Grafik stacjonarny

Wasz komfort i bezpieczeństwo są dla nas ważne – dowiedz się na jakich zasadach odbywają się zajęcia 🙂 

PONIEDZIAŁEK
PONIEDZIAŁEK
JOGA W CIĄŻY - ŁAGODNA JOGA KOBIECA
11:00 - 12:30
dla kobiet w ciąży, po połogu lub poszukujących łagodnej praktyki. Można dołączyć w każdej chwili!! ~ DUŻA SALA
JOGA W CIĄŻY - ŁAGODNA JOGA KOBIECA
11:00 - 12:30
MIEJSCE
Stan Skupienia na Placu Zbawiciela 2/16
TERMINY
W każdy poniedziałek w godzinach 11.00-12.30
PROWADZI
Kasia Siekierda - mama bliźniaczek, pasjonatka jogi - przeprowadzi Cię łagodnie i bezpiecznie przez czas ciąży. Jej spokój i łagodność doceni każda kobieta, potrzebująca delikatniejszej formy praktyki.
CENA
Ceny karnetów zależą od ilości zajęć w tygodniu, na które się decydujesz.
Ważny przez miesiąc karnet na:
jedne wybrane zajęcia w tygodniu (4 zajęcia/mies)
- 150zł
dwa wybrane zajęcia w tygodniu(8 zajęć/mies) - 280zł
trzy wybrane zajęcia w tygodniu (12 zajęć/mies) - 390zł
cztery wybrane zajęcia w tygodniu (16 zajęć/mies) - 490zł
Ważny przez miesiąc karnet OPEN na wszystkie zajęcia od pn-pt: 600zł

Joga w Ciąży to idealne zajęcia na taki moment w Twoim życiu, kiedy pojawia się czas na delikatną praktykę – bez wymagających pozycji odwróconych i bez napinania brzucha, za to z czułością do siebie i swojego ciała które jest w tym specjalnym czasie domem dla nowego życia. Dlatego jeśli potrzebujesz delikatności i chcesz łagodnie się poruszać w rytmie własnego oddechu – dołącz do grona Wojowniczek!

Zadbaj o siebie i zbuduj swoją kobiecą siłę!

CZY TO ZAJĘCIA DLA MNIE..?

Pewnie myślisz: joga to nie dla mnie, bo jestem mało rozciągnięta, bo nie jestem wysportowana, bo mam trochę za dużo kilogramów, bo w ciąży nic mi nie wolno, bo ciągle czuję kręgosłup, bo nigdy wcześniej nie ćwiczyłam, bo nie jestem już taka młoda… (tu wstaw swoją wymówkę)
To naturalne, że takie, lub podobne stwierdzenia pojawią się w Twojej głowie. Rozumiemy, że ból kręgosłupa naprawdę może dawać Ci się we znaki i że czasem hormony potrafią nieźle namieszać, ale ile czasu jeszcze tak wytrzymasz?
Może warto w końcu zwolnić, zadbać o siebie i nabrać nowej energii? Może warto zrozumieć swój kobiecy rytm, zaakceptować zmieniające się ciało i pozwolić sobie na delikatność? O tym, jak zacząć i czego się spodziewać na zajęciach Łagodnej Jogi Kobiecej, a także o tym jakie zmiany odczujesz i zauważysz w swoim ciele (i być może życiu), przeczytasz poniżej.

NA CZYM POLEGA PRAKTYKA?

Joga nie jest ani terapią ani wizytą u fizjoterapeuty. Ale może doskonale uzupełniać rozmowy u psychologa i pracę manualną z bolącymi lub słabszymi miejscami
Joga vinyasa krama to łagodne ćwiczenia połączone z oddechem (siady, skłony, skręty, pozycje stojące), dzięki którym znowu dobrze poczujesz się w swoim ciele. Będziemy z życzliwością obserwować i przyglądać się naszemu organizmowi. Nauczysz się akceptować swoje ciało - to, jak zmienia się wraz z cyklem menstruacyjnym, ciążą i wiekiem. Poszukamy sposobów na to, by jak najlepiej wykorzystać potencjał ciała w tym momencie, w którym jesteś teraz i po prostu poczuć przyjemność z tego, że jest.
Zadbamy nie tylko o lepszą kondycję fizyczną i psychiczną, ale też o niezwykle ważną, a często pomijaną, regenerację.

JAK?

praca z ciałem: sekwencje asan (pozycji jogi) z modyfikacjami w zależności od cyklu menstruacyjnego/ ciąży/ hormonów, w tym dużo pozycji relaksacyjnych i regeneracyjnych;
praca z oddechem: synchronizacja ruchu z oddechem, pranayamy, oddech ujjayi;
relaks: odpoczynek, wyciszenie, medytacja.

CO OTRZYMASZ I ODCZUJESZ PO REGULARNYCH ĆWICZENIACH?

Zbudujesz swoją wewnętrzną Wojowniczkę, czyli kobiecą siłę opartą na stabilności i miękkości, a także otrzymasz dużo wsparcia od pozostałych uczestniczek zajęć.
to będzie czas tylko dla Ciebie! (kiedy ostatnio zrobiłaś dla siebie coś dobrego?),
zwiększysz elastyczność ciała poprzez: delikatne wydłużenie i rozluźnienie mięśni, zmniejszenie bólu kręgosłupa, wzmocnienie kości i stawów - szczególnie bioder, miednicy, boków ciała (piękna i silna talia!), ramion, barków oraz klatki piersiowej (otwierając okolice mostka i obojczyków otworzymy serce i dotlenimy płuca), ale o smukłe nogi i proste plecy też zadbamy 🙂
jeśli jesteś w ciąży, na zajęciach przygotujesz się do porodu i do bycia mamą: wzmocnisz całe ciało, delikatnie otworzysz biodra i uelastycznisz mięśnie dna miednicy, nauczysz się odciążać kręgosłup, dowiesz się jak głęboko i spokojnie oddychać, a także otrzymasz dużo wsparcia od innych dziewczyn w ciąży i przygotowujących się do ciąży
zmodyfikujemy dla Ciebie asany w taki sposób, by pozycje były wygodne i uwzględniały Twoje ograniczenia, ale jednocześnie by wzmacniały ciało i jak najlepiej wykorzystywały jego możliwości
zajęcia w kobiecej grupie potrafią dać solidną dawkę dobrej energii, śmiechu i dużo wsparcia
To kiedy ostatnio miałaś czas tylko dla siebie..? 🙂

JAK TO WYGLĄDA OD STRONY TECHNICZNEJ?

spotykamy się raz w tygodniu w poniedziałek - w miarę wolnych miejsc możesz wybrać sobie jaki karnet chcesz i chodzić tez na inne zajęcia w Stanie Skupienia (np. na pilates!)
realizujemy program dopasowany do potrzeb uczestniczek (jeśli wcześniej nie ćwiczyłaś – to super! Nie jesteś jedyna!),
zajęcia odbywają się w kameralnej grupie tylko dla kobiet
każde spotkanie to dużo życzliwości, zrozumienia i śmiechu – dla siebie i pozostałych uczestniczek 🙂
jeśli masz jakiekolwiek schorzenia lub kontuzje, koniecznie skonsultuj się z lekarzem! I nawet jeśli nie są to bardzo poważne rzeczy – poinformuj nas o tym! Jeśli jesteś w ciąży – poprosimy Cię o zaświadczenie od lekarza.
a co do stroju: nie ma jednego obowiązującego dress-code, więc możesz przyjść w szeleszczącym dresie, błyszczących legginsach, krótkich spodenkach, luźnym t-shircie – najważniejsza jest WYGODA ♥ 
więc wszystkie wzory, kolory i kombinacje dozwolone! Ćwiczymy boso, ale relaksujemy się w skarpetkach, żeby stopy były zadowolone.

JOGA DLA INDYWIDUALISTÓW
16:30 - 18:00
3-miesięczny kurs dla początkujących >>NOWA GRUPA START 07 CZERWCA! ~ DUŻA SALA
JOGA DLA INDYWIDUALISTÓW
16:30 - 18:00
DLA KOGO?
Dla początkujących
MIEJSCE
Plac Zbawiciela 2/16, Warszawa
TERMINY
pon & śr godz. 16.30-18.00 > start 07 czerwca - 11 sierpnia
PROWADZI
Marta Nadratowska - nauczycielka jogi o wspaniałym, zindywidualizowanym podejściu, które doceni każdy początkujący jogin. Kocha jogę, jamniki i dobre jedzenie.
CENA
785 zł za 20 spotkań, po 1,5h każde – w sumie niecałe 40zł za wyjątkowe, zindywidualizowane spotkanie. Nieźle, co?:)

Nie odpowiada Ci “jogiczny supermarket” – praca na macie w wieloosobowych grupach, gdzie wszyscy robią to samo i gdzie nie ma miejsca na zindywidualizowaną pracę, na zadawanie pytań i rozwiewanie wątpliwości?

Nam też nie! Dlatego zapraszamy Cię na JOGĘ DLA INDYWIDUALISTÓW ♥ w ciagu 20 spotkań, w stałej, kameralnej grupie, zdobędziesz solidne podstawy pracy w asanach i - co najważniejsze - nauczysz się samodzielności w praktyce własnej.

 • spotykamy się w stałej, kameralnej, maksymalnie 8-osobowej grupie
 • zdejmujemy buty
 • rozwijamy maty
 • zagłębiamy się we własnym oddechu
 • uczymy się nowych asan (pozycji jogi) i płynności ruchu
 • szukamy radości płynącej z bycia w ciele i nowych wyzwań
 • mamy mnóstwo miejsca na zindywidualizowaną pracę, na zadawanie pytań i rozwiewanie wątpliwości

CO WYJĄTKOWEGO JEST W TAKIEJ FORMIE PRACY?

 1. spotykamy się regularnie, dwa razy w tygodniu
 2. realizujemy przemyślany program (patrz niżej) – od podstaw, krok po kroku uczymy się swojego ciała, poznajemy swoje możliwości, stawiamy sobie nowe wyzwania
 3. spotykamy się w kameralnej, zamkniętej grupie (to prawie jak indywidualne korepetycje, ale DUŻO tańsze!)
 4. poziom zajęć jest dostosowywany do możliwości uczniów i modyfikowany zgodnie z ich potrzebami
 5. po 3 miesiącach kończysz z solidnymi podstawami – możesz praktykować na własną rękę, możesz zaglądać do nas na zajęcia dla zaawansowanych - samodzielnie decydujesz jak będzie wyglądać Twoja dalsza praktyka (lub jej brak:))
 6. na macie nie ma miejsca na grobową powagę, patos i zaciśnięte pośladki (chyba ze wymaga tego konkretna asana). Jest za to dużo przestrzeni na śmiech, pytania i wyzwania. I dużo luzu.
 7. No i cena jest niesamowicie atrakcyjna!

W PROGRAMIE:

 1. PODSTAWY PRACY W ASANACH – nauka pozycji jogi (oraz ich wariantów) z sześciu podstawowych grup: pozycje stojące, pozycje siedzące, pozycje leżące na plecach, pozycje leżące na brzuchu, pozycje odwrócone, balanse
 2. WPROWADZENIE DO PRACY W VINYASIE – solidnie opracujemy sobie synchronizację ruchu z oddechem, oraz pracę z oddechem ujjayi
 3. PODSTAWY PRACY Z BANDHAMI – wyjaśnimy sobie czym są i jak działają mula-bandha, uddiyana-bandha i jalandhara-bandha i nauczymy się je właściwie stosować
 4. WPROWADZENIE DO PRANAJAMY – nauka podstawowych technik oddechowych
 5. WPROWADZENIE DO PRACY KONCENTRACYJNEJ I TECHNIK UWAŻNOŚCIOWYCH (PRATYAHARA I DHARANA)
 6. KONTEKST TEORETYCZNY – ale tylko tyle, ile będziecie chcieli wiedzieć.

LETNIA EDYCJA JOGI DLA INDYWIDUALISTÓW
18:00 - 19:30
intensywna edycja letni kursu jogi od podstaw - START 07 LIPCA!
LETNIA EDYCJA JOGI DLA INDYWIDUALISTÓW
18:00 - 19:30
DLA KOGO?
Dla początkujących
MIEJSCE
Plac Zbawiciela 2/16, Warszawa
TERMINY
Intensywna Edycja Letnia to spotkania trzy razy w tygodniu, w poniedziałki, środy i piątki, od 18.00 do 19.30.
Start 07 lipca - 20 sierpnia
PROWADZI
Iga Kruk-Żurawska - każdy początkujący jogin doceni jej łagodność i cierpliwość. Iga nauczy Cię nie tylko asan, ale przede wszystkim łagodnego ruchu, słuchania swoich potrzeb i szanowania swoich zakresów.
CENA
785 zł za 20 spotkań, po 1,5h każde – w sumie niecałe 40zł za wyjątkowe, zindywidualizowane spotkanie. Nieźle, co?:)

Lato w mieście nigdy nie jest stracone! Szczególnie gdy zadbasz o to, żeby wykorzystać to, że dni są długie i zrobisz dla siebie coś NAPRAWDĘ dobrego.

Co powiesz na wakacje z jogą w Stanie Skupienia z widokiem na Plac Zbawiciela?
Przez cały lipiec i sierpień, w poniedziałki, środy i piątki: spotykamy się w stałej, kameralnej grupie
zdejmujemy buty
rozwijamy maty
zagłębiamy się we własnym oddechu
uczymy się nowych asan (pozycji jogi) i płynności ruchu
szukamy radości płynącej z bycia w ciele i nowych wyzwań
mamy mnóstwo miejsca na zindywidualizowaną pracę, na zadawanie pytań i rozwiewanie wątpliwości
ZAPRASZAMY CIĘ NA LETNI, INTENSYWNY KURS JOGI DLA INDYWIDUALISTÓW <3

>>>> CO WYJĄTKOWEGO JEST W TAKIEJ FORMIE PRACY? <<<<

– spotykamy się w kameralnej, zamkniętej grupie (to prawie jak indywidualne korepetycje, ale DUŻO tańsze!)
– spotykamy się regularnie przez całe wakacje – 3 RAZY W TYGODNIU
– realizujemy przemyślany program (patrz niżej) – od podstaw, krok po kroku uczymy się swojego ciała, poznajemy swoje możliwości, stawiamy sobie nowe wyzwania
– poziom zajęć jest dostosowywany do możliwości uczniów i modyfikowany zgodnie z ich potrzebami
– po miesiącu kończysz z solidnymi podstawami – możesz jechać na wakacje i praktykować na własną rękę, możesz zaglądać do nas na zajęcia dla zaawansowanych - samodzielnie decydujesz jak będzie wyglądać Twoja dalsza praktyka (lub jej brak:))
– na macie nie ma miejsca na grobową powagę, patos i zaciśnięte pośladki (chyba ze wymaga tego konkretna asana). Jest za to dużo przestrzeni na śmiech, pytania i wyzwania. I dużo luzu.
– No i cena jest niesamowicie atrakcyjna!

W PROGRAMIE:
PODSTAWY PRACY W ASANACH – nauka pozycji jogi (oraz ich wariantów) z sześciu podstawowych grup: pozycje stojące, pozycje siedzące, pozycje leżące na plecach, pozycje leżące na brzuchu, pozycje odwrócone, balanse
WPROWADZENIE DO PRACY W VINYASIE – solidnie opracujemy sobie synchronizację ruchu z oddechem, oraz pracę z oddechem ujjayi
PODSTAWY PRACY Z BANDHAMI – wyjaśnimy sobie czym są i jak działają mula-bandha, uddiyana-bandha i jalandhara-bandha i nauczymy się je właściwie stosować
WPROWADZENIE DO PRANAJAMY – nauka podstawowych technik oddechowych
WPROWADZENIE DO PRACY KONCENTRACYJNEJ I TECHNIK UWAŻNOŚCIOWYCH (PRATYAHARA I DHARANA)
KONTEKST TEORETYCZNY – ale tylko tyle, ile będziecie chcieli wiedzieć.

PILATES & STABILIZACJA
18:15 - 19:15
8-tygodniowy kurs dla osób pragnących ustabilizować kręgosłup pod okiem fizjoterapeuty! Nowa edycja start 17 MAJA! ~ DUŻA SALA
PILATES & STABILIZACJA
18:15 - 19:15
DLA KOGO?
Dla wszystkich. Dla tych, którzy chcą popracować nad stabilizacją i wzmocnieniem pleców i brzucha pod okiem fizjoterapeuty. Dla tych, którzy mają problemy z kręgosłupem i chcą nauczyć się z nimi pracować <3
MIEJSCE
Plac Zbawiciela 2/16
TERMINY
Poniedziałek 18.15-19.15. Nowa edycja od 17 maja do 05 lipca! (obecna edycja trwa do 10 maja)
PROWADZI
Martyna Klimaszewska - instruktorka pilates, absolwentka fizjoterapii i pasjonatka zdrowego ruchu
CENA
365zł za 8 spotkań w kameralnej grupie zawierających dużą dawkę ruchu pod okiem fizjoterapeuty

Hurraaaaa! Pilates spotyka fizjoterapię w Stanie Skupienia!! Zacznij tydzień od porządnego przeciągania! Zapraszamy na kurs Pilatesu & Stabilizacji pod okiem fizjoterapeuty. Martyna pokaże Ci jak ćwiczyć, szanując swoje zakresy i ograniczenia, oraz jak pracować z ciałem, tak aby poprawić siłę, stabilność i uwolnić się od bólów kręgosłupa. Brzmi super? Wskakuj na pokład w poniedziałki!

Zajęcia Pilates wzbogacone wiedzą fizjoterapeutyczną to skuteczna terapia bólów kręgosłupa oraz korekcja wad postawy. W kameralnej grupie Martyna skupi się nad praktyką dopasowaną do potrzeb grupy <3 Nie zabraknie dużej dawki wiedzy anatomicznej oraz budowania świadomości ciała.


>rozłóż matę i na początek westchnij głęboko
>potem przeciągnij się
>uelastycznij ciało
>wysmuklij mięśnie nóg
>wzmocnij core i wyrzeźbij brzuch
>zadbaj o odciążenie kręgosłupa
>skoryguj postawę i stań pewnie jak Beyonce na scenie

Uśmiechnij się!
A potem wyjdź z zajęć pewnym krokiem i z gotowością na nowe wyzwania całego tygodnia

DLA KOGO SĄ ZAJĘCIA? Dla każdego, kto lubi ćwiczenia i dla wszystkich osób pragnących ustabilizować kręgosłup pod okiem fizjoterapeuty

CO TO JEST PILATES? Pilates to system ćwiczeń, których celem jest rozciągnięcie i uelastycznienie całego ciała. System pilates to połączenie jogi, baletu i ćwiczeń izometrycznych. Według założeń twórcy metody, Josefa Pilatesa, metoda ta przyczynia się do wzmocnienia mięśni bez ich nadmiernego rozbudowania, wzmocnienia mięśni glębokich, odciążenia kręgosłupa, poprawy postawy, uelastycznienia ciała, obniżenia poziomu stresu oraz ogólnej poprawy zdrowia.
Ponieważ ruchy są delikatne i bardzo precyzyjne, oraz wykonywane w synchronizacji z oddechem, pilates jest superbezpieczny, nawet dla osób z chorym kręgosłupem, które nie mogą np. ćwiczyć jogi.

JOGA LAB
19:30 - 20:45
dla praktykujących co najmniej 3 miesiące. Można dołączyć w każdej chwili. ~ DUŻA SALA
JOGA LAB
19:30 - 20:45
DLA KOGO?
Dla praktykujących co najmniej 3 miesiące
MIEJSCE
Stan Skupienia, Plac Zbawiciela 2/16, Warszawa
ZAPISY
kontakt@stanskupienia.pl
UWAGA! zanim przyjdziesz na zajęcia koniecznie skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie. Praktyka w grupie zaawansowanej wymaga przygotowania. Jeśli czujesz, że chcesz zacząć od zajęć dla poczatkujących, lub wrócić do formy na zajęciach dla średniozaawansowanych - koniecznie sprawdź nasz grafik
TERMINY
pon 19.30-20.45 Martyna Wietecha
wt 18.15-19.45 Marta Nadratowska
śr 20.15-21.45 Karolina Eisentraut
czw 18.15-19.45 Olga Guz
PROWADZI
Martyna Wietecha - pon
Marta Nadratowska - wt
Karolina Eisentraut w środy
Olga Guz - czw
CENA
Ceny karnetów zależą od ilości zajęć w tygodniu, na które się decydujesz.
Ważny przez miesiąc karnet na:
jedne wybrane zajęcia w tygodniu (4 zajęcia/mies)
- 150zł
dwa wybrane zajęcia w tygodniu(8 zajęć/mies) - 280zł
trzy wybrane zajęcia w tygodniu (12 zajęć/mies) - 390zł
cztery wybrane zajęcia w tygodniu (16 zajęć/mies) - 490zł
Ważny przez miesiąc karnet OPEN na wszystkie zajęcia od pn-pt: 600zł

Całkiem nieźle radzisz sobie z pracą na macie, ale wiesz, że joga to dużo więcej, niż tylko asany i chcesz doświadczyć też innych jej aspektów…?
Potrzebujesz nowych wyzwań, chcesz pogłębić wiedzę o swoim ciele i oddechu?
Masz w sobie wrodzoną ciekawość, która każe Ci sprawdzać, eksperymentować i na własną rękę poszukiwać rozwiązań..?
Masz potrzebę zindywidualizowanej pracy? W małej grupie, ale z uwzględnieniem Twoich specjalnych potrzeb i możliwości..?

CO WYJĄTKOWEGO JEST W TAKIEJ FORMIE PRACY?

celem pracy nie jest wyrzeźbienie idealnej asany, tylko wypracowanie postawy szacunku i zaufania do siebie, oraz zwiększenie świadomości ciała. Ambicję zostawiamy za drzwiami.
celem pracy jest wypracowanie samodzielności w praktyce
poziom zajęć jest dostosowywany do możliwości uczniów i modyfikowany zgodnie z ich potrzebami spotykamy się w stałej grupie (maksymalnie 14 osób), do której dołączyć można w miarę wolnych miejsc
zajęcia grupy zaawansowanej trwają 1,5 godziny
Każde zajęcia są przemyślane, dostosowane do pory dnia, pogody, samopoczucia uczestników i deklarowanych przez nich potrzeb
Na każde zajęcia składa się część asanowa, i część oddechowo-koncentracyjna
Praktyka asan jest dużo intensywniejsza, bardziej urozmaicona, a w niektórych asanach pozostajemy dużo dłużej niż w grupach początkujących. Ponadto wykonywane jest pełne spektrum pozycji odwróconych (stanie na głowie, stanie na przedramionach, stanie na rękach).
Integralnym elementem zajęć jest sesja pranajamy (ćwiczeń oddechowo-koncentracyjnych), ćwiczeń koncentracyjnych i medytacji.
Na macie nie ma miejsca na grobową powagę, patos i zaciśnięte pośladki (chyba ze wymaga tego konkretna asana). Jest za to dużo przestrzeni na śmiech, pytania i wyzwania. I dużo luzu.

CO W PROGRAMIE

TAJNIKI PRACY W ASANACH – praktyka pozycji jogi (oraz ich wariantów) z sześciu podstawowych grup: pozycje stojące, pozycje siedzące, pozycje leżące na plecach, pozycje leżące na brzuchu, pozycje odwrócone, balanse. Pogłębiony background anatomiczny i praca z ukrytym znaczeniem asan.

PRACA W VINYASIE – dużą wagę przyłożymy do pracy w synchronizacji ruchu z oddechem, oraz pracy z oddechem ujjayi i modulowania go

PRACA Z BANDHAMI – przypomnimy sobie czym są i jak działają mula-bandha, uddiyana-bandha i jalandhara-bandha i nauczymy się je właściwie stosować

PRAKTYKA PRANAJAMY – regularna praktyka podstawowych technik oddechowych

WPROWADZENIE DO PRACY KONCENTRACYJNEJ I TECHNIK UWAŻNOŚCIOWYCH (PRATYAHARA I DHARANA)

WPROWADZENIE DO PROJEKTOWANIA PRAKTYKI WŁASNEJ

KONTEKST TEORETYCZNY – ale tylko tyle, ile będziecie chcieli wiedzieć.

JOGA DLA INDYWIDUALISTÓW
19:45 - 21:15
3-miesięczny kurs dla początkujących >>NOWA GRUPA START 19 LIPCA!
JOGA DLA INDYWIDUALISTÓW
19:45 - 21:15
DLA KOGO?
Dla początkujących
MIEJSCE
Plac Zbawiciela 2/16, Warszawa
TERMINY
pon&śr godz. 19.45-21.45 > start 19 lipca - 22 września
PROWADZI
Kasia Siekierda - podczas zajęć Kasia zaopiekuje się każdym joginem i poprowadzi ze spokojem przez sekwencję.
CENA
785 zł za 20 spotkań, po 1,5h każde – w sumie niecałe 40zł za wyjątkowe, zindywidualizowane spotkanie. Nieźle, co?:)

Nie odpowiada Ci “jogiczny supermarket” – praca na macie w wieloosobowych grupach, gdzie wszyscy robią to samo i gdzie nie ma miejsca na zindywidualizowaną pracę, na zadawanie pytań i rozwiewanie wątpliwości?

Nam też nie! Dlatego zapraszamy Cię na JOGĘ DLA INDYWIDUALISTÓW ♥ w ciagu 20 spotkań, w stałej, kameralnej grupie, zdobędziesz solidne podstawy pracy w asanach i - co najważniejsze - nauczysz się samodzielności w praktyce własnej.

 • spotykamy się w stałej, kameralnej, maksymalnie 5-osobowej grupie
 • zdejmujemy buty
 • rozwijamy maty
 • zagłębiamy się we własnym oddechu
 • uczymy się nowych asan (pozycji jogi) i płynności ruchu
 • szukamy radości płynącej z bycia w ciele i nowych wyzwań
 • mamy mnóstwo miejsca na zindywidualizowaną pracę, na zadawanie pytań i rozwiewanie wątpliwości

CO WYJĄTKOWEGO JEST W TAKIEJ FORMIE PRACY?

 1. spotykamy się regularnie, dwa razy w tygodniu
 2. realizujemy przemyślany program (patrz niżej) – od podstaw, krok po kroku uczymy się swojego ciała, poznajemy swoje możliwości, stawiamy sobie nowe wyzwania
 3. spotykamy się w kameralnej, zamkniętej grupie (to prawie jak indywidualne korepetycje, ale DUŻO tańsze!)
 4. poziom zajęć jest dostosowywany do możliwości uczniów i modyfikowany zgodnie z ich potrzebami
 5. po 3 miesiącach kończysz z solidnymi podstawami – możesz praktykować na własną rękę, możesz zaglądać do nas na zajęcia dla zaawansowanych - samodzielnie decydujesz jak będzie wyglądać Twoja dalsza praktyka (lub jej brak:))
 6. na macie nie ma miejsca na grobową powagę, patos i zaciśnięte pośladki (chyba ze wymaga tego konkretna asana). Jest za to dużo przestrzeni na śmiech, pytania i wyzwania. I dużo luzu.
 7. No i cena jest niesamowicie atrakcyjna!

W PROGRAMIE:

 1. PODSTAWY PRACY W ASANACH – nauka pozycji jogi (oraz ich wariantów) z sześciu podstawowych grup: pozycje stojące, pozycje siedzące, pozycje leżące na plecach, pozycje leżące na brzuchu, pozycje odwrócone, balanse
 2. WPROWADZENIE DO PRACY W VINYASIE – solidnie opracujemy sobie synchronizację ruchu z oddechem, oraz pracę z oddechem ujjayi
 3. PODSTAWY PRACY Z BANDHAMI – wyjaśnimy sobie czym są i jak działają mula-bandha, uddiyana-bandha i jalandhara-bandha i nauczymy się je właściwie stosować
 4. WPROWADZENIE DO PRANAJAMY – nauka podstawowych technik oddechowych
 5. WPROWADZENIE DO PRACY KONCENTRACYJNEJ I TECHNIK UWAŻNOŚCIOWYCH (PRATYAHARA I DHARANA)
 6. KONTEKST TEORETYCZNY – ale tylko tyle, ile będziecie chcieli wiedzieć.

WTOREK
WTOREK
ESPRESSO JOGA
07:00 - 08:15
Dla praktykujących co najmniej 3 miesiące. Wracamy z zajęciami od 13 kwietnia 2021! ~ DUŻA SALA
ESPRESSO JOGA
07:00 - 08:15
DLA KOGO?
Dla praktykujących co najmniej 3 miesiące
MIEJSCE
Stan Skupienia, Plac Zbawiciela 2/16, Warszawa
ZAPISY
kontakt@stanskupienia.pl
UWAGA! zanim przyjdziesz na zajęcia koniecznie skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie. Praktyka w grupie zaawansowanej wymaga przygotowania. Jeśli czujesz, że chcesz zacząć od zajęć dla poczatkujących, lub wrócić do formy na zajęciach dla średniozaawansowanych - koniecznie sprawdź nasz grafik
TERMINY
Wt&Czw - 07.00-08.15, wracamy od 13 kwietnia 2021!!
PROWADZI
Olga Guz - nauczycielka jogi, która uwielbia energiczne sekwencje. Pokaże Ci jak na luzie i z cierpliwością zaprzyjaźnić się ze swoim ciałem i układem nerwowym.
CENA
Ceny karnetów zależą od ilości zajęć w tygodniu, na które się decydujesz.
Ważny przez miesiąc karnet na:
jedne wybrane zajęcia w tygodniu (4 zajęcia/mies)
- 150zł
dwa wybrane zajęcia w tygodniu(8 zajęć/mies) - 280zł
trzy wybrane zajęcia w tygodniu (12 zajęć/mies) - 390zł
cztery wybrane zajęcia w tygodniu (16 zajęć/mies) - 490zł
Ważny przez miesiąc karnet OPEN na wszystkie zajęcia od pn-pt: 600zł

Wpadaj do Stanu Skupienia po poranny zastrzyk energii na cały dzień!

Espresso Joga to zajęcia, które wybudzą Cię niczym kawa o poranku. Brakuje Ci energicznej sekwencji jogi na pobudkę? Zajęcia pozwolą Ci rozpocząć dzień z super mocą:)

Obudź się, poczuj słońce na twarzy, spakuj dresik i wpadaj na jogę! Dodatkowo - no coffee no prana! Zajęcia stworzyliśmy także z myślą o tych z Was, którzy nie wyobrażają sobie początku dnia bez kawy. Razem z Charlotte w ramach karnetu proponujemy Ci jednorazowy bon zniżkowy na kawę (lub dowolny napój) - do Charlotte przy Placu Zbawiciela do wykorzystania w ciągu miesiąca! Ciężko Ci rozpocząć dzień bez kawy i jogi? Te zajęcia są dla Ciebie!

Wpadnij po poranną dawkę energii przed pracą♥ Przeciągnij się, rozprostuj plecy i wybudź się dzięki sekwencji dopasowanej pod Twoje potrzeby. Pokażemy Ci jak rozruszać zastoje, pobudzić mięśnie do pracy, podłączyć się do oddechu. Wybudź ciało i umysł na dobry początek dnia!

W PROGRAMIE:

ENERGICZNA VINYASA - dopasowana do Waszych potrzeb na dany dzień
PODŁĄCZENIE DO ODDECHU - czyli jak rozpocząć dzień z głębokim wdechem i wydechem
PRZECIĄGANIE - czyli jak stworzyć przestrzeń w ciele na dobry początek dnia i pozbyć się zastojów
RELAKS - którego oczywiście nie zabraknie, aby wyciszyć umysł przed długim dniem 🙂
KAWA - wspaniała kawa od Charlotte - bon zniżkowy do wykorzystania przy zakupie karnetu w ciągu miesiąca <3

JOGA DLA SPINACZY
16:30 - 17:45
8-tygodniowy kurs dla wszystkich spiętych i nierozciągniętych > Nowe edycje od WTORKU 18 MAJA! ~ DUŻA SALA
JOGA DLA SPINACZY
16:30 - 17:45
DLA KOGO?
Dla wszystkich spiętych i nierozciągniętych oraz dla tych, którzy są przekonani, że joga jest nie dla nich, bo nie sięgają palcami do ziemi w skłonie. Dla wszystkich spiętych fizycznie i aktywnych fizycznie, ale zapominających o rozciąganiu.
MIEJSCE
Stan Skupienia, Plac Zbawiciela 2/16
TERMINY
Poniedziałki 16.30-17.45, obecna edycja do 10 maja
Wtorki 16.30-17.45, nowa edycja od 18 maja do 06 lipca (obecna edycja trwa do 11 maja)
PROWADZI
Marta Nadratowska - joginka, spec od żywienia, z radosnym, beztroskim podejściem do ruchu i diety. Wegetarianka. Kocha wiele rzeczy na j. Jamniki, jedzenie, jeżdżenie na rowerze i oczywiście jogę.
CENA
365zł za 8 zindywidualizowanych spotkań oraz praktyczne wskazówki do praktyki w domu

"Joga jest nie dla mnie, przecież jestem taki nierozciągnięty!" Brzmi znajomo? Czujesz, że skłon do podłogi albo siedzenie wygodne w siadzie skrzyżnym to jest coś z kosmosu? Czujesz, że spięte mieśnie ograniczają Twój ruch, nie pozwalają na pełną swobodę i dobre samopoczucie w ciele? W Stanie Skupienia wychodzimy z założenia, że joga jest naprawdę dla wszystkich, a każdy z nas ma inne zakresy ruchu i fajnie jest nauczyć się z nimi pracować. Stworzyliśmy dla Was specjalny kurs, który pozwoli Wam na zindywidualizowaną pracę nad Waszymi zakresami, we własnym tempie i rytmie. Naucz się luźnego, miękkiego rozciągania z szacunkiem do swojego ciała. <3

DLA KOGO?

Dla wszystkich nierozciągniętych, niezregenerowanych po aktywnościach fizycznych, takich jak np. bieganie, crossfit, wspinanie, jazda na rowerze. Dla poprawy mobilności kręgosłupa, obręczy barkowej, bioder, elastyczności mięśni, plastyczności powięzi oraz po prostu szybszej regeneracji i odbudowy ciała. Dla tych, co chcieliby się dowiedzieć czym jest oddech podczas ruchu i bezruchu. Poczuć jego właściwości regeneracyjne. Pokierować go świadomie do różnych, newralgicznych i kumulujących napięcie miejscach i zniwelować to napięcie.
Zauważając świadomie oddech podczas zajęć przenieść go na inne codzienne czynności, nie tylko sportowe, ale po prostu na życie, poruszanie się, chodzenie, reagowanie na stresujące sytuacje.

W PROGRAMIE:

Łagodna, regenerująca vinyasa, podczas której jest czas na wypełnienie prostych ruchów z oddechem
Pozycje regeneracyjne, zawierające elementy Yin Yogi, z wykorzystaniem wałków, klocków, kocy, mające na celu poprawę plastyczności powięzi, przyspieszenie regeneracji poprzez pracę z oddechem
Delikatne rozciąganie izometryczne oraz pasywne przy pomocy pasków oraz pracy w parach.
Elementy pranajamy (nauki oddechu) mające na celu wydłużenie oddechu, kierowanie go do konkretnych miejsc, zmniejszając w nich nagromadzone napięcie.

LETNIA EDYCJA JOGI DLA INDYWIDUALISTÓW
18:00 - 19:30
intensywna edycja letni kursu jogi od podstaw - START 07 LIPCA!
LETNIA EDYCJA JOGI DLA INDYWIDUALISTÓW
18:00 - 19:30
DLA KOGO?
Dla początkujących
MIEJSCE
Plac Zbawiciela 2/16, Warszawa
TERMINY
Intensywna Edycja Letnia to spotkania trzy razy w tygodniu, w poniedziałki, środy i piątki, od 18.00 do 19.30.
Start 07 lipca - 20 sierpnia
PROWADZI
Iga Kruk-Żurawska - każdy początkujący jogin doceni jej łagodność i cierpliwość. Iga nauczy Cię nie tylko asan, ale przede wszystkim łagodnego ruchu, słuchania swoich potrzeb i szanowania swoich zakresów.
CENA
785 zł za 20 spotkań, po 1,5h każde – w sumie niecałe 40zł za wyjątkowe, zindywidualizowane spotkanie. Nieźle, co?:)

Lato w mieście nigdy nie jest stracone! Szczególnie gdy zadbasz o to, żeby wykorzystać to, że dni są długie i zrobisz dla siebie coś NAPRAWDĘ dobrego.

Co powiesz na wakacje z jogą w Stanie Skupienia z widokiem na Plac Zbawiciela?
Przez cały lipiec i sierpień, w poniedziałki, środy i piątki: spotykamy się w stałej, kameralnej grupie
zdejmujemy buty
rozwijamy maty
zagłębiamy się we własnym oddechu
uczymy się nowych asan (pozycji jogi) i płynności ruchu
szukamy radości płynącej z bycia w ciele i nowych wyzwań
mamy mnóstwo miejsca na zindywidualizowaną pracę, na zadawanie pytań i rozwiewanie wątpliwości
ZAPRASZAMY CIĘ NA LETNI, INTENSYWNY KURS JOGI DLA INDYWIDUALISTÓW <3

>>>> CO WYJĄTKOWEGO JEST W TAKIEJ FORMIE PRACY? <<<<

– spotykamy się w kameralnej, zamkniętej grupie (to prawie jak indywidualne korepetycje, ale DUŻO tańsze!)
– spotykamy się regularnie przez całe wakacje – 3 RAZY W TYGODNIU
– realizujemy przemyślany program (patrz niżej) – od podstaw, krok po kroku uczymy się swojego ciała, poznajemy swoje możliwości, stawiamy sobie nowe wyzwania
– poziom zajęć jest dostosowywany do możliwości uczniów i modyfikowany zgodnie z ich potrzebami
– po miesiącu kończysz z solidnymi podstawami – możesz jechać na wakacje i praktykować na własną rękę, możesz zaglądać do nas na zajęcia dla zaawansowanych - samodzielnie decydujesz jak będzie wyglądać Twoja dalsza praktyka (lub jej brak:))
– na macie nie ma miejsca na grobową powagę, patos i zaciśnięte pośladki (chyba ze wymaga tego konkretna asana). Jest za to dużo przestrzeni na śmiech, pytania i wyzwania. I dużo luzu.
– No i cena jest niesamowicie atrakcyjna!

W PROGRAMIE:
PODSTAWY PRACY W ASANACH – nauka pozycji jogi (oraz ich wariantów) z sześciu podstawowych grup: pozycje stojące, pozycje siedzące, pozycje leżące na plecach, pozycje leżące na brzuchu, pozycje odwrócone, balanse
WPROWADZENIE DO PRACY W VINYASIE – solidnie opracujemy sobie synchronizację ruchu z oddechem, oraz pracę z oddechem ujjayi
PODSTAWY PRACY Z BANDHAMI – wyjaśnimy sobie czym są i jak działają mula-bandha, uddiyana-bandha i jalandhara-bandha i nauczymy się je właściwie stosować
WPROWADZENIE DO PRANAJAMY – nauka podstawowych technik oddechowych
WPROWADZENIE DO PRACY KONCENTRACYJNEJ I TECHNIK UWAŻNOŚCIOWYCH (PRATYAHARA I DHARANA)
KONTEKST TEORETYCZNY – ale tylko tyle, ile będziecie chcieli wiedzieć.

JOGA LAB
18:15 - 19:45
dla praktykujących co najmniej 3 miesiące. Można dołączyć w każdej chwili. ~ DUŻA SALA
JOGA LAB
18:15 - 19:45
DLA KOGO?
Dla praktykujących co najmniej 3 miesiące
MIEJSCE
Stan Skupienia, Plac Zbawiciela 2/16, Warszawa
ZAPISY
kontakt@stanskupienia.pl
UWAGA! zanim przyjdziesz na zajęcia koniecznie skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie. Praktyka w grupie zaawansowanej wymaga przygotowania. Jeśli czujesz, że chcesz zacząć od zajęć dla poczatkujących, lub wrócić do formy na zajęciach dla średniozaawansowanych - koniecznie sprawdź nasz grafik
TERMINY
pon 19.30-20.45 Martyna Wietecha
wt 18.15-19.45 Marta Nadratowska
śr 20.15-21.45 Karolina Eisentraut
czw 18.15-19.45 Olga Guz
PROWADZI
Martyna Wietecha - pon
Marta Nadratowska - wt
Karolina Eisentraut w środy
Olga Guz - czw
CENA
Ceny karnetów zależą od ilości zajęć w tygodniu, na które się decydujesz.
Ważny przez miesiąc karnet na:
jedne wybrane zajęcia w tygodniu (4 zajęcia/mies)
- 150zł
dwa wybrane zajęcia w tygodniu(8 zajęć/mies) - 280zł
trzy wybrane zajęcia w tygodniu (12 zajęć/mies) - 390zł
cztery wybrane zajęcia w tygodniu (16 zajęć/mies) - 490zł
Ważny przez miesiąc karnet OPEN na wszystkie zajęcia od pn-pt: 600zł

Całkiem nieźle radzisz sobie z pracą na macie, ale wiesz, że joga to dużo więcej, niż tylko asany i chcesz doświadczyć też innych jej aspektów…?
Potrzebujesz nowych wyzwań, chcesz pogłębić wiedzę o swoim ciele i oddechu?
Masz w sobie wrodzoną ciekawość, która każe Ci sprawdzać, eksperymentować i na własną rękę poszukiwać rozwiązań..?
Masz potrzebę zindywidualizowanej pracy? W małej grupie, ale z uwzględnieniem Twoich specjalnych potrzeb i możliwości..?

CO WYJĄTKOWEGO JEST W TAKIEJ FORMIE PRACY?

celem pracy nie jest wyrzeźbienie idealnej asany, tylko wypracowanie postawy szacunku i zaufania do siebie, oraz zwiększenie świadomości ciała. Ambicję zostawiamy za drzwiami.
celem pracy jest wypracowanie samodzielności w praktyce
poziom zajęć jest dostosowywany do możliwości uczniów i modyfikowany zgodnie z ich potrzebami spotykamy się w stałej grupie (maksymalnie 14 osób), do której dołączyć można w miarę wolnych miejsc
zajęcia grupy zaawansowanej trwają 1,5 godziny
Każde zajęcia są przemyślane, dostosowane do pory dnia, pogody, samopoczucia uczestników i deklarowanych przez nich potrzeb
Na każde zajęcia składa się część asanowa, i część oddechowo-koncentracyjna
Praktyka asan jest dużo intensywniejsza, bardziej urozmaicona, a w niektórych asanach pozostajemy dużo dłużej niż w grupach początkujących. Ponadto wykonywane jest pełne spektrum pozycji odwróconych (stanie na głowie, stanie na przedramionach, stanie na rękach).
Integralnym elementem zajęć jest sesja pranajamy (ćwiczeń oddechowo-koncentracyjnych), ćwiczeń koncentracyjnych i medytacji.
Na macie nie ma miejsca na grobową powagę, patos i zaciśnięte pośladki (chyba ze wymaga tego konkretna asana). Jest za to dużo przestrzeni na śmiech, pytania i wyzwania. I dużo luzu.

CO W PROGRAMIE

TAJNIKI PRACY W ASANACH – praktyka pozycji jogi (oraz ich wariantów) z sześciu podstawowych grup: pozycje stojące, pozycje siedzące, pozycje leżące na plecach, pozycje leżące na brzuchu, pozycje odwrócone, balanse. Pogłębiony background anatomiczny i praca z ukrytym znaczeniem asan.

PRACA W VINYASIE – dużą wagę przyłożymy do pracy w synchronizacji ruchu z oddechem, oraz pracy z oddechem ujjayi i modulowania go

PRACA Z BANDHAMI – przypomnimy sobie czym są i jak działają mula-bandha, uddiyana-bandha i jalandhara-bandha i nauczymy się je właściwie stosować

PRAKTYKA PRANAJAMY – regularna praktyka podstawowych technik oddechowych

WPROWADZENIE DO PRACY KONCENTRACYJNEJ I TECHNIK UWAŻNOŚCIOWYCH (PRATYAHARA I DHARANA)

WPROWADZENIE DO PROJEKTOWANIA PRAKTYKI WŁASNEJ

KONTEKST TEORETYCZNY – ale tylko tyle, ile będziecie chcieli wiedzieć.

JOGA DLA INDYWIDUALISTÓW
20:00 - 21:30
3-miesięczny kurs dla początkujących >>NOWA GRUPA START 10 CZERWCA! ~ MAŁA SALA
JOGA DLA INDYWIDUALISTÓW
20:00 - 21:30
DLA KOGO?
Dla początkujących
MIEJSCE
Plac Zbawiciela 2/16, Warszawa
TERMINY
wt&czw godz. 20.00-21.30 > start 10 czerwca - 17 sierpnia
PROWADZI
Karolina Eisentraut - jej dobrą energię, spokój i cierpliwość doceni każdy jogin!
CENA
785 zł za 20 spotkań, po 1,5h każde – w sumie niecałe 40zł za wyjątkowe, zindywidualizowane spotkanie. Nieźle, co?:)

Nie odpowiada Ci “jogiczny supermarket” – praca na macie w wieloosobowych grupach, gdzie wszyscy robią to samo i gdzie nie ma miejsca na zindywidualizowaną pracę, na zadawanie pytań i rozwiewanie wątpliwości?

Nam też nie! Dlatego zapraszamy Cię na JOGĘ DLA INDYWIDUALISTÓW ♥ w ciagu 20 spotkań, w stałej, kameralnej grupie, zdobędziesz solidne podstawy pracy w asanach i - co najważniejsze - nauczysz się samodzielności w praktyce własnej.

 • spotykamy się w stałej, kameralnej, maksymalnie 4-osobowej grupie
 • zdejmujemy buty
 • rozwijamy maty
 • zagłębiamy się we własnym oddechu
 • uczymy się nowych asan (pozycji jogi) i płynności ruchu
 • szukamy radości płynącej z bycia w ciele i nowych wyzwań
 • mamy mnóstwo miejsca na zindywidualizowaną pracę, na zadawanie pytań i rozwiewanie wątpliwości

CO WYJĄTKOWEGO JEST W TAKIEJ FORMIE PRACY?

 1. spotykamy się regularnie, dwa razy w tygodniu
 2. realizujemy przemyślany program (patrz niżej) – od podstaw, krok po kroku uczymy się swojego ciała, poznajemy swoje możliwości, stawiamy sobie nowe wyzwania
 3. spotykamy się w kameralnej, zamkniętej grupie (to prawie jak indywidualne korepetycje, ale DUŻO tańsze!)
 4. poziom zajęć jest dostosowywany do możliwości uczniów i modyfikowany zgodnie z ich potrzebami
 5. po 3 miesiącach kończysz z solidnymi podstawami – możesz praktykować na własną rękę, możesz zaglądać do nas na zajęcia dla zaawansowanych - samodzielnie decydujesz jak będzie wyglądać Twoja dalsza praktyka (lub jej brak:))
 6. na macie nie ma miejsca na grobową powagę, patos i zaciśnięte pośladki (chyba ze wymaga tego konkretna asana). Jest za to dużo przestrzeni na śmiech, pytania i wyzwania. I dużo luzu.
 7. No i cena jest niesamowicie atrakcyjna!

W PROGRAMIE:

 1. PODSTAWY PRACY W ASANACH – nauka pozycji jogi (oraz ich wariantów) z sześciu podstawowych grup: pozycje stojące, pozycje siedzące, pozycje leżące na plecach, pozycje leżące na brzuchu, pozycje odwrócone, balanse
 2. WPROWADZENIE DO PRACY W VINYASIE – solidnie opracujemy sobie synchronizację ruchu z oddechem, oraz pracę z oddechem ujjayi
 3. PODSTAWY PRACY Z BANDHAMI – wyjaśnimy sobie czym są i jak działają mula-bandha, uddiyana-bandha i jalandhara-bandha i nauczymy się je właściwie stosować
 4. WPROWADZENIE DO PRANAJAMY – nauka podstawowych technik oddechowych
 5. WPROWADZENIE DO PRACY KONCENTRACYJNEJ I TECHNIK UWAŻNOŚCIOWYCH (PRATYAHARA I DHARANA)
 6. KONTEKST TEORETYCZNY – ale tylko tyle, ile będziecie chcieli wiedzieć.

ŚRODA
ŚRODA
JOGA DLA INDYWIDUALISTÓW
16:30 - 18:00
3-miesięczny kurs dla początkujących >>NOWA GRUPA START 07 CZERWCA! ~ DUŻA SALA
JOGA DLA INDYWIDUALISTÓW
16:30 - 18:00
DLA KOGO?
Dla początkujących
MIEJSCE
Plac Zbawiciela 2/16, Warszawa
TERMINY
pon & śr godz. 16.30-18.00 > start 07 czerwca - 11 sierpnia
PROWADZI
Marta Nadratowska - nauczycielka jogi o wspaniałym, zindywidualizowanym podejściu, które doceni każdy początkujący jogin. Kocha jogę, jamniki i dobre jedzenie.
CENA
785 zł za 20 spotkań, po 1,5h każde – w sumie niecałe 40zł za wyjątkowe, zindywidualizowane spotkanie. Nieźle, co?:)

Nie odpowiada Ci “jogiczny supermarket” – praca na macie w wieloosobowych grupach, gdzie wszyscy robią to samo i gdzie nie ma miejsca na zindywidualizowaną pracę, na zadawanie pytań i rozwiewanie wątpliwości?

Nam też nie! Dlatego zapraszamy Cię na JOGĘ DLA INDYWIDUALISTÓW ♥ w ciagu 20 spotkań, w stałej, kameralnej grupie, zdobędziesz solidne podstawy pracy w asanach i - co najważniejsze - nauczysz się samodzielności w praktyce własnej.

 • spotykamy się w stałej, kameralnej, maksymalnie 8-osobowej grupie
 • zdejmujemy buty
 • rozwijamy maty
 • zagłębiamy się we własnym oddechu
 • uczymy się nowych asan (pozycji jogi) i płynności ruchu
 • szukamy radości płynącej z bycia w ciele i nowych wyzwań
 • mamy mnóstwo miejsca na zindywidualizowaną pracę, na zadawanie pytań i rozwiewanie wątpliwości

CO WYJĄTKOWEGO JEST W TAKIEJ FORMIE PRACY?

 1. spotykamy się regularnie, dwa razy w tygodniu
 2. realizujemy przemyślany program (patrz niżej) – od podstaw, krok po kroku uczymy się swojego ciała, poznajemy swoje możliwości, stawiamy sobie nowe wyzwania
 3. spotykamy się w kameralnej, zamkniętej grupie (to prawie jak indywidualne korepetycje, ale DUŻO tańsze!)
 4. poziom zajęć jest dostosowywany do możliwości uczniów i modyfikowany zgodnie z ich potrzebami
 5. po 3 miesiącach kończysz z solidnymi podstawami – możesz praktykować na własną rękę, możesz zaglądać do nas na zajęcia dla zaawansowanych - samodzielnie decydujesz jak będzie wyglądać Twoja dalsza praktyka (lub jej brak:))
 6. na macie nie ma miejsca na grobową powagę, patos i zaciśnięte pośladki (chyba ze wymaga tego konkretna asana). Jest za to dużo przestrzeni na śmiech, pytania i wyzwania. I dużo luzu.
 7. No i cena jest niesamowicie atrakcyjna!

W PROGRAMIE:

 1. PODSTAWY PRACY W ASANACH – nauka pozycji jogi (oraz ich wariantów) z sześciu podstawowych grup: pozycje stojące, pozycje siedzące, pozycje leżące na plecach, pozycje leżące na brzuchu, pozycje odwrócone, balanse
 2. WPROWADZENIE DO PRACY W VINYASIE – solidnie opracujemy sobie synchronizację ruchu z oddechem, oraz pracę z oddechem ujjayi
 3. PODSTAWY PRACY Z BANDHAMI – wyjaśnimy sobie czym są i jak działają mula-bandha, uddiyana-bandha i jalandhara-bandha i nauczymy się je właściwie stosować
 4. WPROWADZENIE DO PRANAJAMY – nauka podstawowych technik oddechowych
 5. WPROWADZENIE DO PRACY KONCENTRACYJNEJ I TECHNIK UWAŻNOŚCIOWYCH (PRATYAHARA I DHARANA)
 6. KONTEKST TEORETYCZNY – ale tylko tyle, ile będziecie chcieli wiedzieć.

JOGA WZMACNIAJĄCA
18:15 - 19:30
Intensywny flow budujący siłę i stabilność. Zajęcia otwarte, można dołączyć w każdej chwili - START 21 KWIETNIA ~ DUŻA SALA
JOGA WZMACNIAJĄCA
18:15 - 19:30
DLA KOGO?
Dla wszystkich pragnących zbudować siłę i stabilność
MIEJSCE
Stan Skupienia, Plac Zbawiciela 2/16, Warszawa
ZAPISY
kontakt@stanskupienia.pl
Zanim przyjdziesz na zajęcia koniecznie skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie, żeby sprawdzić czy jest jeszcze miejsce w grupie 🙂
TERMINY
środy. 18:15-19:30, start 21 kwietnia 2021 - zbieramy grupę!
PROWADZI
Marta Szostak - nauczycielka jogi z powołania, której miłością są sekwencje dynamiczne i wzmacniające
CENA
Ceny karnetów zależą od liczby zajęć w tygodniu, na które się decydujesz.
Ważny przez miesiąc karnet na:
jedne wybrane zajęcia w tygodniu (4 zajęcia/mies)
- 150zł
dwa wybrane zajęcia w tygodniu(8 zajęć/mies) - 280zł
trzy wybrane zajęcia w tygodniu (12 zajęć/mies) - 390zł
cztery wybrane zajęcia w tygodniu (16 zajęć/mies) - 490zł
Ważny przez miesiąc karnet OPEN na wszystkie zajęcia od pn-pt: 600zł

Joga wzmacniająca

Masz potrzebę dynamicznej i bardziej intensywnej praktyki? Lubisz wyzwania i masz chęć wzmocnić ciało?
Zapraszamy na zajęcia z jogi wzmacniającej, czyli intensywnej vinyasy. Praktyka pełna asan i ćwiczeń budujących siłę core, wzmacniająca obręcz barkową, brzuch i nogi!
Będziemy krok po kroku budować siłę i świadomość w ciele, żeby łatwiej nam się balansowało, stabilniej i pewniej stało w wojownikach i wygodniej żyło 🙂

Core to nic innego niż nasze mięśnie głębokie - mięśnie brzucha i pleców, które stabilizują kręgosłup i utrzymują go w prawidłowej pozycji. Dlatego też jest to wyjątkowo ważna grupa mięśniowa - daj sobie jeden dzień w tygodniu aby o nią zadbać i zrobić coś dobrego dla siebie <3

Are you in? 😉

Zajęcia są skierowane do wszystkich pragnących i potrzebujących zbudować siłę oraz znających już podstawy jogi.

W PROGRAMIE :

VINYASA> czyli praktyka jogi skupiająca się na synchronizacji ruchu z oddechem
WZMACNIANE MIĘŚNI GŁĘBOKICH> Solidna dawka pozycji i ćwiczeń wzmacniających core
SIŁA> Pozycje stojące i balansowe wzmacniające nogi i budujące siłę
ROZCIĄGANIE I RELAKS> Na koniec rozciąganie i porządny relaks:)

JOGA DLA INDYWIDUALISTÓW
19:45 - 21:15
3-miesięczny kurs dla początkujących >>NOWA GRUPA START 19 LIPCA!
JOGA DLA INDYWIDUALISTÓW
19:45 - 21:15
DLA KOGO?
Dla początkujących
MIEJSCE
Plac Zbawiciela 2/16, Warszawa
TERMINY
pon&śr godz. 19.45-21.45 > start 19 lipca - 22 września
PROWADZI
Kasia Siekierda - podczas zajęć Kasia zaopiekuje się każdym joginem i poprowadzi ze spokojem przez sekwencję.
CENA
785 zł za 20 spotkań, po 1,5h każde – w sumie niecałe 40zł za wyjątkowe, zindywidualizowane spotkanie. Nieźle, co?:)

Nie odpowiada Ci “jogiczny supermarket” – praca na macie w wieloosobowych grupach, gdzie wszyscy robią to samo i gdzie nie ma miejsca na zindywidualizowaną pracę, na zadawanie pytań i rozwiewanie wątpliwości?

Nam też nie! Dlatego zapraszamy Cię na JOGĘ DLA INDYWIDUALISTÓW ♥ w ciagu 20 spotkań, w stałej, kameralnej grupie, zdobędziesz solidne podstawy pracy w asanach i - co najważniejsze - nauczysz się samodzielności w praktyce własnej.

 • spotykamy się w stałej, kameralnej, maksymalnie 5-osobowej grupie
 • zdejmujemy buty
 • rozwijamy maty
 • zagłębiamy się we własnym oddechu
 • uczymy się nowych asan (pozycji jogi) i płynności ruchu
 • szukamy radości płynącej z bycia w ciele i nowych wyzwań
 • mamy mnóstwo miejsca na zindywidualizowaną pracę, na zadawanie pytań i rozwiewanie wątpliwości

CO WYJĄTKOWEGO JEST W TAKIEJ FORMIE PRACY?

 1. spotykamy się regularnie, dwa razy w tygodniu
 2. realizujemy przemyślany program (patrz niżej) – od podstaw, krok po kroku uczymy się swojego ciała, poznajemy swoje możliwości, stawiamy sobie nowe wyzwania
 3. spotykamy się w kameralnej, zamkniętej grupie (to prawie jak indywidualne korepetycje, ale DUŻO tańsze!)
 4. poziom zajęć jest dostosowywany do możliwości uczniów i modyfikowany zgodnie z ich potrzebami
 5. po 3 miesiącach kończysz z solidnymi podstawami – możesz praktykować na własną rękę, możesz zaglądać do nas na zajęcia dla zaawansowanych - samodzielnie decydujesz jak będzie wyglądać Twoja dalsza praktyka (lub jej brak:))
 6. na macie nie ma miejsca na grobową powagę, patos i zaciśnięte pośladki (chyba ze wymaga tego konkretna asana). Jest za to dużo przestrzeni na śmiech, pytania i wyzwania. I dużo luzu.
 7. No i cena jest niesamowicie atrakcyjna!

W PROGRAMIE:

 1. PODSTAWY PRACY W ASANACH – nauka pozycji jogi (oraz ich wariantów) z sześciu podstawowych grup: pozycje stojące, pozycje siedzące, pozycje leżące na plecach, pozycje leżące na brzuchu, pozycje odwrócone, balanse
 2. WPROWADZENIE DO PRACY W VINYASIE – solidnie opracujemy sobie synchronizację ruchu z oddechem, oraz pracę z oddechem ujjayi
 3. PODSTAWY PRACY Z BANDHAMI – wyjaśnimy sobie czym są i jak działają mula-bandha, uddiyana-bandha i jalandhara-bandha i nauczymy się je właściwie stosować
 4. WPROWADZENIE DO PRANAJAMY – nauka podstawowych technik oddechowych
 5. WPROWADZENIE DO PRACY KONCENTRACYJNEJ I TECHNIK UWAŻNOŚCIOWYCH (PRATYAHARA I DHARANA)
 6. KONTEKST TEORETYCZNY – ale tylko tyle, ile będziecie chcieli wiedzieć.

JOGA LAB
20:15 - 21:45
dla praktykujących co najmniej 3 miesiące. Można dołączyć w każdej chwili. ~ DUŻA SALA
JOGA LAB
20:15 - 21:45
DLA KOGO?
Dla praktykujących co najmniej 3 miesiące
MIEJSCE
Stan Skupienia, Plac Zbawiciela 2/16, Warszawa
ZAPISY
kontakt@stanskupienia.pl
UWAGA! zanim przyjdziesz na zajęcia koniecznie skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie. Praktyka w grupie zaawansowanej wymaga przygotowania. Jeśli czujesz, że chcesz zacząć od zajęć dla poczatkujących, lub wrócić do formy na zajęciach dla średniozaawansowanych - koniecznie sprawdź nasz grafik
TERMINY
pon 19.30-20.45 Martyna Wietecha
wt 18.15-19.45 Marta Nadratowska
śr 20.15-21.45 Karolina Eisentraut
czw 18.15-19.45 Olga Guz
PROWADZI
Martyna Wietecha - pon
Marta Nadratowska - wt
Karolina Eisentraut w środy
Olga Guz - czw
CENA
Ceny karnetów zależą od ilości zajęć w tygodniu, na które się decydujesz.
Ważny przez miesiąc karnet na:
jedne wybrane zajęcia w tygodniu (4 zajęcia/mies)
- 150zł
dwa wybrane zajęcia w tygodniu(8 zajęć/mies) - 280zł
trzy wybrane zajęcia w tygodniu (12 zajęć/mies) - 390zł
cztery wybrane zajęcia w tygodniu (16 zajęć/mies) - 490zł
Ważny przez miesiąc karnet OPEN na wszystkie zajęcia od pn-pt: 600zł

Całkiem nieźle radzisz sobie z pracą na macie, ale wiesz, że joga to dużo więcej, niż tylko asany i chcesz doświadczyć też innych jej aspektów…?
Potrzebujesz nowych wyzwań, chcesz pogłębić wiedzę o swoim ciele i oddechu?
Masz w sobie wrodzoną ciekawość, która każe Ci sprawdzać, eksperymentować i na własną rękę poszukiwać rozwiązań..?
Masz potrzebę zindywidualizowanej pracy? W małej grupie, ale z uwzględnieniem Twoich specjalnych potrzeb i możliwości..?

CO WYJĄTKOWEGO JEST W TAKIEJ FORMIE PRACY?

celem pracy nie jest wyrzeźbienie idealnej asany, tylko wypracowanie postawy szacunku i zaufania do siebie, oraz zwiększenie świadomości ciała. Ambicję zostawiamy za drzwiami.
celem pracy jest wypracowanie samodzielności w praktyce
poziom zajęć jest dostosowywany do możliwości uczniów i modyfikowany zgodnie z ich potrzebami spotykamy się w stałej grupie (maksymalnie 14 osób), do której dołączyć można w miarę wolnych miejsc
zajęcia grupy zaawansowanej trwają 1,5 godziny
Każde zajęcia są przemyślane, dostosowane do pory dnia, pogody, samopoczucia uczestników i deklarowanych przez nich potrzeb
Na każde zajęcia składa się część asanowa, i część oddechowo-koncentracyjna
Praktyka asan jest dużo intensywniejsza, bardziej urozmaicona, a w niektórych asanach pozostajemy dużo dłużej niż w grupach początkujących. Ponadto wykonywane jest pełne spektrum pozycji odwróconych (stanie na głowie, stanie na przedramionach, stanie na rękach).
Integralnym elementem zajęć jest sesja pranajamy (ćwiczeń oddechowo-koncentracyjnych), ćwiczeń koncentracyjnych i medytacji.
Na macie nie ma miejsca na grobową powagę, patos i zaciśnięte pośladki (chyba ze wymaga tego konkretna asana). Jest za to dużo przestrzeni na śmiech, pytania i wyzwania. I dużo luzu.

CO W PROGRAMIE

TAJNIKI PRACY W ASANACH – praktyka pozycji jogi (oraz ich wariantów) z sześciu podstawowych grup: pozycje stojące, pozycje siedzące, pozycje leżące na plecach, pozycje leżące na brzuchu, pozycje odwrócone, balanse. Pogłębiony background anatomiczny i praca z ukrytym znaczeniem asan.

PRACA W VINYASIE – dużą wagę przyłożymy do pracy w synchronizacji ruchu z oddechem, oraz pracy z oddechem ujjayi i modulowania go

PRACA Z BANDHAMI – przypomnimy sobie czym są i jak działają mula-bandha, uddiyana-bandha i jalandhara-bandha i nauczymy się je właściwie stosować

PRAKTYKA PRANAJAMY – regularna praktyka podstawowych technik oddechowych

WPROWADZENIE DO PRACY KONCENTRACYJNEJ I TECHNIK UWAŻNOŚCIOWYCH (PRATYAHARA I DHARANA)

WPROWADZENIE DO PROJEKTOWANIA PRAKTYKI WŁASNEJ

KONTEKST TEORETYCZNY – ale tylko tyle, ile będziecie chcieli wiedzieć.

CZWARTEK
CZWARTEK
ESPRESSO JOGA
07:00 - 08:15
Dla praktykujących co najmniej 3 miesiące. Wracamy z zajęciami od 13 kwietnia 2021! ~ DUŻA SALA
ESPRESSO JOGA
07:00 - 08:15
DLA KOGO?
Dla praktykujących co najmniej 3 miesiące
MIEJSCE
Stan Skupienia, Plac Zbawiciela 2/16, Warszawa
ZAPISY
kontakt@stanskupienia.pl
UWAGA! zanim przyjdziesz na zajęcia koniecznie skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie. Praktyka w grupie zaawansowanej wymaga przygotowania. Jeśli czujesz, że chcesz zacząć od zajęć dla poczatkujących, lub wrócić do formy na zajęciach dla średniozaawansowanych - koniecznie sprawdź nasz grafik
TERMINY
Wt&Czw - 07.00-08.15, wracamy od 13 kwietnia 2021!!
PROWADZI
Olga Guz - nauczycielka jogi, która uwielbia energiczne sekwencje. Pokaże Ci jak na luzie i z cierpliwością zaprzyjaźnić się ze swoim ciałem i układem nerwowym.
CENA
Ceny karnetów zależą od ilości zajęć w tygodniu, na które się decydujesz.
Ważny przez miesiąc karnet na:
jedne wybrane zajęcia w tygodniu (4 zajęcia/mies)
- 150zł
dwa wybrane zajęcia w tygodniu(8 zajęć/mies) - 280zł
trzy wybrane zajęcia w tygodniu (12 zajęć/mies) - 390zł
cztery wybrane zajęcia w tygodniu (16 zajęć/mies) - 490zł
Ważny przez miesiąc karnet OPEN na wszystkie zajęcia od pn-pt: 600zł

Wpadaj do Stanu Skupienia po poranny zastrzyk energii na cały dzień!

Espresso Joga to zajęcia, które wybudzą Cię niczym kawa o poranku. Brakuje Ci energicznej sekwencji jogi na pobudkę? Zajęcia pozwolą Ci rozpocząć dzień z super mocą:)

Obudź się, poczuj słońce na twarzy, spakuj dresik i wpadaj na jogę! Dodatkowo - no coffee no prana! Zajęcia stworzyliśmy także z myślą o tych z Was, którzy nie wyobrażają sobie początku dnia bez kawy. Razem z Charlotte w ramach karnetu proponujemy Ci jednorazowy bon zniżkowy na kawę (lub dowolny napój) - do Charlotte przy Placu Zbawiciela do wykorzystania w ciągu miesiąca! Ciężko Ci rozpocząć dzień bez kawy i jogi? Te zajęcia są dla Ciebie!

Wpadnij po poranną dawkę energii przed pracą♥ Przeciągnij się, rozprostuj plecy i wybudź się dzięki sekwencji dopasowanej pod Twoje potrzeby. Pokażemy Ci jak rozruszać zastoje, pobudzić mięśnie do pracy, podłączyć się do oddechu. Wybudź ciało i umysł na dobry początek dnia!

W PROGRAMIE:

ENERGICZNA VINYASA - dopasowana do Waszych potrzeb na dany dzień
PODŁĄCZENIE DO ODDECHU - czyli jak rozpocząć dzień z głębokim wdechem i wydechem
PRZECIĄGANIE - czyli jak stworzyć przestrzeń w ciele na dobry początek dnia i pozbyć się zastojów
RELAKS - którego oczywiście nie zabraknie, aby wyciszyć umysł przed długim dniem 🙂
KAWA - wspaniała kawa od Charlotte - bon zniżkowy do wykorzystania przy zakupie karnetu w ciągu miesiąca <3

JOGA LAB
18:15 - 19:45
dla praktykujących co najmniej 3 miesiące. Można dołączyć w każdej chwili. ~ DUŻA SALA
JOGA LAB
18:15 - 19:45
DLA KOGO?
Dla praktykujących co najmniej 3 miesiące
MIEJSCE
Stan Skupienia, Plac Zbawiciela 2/16, Warszawa
ZAPISY
kontakt@stanskupienia.pl
UWAGA! zanim przyjdziesz na zajęcia koniecznie skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie. Praktyka w grupie zaawansowanej wymaga przygotowania. Jeśli czujesz, że chcesz zacząć od zajęć dla poczatkujących, lub wrócić do formy na zajęciach dla średniozaawansowanych - koniecznie sprawdź nasz grafik
TERMINY
pon 19.30-20.45 Martyna Wietecha
wt 18.15-19.45 Marta Nadratowska
śr 20.15-21.45 Karolina Eisentraut
czw 18.15-19.45 Olga Guz
PROWADZI
Martyna Wietecha - pon
Marta Nadratowska - wt
Karolina Eisentraut w środy
Olga Guz - czw
CENA
Ceny karnetów zależą od ilości zajęć w tygodniu, na które się decydujesz.
Ważny przez miesiąc karnet na:
jedne wybrane zajęcia w tygodniu (4 zajęcia/mies)
- 150zł
dwa wybrane zajęcia w tygodniu(8 zajęć/mies) - 280zł
trzy wybrane zajęcia w tygodniu (12 zajęć/mies) - 390zł
cztery wybrane zajęcia w tygodniu (16 zajęć/mies) - 490zł
Ważny przez miesiąc karnet OPEN na wszystkie zajęcia od pn-pt: 600zł

Całkiem nieźle radzisz sobie z pracą na macie, ale wiesz, że joga to dużo więcej, niż tylko asany i chcesz doświadczyć też innych jej aspektów…?
Potrzebujesz nowych wyzwań, chcesz pogłębić wiedzę o swoim ciele i oddechu?
Masz w sobie wrodzoną ciekawość, która każe Ci sprawdzać, eksperymentować i na własną rękę poszukiwać rozwiązań..?
Masz potrzebę zindywidualizowanej pracy? W małej grupie, ale z uwzględnieniem Twoich specjalnych potrzeb i możliwości..?

CO WYJĄTKOWEGO JEST W TAKIEJ FORMIE PRACY?

celem pracy nie jest wyrzeźbienie idealnej asany, tylko wypracowanie postawy szacunku i zaufania do siebie, oraz zwiększenie świadomości ciała. Ambicję zostawiamy za drzwiami.
celem pracy jest wypracowanie samodzielności w praktyce
poziom zajęć jest dostosowywany do możliwości uczniów i modyfikowany zgodnie z ich potrzebami spotykamy się w stałej grupie (maksymalnie 14 osób), do której dołączyć można w miarę wolnych miejsc
zajęcia grupy zaawansowanej trwają 1,5 godziny
Każde zajęcia są przemyślane, dostosowane do pory dnia, pogody, samopoczucia uczestników i deklarowanych przez nich potrzeb
Na każde zajęcia składa się część asanowa, i część oddechowo-koncentracyjna
Praktyka asan jest dużo intensywniejsza, bardziej urozmaicona, a w niektórych asanach pozostajemy dużo dłużej niż w grupach początkujących. Ponadto wykonywane jest pełne spektrum pozycji odwróconych (stanie na głowie, stanie na przedramionach, stanie na rękach).
Integralnym elementem zajęć jest sesja pranajamy (ćwiczeń oddechowo-koncentracyjnych), ćwiczeń koncentracyjnych i medytacji.
Na macie nie ma miejsca na grobową powagę, patos i zaciśnięte pośladki (chyba ze wymaga tego konkretna asana). Jest za to dużo przestrzeni na śmiech, pytania i wyzwania. I dużo luzu.

CO W PROGRAMIE

TAJNIKI PRACY W ASANACH – praktyka pozycji jogi (oraz ich wariantów) z sześciu podstawowych grup: pozycje stojące, pozycje siedzące, pozycje leżące na plecach, pozycje leżące na brzuchu, pozycje odwrócone, balanse. Pogłębiony background anatomiczny i praca z ukrytym znaczeniem asan.

PRACA W VINYASIE – dużą wagę przyłożymy do pracy w synchronizacji ruchu z oddechem, oraz pracy z oddechem ujjayi i modulowania go

PRACA Z BANDHAMI – przypomnimy sobie czym są i jak działają mula-bandha, uddiyana-bandha i jalandhara-bandha i nauczymy się je właściwie stosować

PRAKTYKA PRANAJAMY – regularna praktyka podstawowych technik oddechowych

WPROWADZENIE DO PRACY KONCENTRACYJNEJ I TECHNIK UWAŻNOŚCIOWYCH (PRATYAHARA I DHARANA)

WPROWADZENIE DO PROJEKTOWANIA PRAKTYKI WŁASNEJ

KONTEKST TEORETYCZNY – ale tylko tyle, ile będziecie chcieli wiedzieć.

JOGA DLA INDYWIDUALISTÓW
20:00 - 21:30
3-miesięczny kurs dla początkujących >>NOWA GRUPA START 10 CZERWCA! ~ MAŁA SALA
JOGA DLA INDYWIDUALISTÓW
20:00 - 21:30
DLA KOGO?
Dla początkujących
MIEJSCE
Plac Zbawiciela 2/16, Warszawa
TERMINY
wt&czw godz. 20.00-21.30 > start 10 czerwca - 17 sierpnia
PROWADZI
Karolina Eisentraut - jej dobrą energię, spokój i cierpliwość doceni każdy jogin!
CENA
785 zł za 20 spotkań, po 1,5h każde – w sumie niecałe 40zł za wyjątkowe, zindywidualizowane spotkanie. Nieźle, co?:)

Nie odpowiada Ci “jogiczny supermarket” – praca na macie w wieloosobowych grupach, gdzie wszyscy robią to samo i gdzie nie ma miejsca na zindywidualizowaną pracę, na zadawanie pytań i rozwiewanie wątpliwości?

Nam też nie! Dlatego zapraszamy Cię na JOGĘ DLA INDYWIDUALISTÓW ♥ w ciagu 20 spotkań, w stałej, kameralnej grupie, zdobędziesz solidne podstawy pracy w asanach i - co najważniejsze - nauczysz się samodzielności w praktyce własnej.

 • spotykamy się w stałej, kameralnej, maksymalnie 4-osobowej grupie
 • zdejmujemy buty
 • rozwijamy maty
 • zagłębiamy się we własnym oddechu
 • uczymy się nowych asan (pozycji jogi) i płynności ruchu
 • szukamy radości płynącej z bycia w ciele i nowych wyzwań
 • mamy mnóstwo miejsca na zindywidualizowaną pracę, na zadawanie pytań i rozwiewanie wątpliwości

CO WYJĄTKOWEGO JEST W TAKIEJ FORMIE PRACY?

 1. spotykamy się regularnie, dwa razy w tygodniu
 2. realizujemy przemyślany program (patrz niżej) – od podstaw, krok po kroku uczymy się swojego ciała, poznajemy swoje możliwości, stawiamy sobie nowe wyzwania
 3. spotykamy się w kameralnej, zamkniętej grupie (to prawie jak indywidualne korepetycje, ale DUŻO tańsze!)
 4. poziom zajęć jest dostosowywany do możliwości uczniów i modyfikowany zgodnie z ich potrzebami
 5. po 3 miesiącach kończysz z solidnymi podstawami – możesz praktykować na własną rękę, możesz zaglądać do nas na zajęcia dla zaawansowanych - samodzielnie decydujesz jak będzie wyglądać Twoja dalsza praktyka (lub jej brak:))
 6. na macie nie ma miejsca na grobową powagę, patos i zaciśnięte pośladki (chyba ze wymaga tego konkretna asana). Jest za to dużo przestrzeni na śmiech, pytania i wyzwania. I dużo luzu.
 7. No i cena jest niesamowicie atrakcyjna!

W PROGRAMIE:

 1. PODSTAWY PRACY W ASANACH – nauka pozycji jogi (oraz ich wariantów) z sześciu podstawowych grup: pozycje stojące, pozycje siedzące, pozycje leżące na plecach, pozycje leżące na brzuchu, pozycje odwrócone, balanse
 2. WPROWADZENIE DO PRACY W VINYASIE – solidnie opracujemy sobie synchronizację ruchu z oddechem, oraz pracę z oddechem ujjayi
 3. PODSTAWY PRACY Z BANDHAMI – wyjaśnimy sobie czym są i jak działają mula-bandha, uddiyana-bandha i jalandhara-bandha i nauczymy się je właściwie stosować
 4. WPROWADZENIE DO PRANAJAMY – nauka podstawowych technik oddechowych
 5. WPROWADZENIE DO PRACY KONCENTRACYJNEJ I TECHNIK UWAŻNOŚCIOWYCH (PRATYAHARA I DHARANA)
 6. KONTEKST TEORETYCZNY – ale tylko tyle, ile będziecie chcieli wiedzieć.

PIĄTEK
PIĄTEK
JOGA NA STRES
16:30 - 17:45
8-tygodniowy kurs dla wszystkich zestresowanych >> NOWA GRUPA OD 18 CZERWCA! ~ DUŻA SALA
JOGA NA STRES
16:30 - 17:45
DLA KOGO?
dla wszystkich zestresowanych
MIEJSCE
Warszawa, Plac Zbawiciela 2/16
TERMINY
Piątek 16.30-17.45, nowa edycja od 18 czerwca do 06 sierpnia!
PROWADZI
Karolina Eisentraut - nauczycielka jogi, której cierpliwość, spokój i pozytywne nastawienie doceni każdy jogin
CENA
365 zł za 8 zindywidualizowanych spotkań i zadań domowych do praktyki w domu, przed snem

Jeśli czujesz, że nie potrafisz się uporać ze stresem, te zajęcia są dla Ciebie! Zadbaj o ciało, umysł i oddech na zajęciach jogi na stres. ♥

Nauczymy się jak pracować z ciałem, oddechem i głową, tak żeby zmniejszyć objawy napięć i stresu.

Zbieramy i magazynujemy stres w całym naszym ciele - objawia się to bólami i spięciami w naszych plecach. Znasz to? Dlatego podczas tego ośmiotygodniowego kursu będziemy się uczyć jak nasze ciało rozluźniać, rozciągać i wyciszać w praktyce delikatnej vinyasy. Odkryjemy jak ogromną rolę spełnia oddech w odprężaniu naszego umysłu i mięśni poprzez poznanie różnych technik pranayamy (oddechu jogicznego). Odkryjemy jak synchronizować oddech z ruchem i jaką budzi to w nas wspaniałą, spokojną energię.
Dodatkowo zagłębimy się w techniki mindfulness, które ćwiczą naszą uważność uwalniając umysł od ruminacji. Zapoznamy się również z joga nidrą (bardzo głębokim relaksem), która pozwoli nam się wyciszyć, uspokoić i zregenerować.

Naładuj baterie, wpadając na zajęcia! Wszystko oczywiście w wyluzowanej, miłej atmosferze. Przyjdź zawinąć się w kocyk, poćwiczyć i zrelaksować się!

DLA KOGO?

Dla wszystkich zestresowanych. Dla tych, którzy chcą się wyluzować i nauczyć samodzielnej pracy z ciałem i umysłem (do wykorzystania w każdym momencie - w pracy, domu, podróży!)

W PROGRAMIE:
Łagodna vinyasa - połączenie ruchu z oddechem
Praktyka koncentracji i uważności
Pranajama - podstawowe techniki oddechowe
Wprowadzenie do medytacji

LETNIA EDYCJA JOGI DLA INDYWIDUALISTÓW
18:00 - 19:30
intensywna edycja letni kursu jogi od podstaw - START 07 LIPCA!
LETNIA EDYCJA JOGI DLA INDYWIDUALISTÓW
18:00 - 19:30
DLA KOGO?
Dla początkujących
MIEJSCE
Plac Zbawiciela 2/16, Warszawa
TERMINY
Intensywna Edycja Letnia to spotkania trzy razy w tygodniu, w poniedziałki, środy i piątki, od 18.00 do 19.30.
Start 07 lipca - 20 sierpnia
PROWADZI
Iga Kruk-Żurawska - każdy początkujący jogin doceni jej łagodność i cierpliwość. Iga nauczy Cię nie tylko asan, ale przede wszystkim łagodnego ruchu, słuchania swoich potrzeb i szanowania swoich zakresów.
CENA
785 zł za 20 spotkań, po 1,5h każde – w sumie niecałe 40zł za wyjątkowe, zindywidualizowane spotkanie. Nieźle, co?:)

Lato w mieście nigdy nie jest stracone! Szczególnie gdy zadbasz o to, żeby wykorzystać to, że dni są długie i zrobisz dla siebie coś NAPRAWDĘ dobrego.

Co powiesz na wakacje z jogą w Stanie Skupienia z widokiem na Plac Zbawiciela?
Przez cały lipiec i sierpień, w poniedziałki, środy i piątki: spotykamy się w stałej, kameralnej grupie
zdejmujemy buty
rozwijamy maty
zagłębiamy się we własnym oddechu
uczymy się nowych asan (pozycji jogi) i płynności ruchu
szukamy radości płynącej z bycia w ciele i nowych wyzwań
mamy mnóstwo miejsca na zindywidualizowaną pracę, na zadawanie pytań i rozwiewanie wątpliwości
ZAPRASZAMY CIĘ NA LETNI, INTENSYWNY KURS JOGI DLA INDYWIDUALISTÓW <3

>>>> CO WYJĄTKOWEGO JEST W TAKIEJ FORMIE PRACY? <<<<

– spotykamy się w kameralnej, zamkniętej grupie (to prawie jak indywidualne korepetycje, ale DUŻO tańsze!)
– spotykamy się regularnie przez całe wakacje – 3 RAZY W TYGODNIU
– realizujemy przemyślany program (patrz niżej) – od podstaw, krok po kroku uczymy się swojego ciała, poznajemy swoje możliwości, stawiamy sobie nowe wyzwania
– poziom zajęć jest dostosowywany do możliwości uczniów i modyfikowany zgodnie z ich potrzebami
– po miesiącu kończysz z solidnymi podstawami – możesz jechać na wakacje i praktykować na własną rękę, możesz zaglądać do nas na zajęcia dla zaawansowanych - samodzielnie decydujesz jak będzie wyglądać Twoja dalsza praktyka (lub jej brak:))
– na macie nie ma miejsca na grobową powagę, patos i zaciśnięte pośladki (chyba ze wymaga tego konkretna asana). Jest za to dużo przestrzeni na śmiech, pytania i wyzwania. I dużo luzu.
– No i cena jest niesamowicie atrakcyjna!

W PROGRAMIE:
PODSTAWY PRACY W ASANACH – nauka pozycji jogi (oraz ich wariantów) z sześciu podstawowych grup: pozycje stojące, pozycje siedzące, pozycje leżące na plecach, pozycje leżące na brzuchu, pozycje odwrócone, balanse
WPROWADZENIE DO PRACY W VINYASIE – solidnie opracujemy sobie synchronizację ruchu z oddechem, oraz pracę z oddechem ujjayi
PODSTAWY PRACY Z BANDHAMI – wyjaśnimy sobie czym są i jak działają mula-bandha, uddiyana-bandha i jalandhara-bandha i nauczymy się je właściwie stosować
WPROWADZENIE DO PRANAJAMY – nauka podstawowych technik oddechowych
WPROWADZENIE DO PRACY KONCENTRACYJNEJ I TECHNIK UWAŻNOŚCIOWYCH (PRATYAHARA I DHARANA)
KONTEKST TEORETYCZNY – ale tylko tyle, ile będziecie chcieli wiedzieć.

SOBOTA
SOBOTA
NIEDZIELA
NIEDZIELA
SOBOTA
NIEDZIELA