczestnikow i deklarowanych przez nich potrzeb
 • Na każde zajęcia składa się część asanowa, i część oddechowo-koncentracyjna
 • Praktyka asan jest dużo intensywniejsza, bardziej urozmaicona, a w niektórych asanach pozostajemy dużo dłużej niż w grupach początkujących. Ponadto wykonywane jest pełne spektrum pozycji odwróconych (stanie na głowie, stanie na przedramionach, stanie na rękach).
 • Integralnym elementem zajęć jest sesja pranajamy (ćwiczeń oddechowo-koncentracyjnych), ćwiczeń koncentracyjnych i medytacji.
 • Na macie nie ma miejsca na grobową powagę, patos i zaciśnięte pośladki (chyba ze wymaga tego konkretna asana). Jest za to dużo przestrzeni na śmiech, pytania i wyzwania. I dużo luzu.

CO W PROGRAMIE

 1. TAJNIKI PRACY W ASANACH – praktyka pozycji jogi (oraz ich wariantów) z sześciu podstawowych grup: pozycje stojące, pozycje siedzące, pozycje leżące na plecach, pozycje leżące na brzuchu, pozycje odwrócone, balanse. Pogłębiony background anatomiczny i praca z ukrytym znaczeniem asan.
 2. PRACA W VINYASIE – dużą wagę przyłożymy do pracy w synchronizacji ruchu z oddechem, oraz pracy z oddechem ujjayi i modulowania go
 3. PRACA Z BANDHAMI – przypomnimy sobie czym są i jak działają mula-bandha, uddiyana-bandha i jalandhara-bandha i nauczymy się je właściwie stosować
 4. PRAKTYKA PRANAJAMY – regularna praktyka podstawowych technik oddechowych
 5. WPROWADZENIE DO PRACY KONCENTRACYJNEJ I TECHNIK UWAŻNOŚCIOWYCH (PRATYAHARA I DHARANA)
 6. WPROWADZENIE DO PROJEKTOWANIA PRAKTYKI WŁASNEJ
 7. KONTEKST TEORETYCZNY – ale tylko tyle, ile będziecie chcieli wiedzieć.

NIEDZIELA
NIEDZIELA
WEEKENDOWA JOGA DLA INDYWIDUALISTÓW
16:00 - 18:00
2-miesięczna weekendowa edycja kursu jogi dla początkujących. NOWA GRUPA 05 lipca!
WEEKENDOWA JOGA DLA INDYWIDUALISTÓW
16:00 - 18:00
DLA KOGO?
Dla początkujących i wszystkich zabieganych, którzy mają czas na jogę tylko w weekendy.
MIEJSCE
Plac Zbawiciela 2/16, Warszawa
TERMINY
Nowa grupa 05 lipca - 06 września, niedziela 16.00-18.00
PROWADZI
Iga Kruk-Żurawska - jej cierpliwość i podejście doceni każdy początkujący jogin, który uczy się swojego ciała i oddechu
CENA
545zł za 10 dwugodzinnych zindywidualizowanych spotkań na macie

Nie odpowiada Ci „jogiczny supermarket” – praca na macie w wieloosobowych grupach, gdzie wszyscy robią to samo i gdzie nie ma miejsca na zindywidualizowaną pracę, zadawanie pytań i rozwiewanie wątpliwości?
Chciałbyś wziąć udział w solidnym kursie dla początkujących, ale masz małe dziecko albo pracujesz dużo i w takich godzinach, że zajęcia w ciągu tygodnia zupełnie Ci nie pasują? Jesteś w stanie w ciągu weekendu znaleźć chwilę tylko dla siebie i chciałbyś poświęcić ją na to, żeby nawiązać lepszy kontakt ze sobą, poznać lepiej swoje ciało, poruszać się i pooddychać? Chciałbyś zdobyć podstawy do rozwijania praktyki własnej?

Jeśli przynajmniej na jedno z tych pytań odpowiedziałeś „tak”, zapraszamy Cię na weekendową edycję JOGĘ DLA INDYWIDUALISTÓW ♥ w ciągu 10 spotkań, w stałej kameralnej grupie, zdobędziesz solidne podstawy pracy w asanach i - co najważniejsze - nauczysz się samodzielności w praktyce własnej.

• spotykamy się w stałej, kameralnej, maksymalnie 10-osobowej grupie
• zdejmujemy buty
• rozwijamy maty
• zagłębiamy się we własnym oddechu
• uczymy się nowych asan (pozycji jogi) i płynności ruchu
• szukamy radości płynącej z bycia w ciele i nowych wyzwań
• mamy mnóstwo miejsca na zindywidualizowaną pracę, na zadawanie pytań i rozwiewanie wątpliwości

CO WYJĄTKOWEGO JEST W TAKIEJ FORMIE PRACY?

1. spotykamy się regularnie, raz w tygodniu na dwie godziny
2. realizujemy przemyślany program (patrz niżej) – od podstaw, krok po kroku uczymy się swojego ciała, poznajemy swoje możliwości, stawiamy sobie nowe wyzwania
3. spotykamy się w kameralnej, zamkniętej grupie (to prawie jak indywidualne korepetycje, ale DUŻO tańsze!)
4. poziom zajęć jest dostosowywany do możliwości uczniów i modyfikowany zgodnie z ich potrzebami
5. po 2 miesiącach kończysz z solidnymi podstawami – możesz praktykować na własną rękę, możesz zaglądać do nas na zajęcia dla zaawansowanych - samodzielnie decydujesz jak będzie wyglądać Twoja dalsza praktyka (lub jej brak:))
6. na macie nie ma miejsca na grobową powagę, patos i zaciśnięte pośladki (chyba ze wymaga tego konkretna asana). Jest za to dużo przestrzeni na śmiech, pytania i wyzwania. I dużo luzu.
7. No i cena jest niesamowicie atrakcyjna!

W PROGRAMIE:

1. PODSTAWY PRACY W ASANACH – nauka pozycji jogi (oraz ich wariantów) z sześciu podstawowych grup: pozycje stojące, pozycje siedzące, pozycje leżące na plecach, pozycje leżące na brzuchu, pozycje odwrócone, balanse
2. WPROWADZENIE DO PRACY W VINYASIE – solidnie opracujemy sobie synchronizację ruchu z oddechem, oraz pracę z oddechem ujjayi
3. PODSTAWY PRACY Z BANDHAMI – wyjaśnimy sobie czym są i jak działają mula-bandha, uddiyana-bandha i jalandhara-bandha i nauczymy się je właściwie stosować
4. WPROWADZENIE DO PRANAJAMY – nauka podstawowych technik oddechowych
5. WPROWADZENIE DO PRACY KONCENTRACYJNEJ I TECHNIK UWAŻNOŚCIOWYCH (PRATYAHARA I DHARANA)
6. KONTEKST TEORETYCZNY – ale tylko tyle, ile będziecie chcieli wiedzieć.

JOGA NA STRES
18:30 - 20:00
8-tygodniowy kurs dla wszystkich zestresowanych >> nowa grupa od 28 czerwca! ~ DUŻA SALA
JOGA NA STRES
18:30 - 20:00
DLA KOGO?
dla wszystkich zestresowanych
MIEJSCE
Warszawa, Plac Zbawiciela 2/16
TERMINY
nowa grupa od 28 czerwca - 16 sierpnia, niedziela, godz. 18.30-20.00
PROWADZI
Kasia Siekierda - nauczycielka jogi, której cierpliwość i spokój doceni każdy początkujący jogin
CENA
345 zł za 8 zindywidualizowanych spotkań i zadań domowych do praktyki w domu, przed snem

Jeśli czujesz, że nie potrafisz się uporać ze stresem, te zajęcia są dla Ciebie! Zadbaj o ciało, umysł i oddech na zajęciach jogi na stres. ♥

Nauczymy się jak pracować z ciałem, oddechem i głową, tak żeby zmniejszyć objawy napięć i stresu.

Zbieramy i magazynujemy stres w całym naszym ciele - objawia się to bólami i spięciami w naszych plecach. Znasz to? Dlatego podczas tego ośmiotygodniowego kursu będziemy się uczyć jak nasze ciało rozluźniać, rozciągać i wyciszać w praktyce delikatnej vinyasy. Odkryjemy jak ogromną rolę spełnia oddech w odprężaniu naszego umysłu i mięśni poprzez poznanie różnych technik pranayamy (oddechu jogicznego). Odkryjemy jak synchronizować oddech z ruchem i jaką budzi to w nas wspaniałą, spokojną energię.
Dodatkowo zagłębimy się w techniki mindfulness, które ćwiczą naszą uważność uwalniając umysł od ruminacji. Zapoznamy się również z joga nidrą (bardzo głębokim relaksem), która pozwoli nam się wyciszyć, uspokoić i zregenerować.

Naładuj baterie, wpadając na zajęcia! Wszystko oczywiście w wyluzowanej, miłej atmosferze. Przyjdź zawinąć się w kocyk, poćwiczyć i zrelaksować się!

DLA KOGO?

Dla wszystkich zestresowanych. Dla tych, którzy chcą się wyluzować i nauczyć samodzielnej pracy z ciałem i umysłem (do wykorzystania w każdym momencie - w pracy, domu, podróży!)

W PROGRAMIE:
Łagodna vinyasa - połączenie ruchu z oddechem
Praktyka koncentracji i uważności
Pranajama - podstawowe techniki oddechowe
Wprowadzenie do medytacji

FreshMail.pl