JOGA & ŚNIADANIE

poranek dla ciała i brzucha

Zapisz się

Joga i jedzenie to duet idealny. Dlatego zapraszamy Was na praktykę jogi połączoną ze śniadaniem w niedzielny wrześniowy poranek. Praktykę poprowadzi Iga Kruk-Żurawska (@iga_justbreathe): zaczniemy od krótkiej medytacji a potem przejdziemy przez płynną sekwencję łączącą elementy vinyasy i strali – odpowiednią dla osób na każdym poziomie zaawansowania.

Wegańskie śniadanie przygotuje Paulina Serwatka (@paulina.serwatka), która tak mówi o sobie: „Nie ma nic ważniejszego w moim dniu niż kromka chleba i praktyka. Lubię dbać o siebie i o ludzi za pomocą jedzenia. Kiedy można jem dużo masła”.

 

O PROWADZĄCEJ:

IGA KRUK-ŻURAWSKA: Praktykuje ashtanga jogę od 2014 roku. Na początku joga miała być dla niej przede wszystkim remedium na problemy z kręgosłupem, ale szybko stała się czymś więcej. Stawanie na macie traktuje z jednej strony jako czas tylko dla siebie, z drugiej – jako swego rodzaju trening na resztę życia. Dzięki jodze uczy się cierpliwości i spokoju, zyskuje wiarę w swoje możliwości, ale też przekonanie, że należy być dla siebie wyrozumiałym i że czasem trzeba odpuścić. Joga to dla niej przede wszystkim praca nad sobą, wykonywana na bezpiecznym terytorium maty.

Właśnie kończy trening nauczycielski pod okiem Ani Chomczyk (Shanti Yoga Studio w Białymstoku).

Więcej o Idze znajdziesz na jej stronie JustBreathe.

CENA: 170 zł

TERMINY: 04 września 2021, sobota

  • 10.00-11.15: praktyka jogi i medytacji z Igą Kruk-Żurawską
  • 11.15-12.15: śniadanie z Pauliną Serwatką

PROWADZI: Iga Kruk-Żurawska

ADRES: Stan Skupienia na Placu Zbawiciela 2/16

ZAPISY: kontakt@stanskupienia.pl

Warszaty są dla wszystkich i każdy pracuje na swoim poziomie.

Zapisz się