Zespół

Zespół

Basia Tworek

Nauczycielka jogi w podejściu vinyasa krama, założycielka Stanu Skupienia. Prowadzi zajęcia jogi na różnych poziomach zaawansowania i warsztaty wyjazdowe. Szkoli przyszłych nauczycieli. Współpracuje z magazynem JOGA i z Ewą Chodakowską - jej misja to zarazić Cię miłością do jogi (najpewniej jej się to uda!) <3 Zanim przyjdziesz do Basi na zajęcia, zajrzyj na jej blog i na kanał YT i uśmiechnij się. She's a ninja!

Magda Sawicka

Właścicielka i Girlboss Stanu Skupienia. Magda jogę pokochała parę lat temu, kiedy problemy z kręgosłupem kazały jej zrezygnować z tańca współczesnego, któremu poświęciła kilkanaście lat. W jodze fascynuje ją logika ruchu, odkrywanie siły oddechu oraz możliwości i świadomości własnego ciała. Jest zdania, że joga jest dla wszystkich, bez żadnych ograniczeń - każdy ma swoje ciało, wystarczy się w nie wsłuchać, a potem z cierpliwością, luzem i radością cieszyć się jogą i chwilą. 

Zdobyła tytuł instruktora hatha jogi w Szwajcarii, u Sylvain Lonchay, specjalisty od jogi prenatalnej. Obecnie kształci się dodatkowo w tym kierunku. Interesuje się mięśniami dna miednicy - ukończyła kurs Pelvic Floor Safe - i proponuje formę jogi bezpieczną dla tych mięśni.

Zajmuje się również grafiką, którą uwielbia tak samo jak jogę.

Więcej o Magdzie znajdziesz na jej stronie Wdech Wydech

Marcin Bebelski

Fizjoterapeuta i osteopata w jednym. W pracy z ciałem traktuje człowieka jako całość uwzględniając też aspekty psycho-społeczne i emocjonalne zgłaszanych dolegliwości. Specjalizuje się w terapii czaszkowo-krzyzowej, pracuje z kręgosłupem i stawami obwodowymi, powięziami, mięśniami, tkankami miękkimi oraz z narządami trzewnymi. Jeśli odczuwasz ból, napięcie, zablokowanie, dyskomfort, to terapia Marcina właśnie jest dla Ciebie. Więcej o Marcinie przeczytasz tutaj.

Zuzia Wolska

Fizjoterapeutka uroginekologiczna, zafascynowana pracą z ciałem. W swojej praktyce skupia się szczególnie na obszarze mięśni dna miednicy.

Uważa, że im więcej wiemy o swoim ciele, tym lepiej się w nim czujemy, dlatego, oprócz pracy w gabinecie z pacjentkami, prowadzi warsztaty edukacyjne, na których próbuje przełamywać tabu związane z cielesnością i pokazać ile korzyści przynosi kontakt z własnym ciałem.

Autorka ebooka o profilaktyce zdrowia intymnego kobiet.

Jogę wykorzystuje w swojej pracy, jako metodę terapii mięśni dna miednicy oraz dla samej siebie, jako element relaksu, dbania o swój dobrostan i obcowania z własnym ciałem.

 

Karolina Eisentraut

Joginka, masażystka, nauczycielka Hatha-Vinyasa Yogi oraz niedoszła tancerka - co przyznaje z uśmiechem, bo zawsze tam, gdzie jedna droga się kończy, nowa się zaczyna. 

Od kiedy pamięta najbardziej kręci ją praca z ciałem i ruch. Studiowała Taniec Współczesny, po czym bez pamięci zakochała się w jodze. Kurs nauczycielski odbyła na Bali, co jednocześnie było pięknym urlopem od życia. Aktualnie jej nową fascynacją jest masaż. Przyznaje, że najchętniej łączy ze sobą w jedno wszystkie te pasje. Kiedy nie jest na macie - pracuje w branży kreatywnej, a samo-dyscyplinę utrzymuje z szacunkiem praktykując Ashtanga jogę.

Karo_om

Dominika Jaworowska

W jodze i w życiu staram się podążać za głosem intuicji, dlatego często wybieram niezbyt oczywiste ruchy. Ich efekty na macie widać zwykle dość szybko, w życiu czasem trzeba zaczekać trochę dłużej, ale i tu, i tu okazują się prowadzić w dobre miejsce. Dlatego w asanach lubię szukać nieoczywistych ruchów, dawać możliwość wyboru ich wariantów i sprawdzania, co danego dnia, będzie korzystne dla ciała. Jestem certyfikowaną nauczycielką Vinyasy (RYT 200 Yoga Alliance). Ukończyłam też kursy Jogi Nidry i Neuro Jogi. Pierwsze kroki na macie postawiłam w Stanie Skupienia i niezmiennie to jedno z moich ulubionych miejsc.

Iga Kruk-Żurawska

Mam na imię Iga i mam krzywy kręgosłup – mimo to uczę jogi. A może właśnie dlatego?

Na zajęciach staram się pokazywać, jak nawiązać kontakt ze swoim ciałem, jak zbudować z nim więź i zrozumieć jego potrzeby. Uważam, że joga jest dla wszystkich, że może dać dobro każdemu ciału. Dbam o to, by uczestnicy zajęć czuli się bezpiecznie, staram się tworzyć atmosferę pozbawioną oceniania. Sama dzięki jodze zbudowałam silną i pełną miłości więź z moim trudnym ciałem i tym właśnie bardzo chcę dzielić się z innymi – by mogli doświadczyć spokoju bycia w ciele.

Więcej o Idze znajdziesz na jej stronie www.justbreathe.pl.

Zuza Lewandowska

Fizjoterapeutka i nauczycielka jogi, która od małego poznawała różne dyscypliny sportu. W 2020 roku ukończyła studia na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Jako fizjoterapeutka pracuje z pacjentami ortopedycznymi stawiając ich na nogi po operacjach i kontuzjach. Po pracy z pacjentami uczy jogi, która stała się jej pasją jeszcze na studiach. Dzięki szczegółowej wiedzy z zakresu anatomii, fizjologii i biomechaniki odpowiednio dobiera i modyfikuje ćwiczenia starając się jak najlepiej odpowiadać na potrzeby uczestników jej zajęć. Czerpie z różnych form ruchu, a w pracy najbardziej ceni sobie swobodną atmosferę i wzajemne zaufanie.

Kasia Siekierda

Kasia na jogę trafiła szukając relaksu po pracy za biurkiem. Od tego czasu codziennie odkrywa jogę na nowo. Swoim uczniom chce pokazać jak dużo może dać łagodny ruch i pomóc zaprzyjaźnić się z własnym ciałem. Ukończyła kurs nauczycielski u Basi Tworek.

Prowadzi zajęcia w podejściu vinyasa krama i wykorzystuje różne metody pracy z ciałem. 

Supermoce: mama bliźniaczek i spokój, którym emanuje. Więcej o Kasi znajdziesz na jej stronie.

Joanna Kołodziejak

Za dnia managerka projektów, po godzinach (lub przed ;) )nauczycielka jogi. Swoją przygodę z jogą zaczynała od jogi w systemie Iyengara, w którym spodobała jej się precyzja wykonywania asan oraz dopasowanie pozycji do potrzeb konkretnej osoby. Poszukując większej płynności w praktyce, jako główny styl nauczania wybrała vinyasę. Od kilku lat spełnia się jako nauczycielka, która stara się łączyć vinyasowe flow z precyzją wykonania pozycji. Swoje zajęcia nazywa slow vinyasa, bo lubi zatrzymać się w pozycji chwilę dłużej. Dzięki temu ma możliwość opowiedzenia o poprawnym ułożeniu ciała, co daje możliwość lepszego zrozumienia pozycji. Używa również pomocy, aby proponowane asany były dostępne dla każdego. Słucha ludzi i ich ciał, bo każdy jest inny, ale joga jest dla wszystkich! Poza matą romantyczka, zwolenniczka ciepłych pór roku, uwielbia robić zdjęcia.

Małgosia Cwalina

Instruktor rekreacji ruchowej (specjalność Pilates), instruktor yoga wheel i stretchingu. Absolwentka studiów podyplomowych na kierunku „Fizjoterapia w sporcie” w Wyższej Szkole Rehabilitacji w Warszawie. Nieustannie pogłębiam swoją wiedzę i umiejętności. Brałam udział w szkoleniach dotyczących m.in. treningu kobiet w ciąży, seniorów, zdrowego kręgosłupa. Ruch to moja pasja, która staram się dzielić z uczestnikami zajęć. Prywatnie właścicielka rudzielca kotka Leonka i czekoladowej chihuahua Touduego.  

Agata Polasik

W poszukiwania słońca, wody i siebie na macie. Jako absolwentka studiów Uważności i Współczucia na SWPS, właśnie tych jakości szuka we własnej praktyce, traktując oddech jako najlepszego przewodnika i narzędzie samoregulujące. Zakochana w ciszy, która  daje miejsce, by wsłuchać się w najlepszą nauczyciela, którym jesteśmy dla nas sami.

Justyna Sankowska

Pasjonatka ruchu, oddechu i bycia w połączeniu z ciałem, z wykształcenia organizatorka produkcji filmowej. Od najmłodszych lat uwielbia przebywać na świeżym powietrzu, czerpać z mocy natury relaksując się wśród drzew. Joga jest dla niej sposobem na spotkanie ze sobą, nawiązaniem kontaktu z ciałem i wprowadzeniem poczucia komfortu do niego.
Zdobyła certyfikat nauczycielki hatha jogi wydany przez Yoga Point w Indiach, w ramach kursu przeprowadzonego przez SMU Yoga. Praktyka do której zaprasza pełna jest zrozumienia i słuchania ciała, dużo w niej pracy z oddechem, a także nauki czucia i akceptacji.
Swoje zamiłowanie do bycia w naturze najbardziej lubi spełniać wędrując po górskich szlakach z plecakiem, najlepiej ze spędzoną potem nocą w namiocie i świeżą kawą na szczycie. Ceni sobie harmonię, która balansuje między spokojem w głowie a aktywnością fizyczną.
Więcej o Justynie przeczytasz na sentymenty.eu oraz znajdziesz na IG: @just_sentymenty.

Klaudia Koksztys

Joga pomogła mi wrócić do ciała, którego w pewnych momentach mojego życia właściwie nie czułam. Mata jest dla mnie miejscem, gdzie łączy się umysł i ciało, myśli i emocje. Miejscem, gdzie możesz po prostu być. Zauważyć to jak jest dzisiaj i zadecydować czy chcesz w tym zostać, czy jest Ci wygodnie, czy chcesz to zmienić. Pozwolić sobie na poczucie siebie z szacunkiem i miłością.
Na co dzień dodatkowo masuję, uczę się dalej jogi na kursach i studiuję psychologię. Ukończyłam studia podyplomowe Relaksacja i Joga na warszawskim AWF.

Paulina Myśliwiec

Paulina Myśliwiec - ukończyła kurs nauczycielski RYT 200 w nurcie Vinyasa, jednak ukształtowała ją joga Iyengara, dlatego w praktyce i nauczaniu łączy oba te doświadczenia. Lubi Iyengarowską prostotę i precyzję, ale zakochała się w lekkości i kreatywności, jaką daje vinyasa. Ukończyła wiedzę o teatrze i wierzy, że gdyby nie spotkanie z teatrem, jej życie wyglądałoby zupełnie inaczej. To samo myśli o swoim spotkaniu z jogą... Kiedy nie zajmuje się teatrem ani nie spędza czasu na macie, chwyta za aparat. W wolnym czasie uczy się szwedzkiego i włoskiego, kocha podróżować, zwłaszcza tam, gdzie jest zimno, chociaż ostatnio najprzyjemniej eksploruje się jej zakamarki własnej głowy i serca.

Twierdzi, że bez ruchu nie ma życia, a ten ruch to nie zawsze ruch w fizycznym wymiarze. Zwolenniczka holistycznego podejścia do ciała. Miłośniczka naparów ziołowych. W jodze szuka tego, czego danego dnia potrzebuje – spokoju, balansu, wyciszenia, dobrej energii, pobudzenia ciała i… duszy.

Melania Wyszomierska

Melania Wyszomierska, certyfikowana nauczycielka jogi RYT 500 w stylu Vinyasa Yoga, absolwentka kurs redukcji stresu MBSR – Mindfulness-Based Stress Reduction akredytowanym przez Polski Instytut Mindfulness. Fascynuje ją jak wprowadzenie jogi w codzienne życie potrafi zmienić nasze podejście do niego w wielu obszarach.  Jednego dnia uwielbia wzmacniające i wymagające sekwencje, innego dnia spokojną, wyciszającą praktykę, najważniejsze by słuchać swojego ciała i nie przeciwstawiać się emocjom, które w nim goszczą. Jej praktyka jogi przeplatana jest treningiem siłowym. Prywatnie uwielbia podróże, które są nieskończonym źródłem inspiracji.

Dominika Orłowska

Jestem nauczycielką Jogi Vinyasy (ryt 200) i instruktorką Animal Flow, a także psychopedagogiem kreatywności. Przez duża część życia nie lubiłam aktywności fizycznej,  a potem przyszła do mnie joga i zmieniła moje życie. Kocham ludzi, kocham uczyć, rozmawiać, opiekować się. W jodze ciągle poszukuję - siebie, nowych ruchów, możliwości.
Zmieniam się z jogą, a moja joga zmienia się ze mną.  Lubię wpleść czasem w praktykę jogi elementy tańca intuicyjnego i Animal Flow. Podążam w tym za intuicją i za sygnałami z ciała.  To pragnę też przekazać innym: Twoja praktyka jest najlepsza, kiedy jest "twoja".
Prowadzę zajęcia jogi w ciąży, animal flow, yin i dynamiczne sekwencje. Prowadzone przeze mnie zajęcia jogi w ciąży to łagodna praktyka skupiona na rozluźnieniu, rozciąganiu i delikatnym wzmacnianiu ciała przed porodem. Głównym celem jest pogłębianie kontaktu ze swoim zmieniającym się ciałem, wsłuchiwanie w sygnały płynące z niego i zaopiekowanie się sobą z czułością i akceptacją. Praktyka zawiera również krótką medytację, ćwiczenie oddechowe i savasanę.
Lubię zarówno intensywność vinyasy, jak i lagodność yin yogi, nidry czy dzikość Animal Flow. Ruch to wybór i masa możliwości.

Magda Kłonica

Instruktorka pilatesu na macie, psycholożka i psychoterapeutka w trakcie szkolenia, a także przedsiębiorcza kobieta z wieloletnim doświadczeniem biznesowym. Pilates był moją pierwszą terapią, kiedy zaczynałam ćwiczyć 13 lat temu na studiach psychologicznych. Dla mnie to sposób na sprawne, zgrabne i wspierające ciało, a przy tym nauka koncentracji, cierpliwości i pozytywnej samodyscypliny.  Wspieram osoby, które chcą nauczyć się czerpać przyjemność z ćwiczeń i odnaleźć sposób na zadbanie o swojego największego sprzymierzeńca, jakim jest nasze ciało. Pasjonuje mnie psychoterapia w nurcie Analizy Bioenergetycznej Alexandra Lowena, muzyka, taniec oraz pisanie.  Na swoich zajęciach będę wplatać ćwiczenia bioenergetyczne, ale bez wchodzenia w proces terapeutyczny. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, wpadaj do mnie na instagrama: psychologia_ugruntowana lub stronę www.magdaklonica.pl 

Agnieszka Dunin

Joga pomaga jej słuchać siebie i dbać o relację z ciałem. Dlatego w praktyce stara się objąć uwagą całe ciało, nie zapominając o palcach, stopach, oczach i dobrej zabawie. Dla równowagi lubi też intensywną vinyasę. W Stanie Skupienia zaczynała od kursu dla indywidualistów, a teraz czuje ciepło w sercu prowadząc tu zajęcia. Kiedy nie jest na macie, spaceruje z psem i wypatruje słońca lub planuje kolejną podróż.

Marta Karczewska

Reprezentantka sekcji sportowej kultura i sztuka, nauczycielka w nurcie hatha joga. Z natury opór romantyczna - dlatego w praktyce fascynuje ją podejście psychosomatyczne oraz budowanie świadomości własnego ciała i relacji z nim. Na macie ważny jest dla niej balans pomiędzy przedobrzeniem i odpuszczeniem. Z tytułu: kulturoznawca i filmoznawca, z innych uczuć: wspina się, jeździ na rowerze i gotuje współtworząc Urban Dinner. 

Jeśli jesteście złaknieni więcej zajrzyjcie na PrzeDobrze lub tutaj.

Olga Guz

Projektantka z wykształcenia, joginka z potrzeby serca. Zaprzyjaźniona z ruchem - tańczyła, została instruktorką fitness, biegała, aż w końcu trafiła na jogę. Skończyła kurs Ashtanga Vinyasa Yogi u Basi Lipskiej Larsen i Mateusza Dekera, brała udział w warsztatach między innymi z Taylorem Huntem, Lea Perfetti i Tarikiem van Prehnem.

Codzienna praktyka miała być sposobem na relaks i odnalezienie spokoju ale okazała się czymś znacznie większym - drogą do większej samoświadomości. Szlifuje kondycję. Swoim uczniom chce przekazać to, co jej samej daje joga - dyscyplinę, większą koncentrację, elastyczność (ciała i umysłu), a to wszystko bez zbędnego patosu, z dystansem i uśmiechem. Najbardziej cieszy ją, że joga to nie konkurs i rywalizować można tylko ze sobą.

Więcej o Oldze: fb.com/olgguuu

Współpracujemy

Ola Kwiatkowska

Współzałożycielka Slow Living Poland, nauczycielka jogi, pasjonatka dobrego i świadomego życia, pełnego balansu i czułości do siebie. Slow Living to inicjatywa, która zachęca ludzi do jakościowego dbania o siebie, na wielu poziomach. To czas na zatrzymanie i postawienie na swój dobrostan mentalny i fizyczny.

Michał Moniewski

psycholog, coach, certyfikowany trener MBSR, terapeuta CBT w toku szkolenia w CTPB. Praktyk pracy nad sobą. Wieloletni członek zarządu Polskiego Towarzystwa Mindfulness, współorganizator wizyty Jona Kabat-Zinna w Polsce i konferencji „Buddyzm w Psychoterapii”. W swojej pracy z ludźmi łączy podejście naukowe z dostrzeganiem duchowego aspektu cielesności.

Martyna Klimaszewska

Studentka fizjoterapii, instruktorka metody Pilates i miłośniczka aktywnego trybu życia. Kwalifikacje zdobyła w szkole Raela Isacowitza BASI Pilates. „Pilates otworzył przede mną nieodkryte wcześniej możliwości ciała i umysłu, stał się drogą do lepszego poznania i świadomego korzystania z własnego ciała a co za tym idzie, lepszej jakości życia. Zajęcia, które prowadzę to ćwiczenia Pilates przeplatane z ćwiczeniami korekcyjnymi, relaksacją oraz pracą z oddechem. Staram się do każdej osoby podejść w sposób indywidualny, tak, aby każdy mógł wynieść z zajęć jak najwięcej dla siebie! Wzmocnię ciało i ducha! Do zobaczenia na macie.  "The mind, when housed within a healthful body, possesses a glorious sense of power" Josheph Pilates

Marta Nadratowska

Z wykształcenia dietetyk, z zamiłowania joginka. Uwielbiam różnorodność w codziennie podejmowanych aktywnościach. Chodziłam na kettle, jeżdżę codziennie na rowerze, pływam, czasem biegam za psem. :) Regularnie ćwiczę przeponę głośnym śmiechem (moim znakiem rozpoznawczym). Uczę od 2005. Przede wszystkim w stylu vinyasa jogi. Moje zajęcia charakteryzuje płynne przechodzenie z pozycji do pozycji w rytmie energetyzującego bądź uspakajającego oddechu. Nadajemy witalność ciału, wzmacniamy je, staje się silne bądź zupełnie zrelaksowane, w zależności od intensywności sekwencji. Umysł skoncentrowany i spokojny. Zawsze po płynnych, mniej lub bardziej dynamicznych sekwencjach dążymy do wyciszenia, zrelaksowania, co daje poczucie balansu, braku rozdrażnienia a poczucia błogostanu. Zapraszam na jogę z nutka beztroski i nonszalancji. No yoga no fun!

Dagmara Stawiarska

Z zawodu i z pasji - projektantka mody. Obecnie tworzy torebki i buty w Balagan. Z drugiej pasji i powołania :) - nauczycielka jogi.
Łączy w jodze, jak i w całym swoim życiu dwie energie Yin i Yang. Dlatego kocha przeplatać praktykę Vinyasa z praktyką Yin jogi.
Joga nauczyła ją szacunku do ciała, co stara się właśnie przekazywać podczas prowadzenia zajęć. Uwielbia obserwować ruch ciała zachwycając się jego anatomią, zakresami, możliwościami i ograniczeniami. Uważa że poprzez jogę możemy dotrzeć do swojego prawdziwego domu, jakim jest nasze własne ciało.
Jako osoba mocno stąpa po ziemi ale z głowa pełną pomysłów, która raz na jakiś czas oprócz kreowania nowej praktyki czy nowej torebki, kreuje i wybiega w przyszłość, ale poprzez medytację i kurs uważności nauczyła się wracać do bycia tu i teraz, co również przekazuje w zatrzymaniu i skupieniu się na oddechu, na początku każdej praktyki.
Kocha ocean i księżyc, które dają jej spokój i ciszę. Ale to słońce i ludzie dają jej energię. A w tym wybieganiu głowy w przyszłość :) to widzi siebie w domku na plaży w Portugalii, gdzie będzie chodzić z psem na poranne spacery na brzegu oceanu :)

Marta Szostak

Joga, a w szczególności w nurcie joga asztanga vinyasa, jest moim drogowskazem od kilku lat, źródłem siły i łagodności ale też nauką pokory i ciągłą lekcją akceptacji życia w każdych jego odcieniach.  Ukończyłam kurs nauczycielski Ashtanga Joga i Vinyasa prowadzony przez Basię Lipską, poszerzam wiedzę i umiejętności na warsztatach i zajęciach z różnymi nauczycielami. Miałam przyjemność praktykować pod okiem Sharata Jois’a w Mysore w KPJAIY i to doświadczenie bardzo wpłynęło na moje postrzeganie jogi. Od dzieciństwa lubię ruch, fascynuje mnie szeroko rozumianą pracą z ciałem. Posiadam wieloletnie doświadczenie w sportach i sztukach walki co bezpośrednio wpłynęło na moją jogową ścieżkę. Jestem absolwentką studiów psychologicznych, angażuję się w prace na rzecz praw kobiet, a w wolnym czasie chodzę po lesie, czytam, słucham muzyki i podróżuję.

Marysia Prokop

Maria wychowała się w USA, gdzie miłość do ruchu, sportu i tańca była jej wpajana od dzieciństwa. Sześć lat temu rozpoczęła swoją przygodę z jogą, co całkowicie wywróciło jej życie do góry nogami.

Wychodząc z założenia, że joga to jedność, Maria w swojej praktyce nie potrafi wybrać jednej tradycji tej nauki, dlatego jest otwarta na zgłębianie każdej metody. Od początku jej pierwszych kroków na macie, podąża za różnymi nauczycielami na warsztatach w Polsce i na świecie, by maksymalnie poszerzać swoje jogowe horyzonty.

Nauka świadomego oddechu jest jej największą pasją i pragnie przekazać tę wiedzę jak najszerszemu gronu odbiorców, uświadamiając przy tym, jaki cenny jest to dar i jak potężne narzędzie do pracy, o czym w życiu codziennym często zapominamy.

Wiktor Wiluś

Trener akrobatyki, psycholog sportu. W dzieciństwie rodzice wyrzucili go na zajęcia z akrobatyki bo dezelował kanapę. Fascynuje się wieloma dyscyplinami sportu od gimnastyki i akrobatyki, przez koszykówkę, po pływanie. Ukończył Wychowanie Fizyczne na AWF, Szkołę Kaskaderów Filmowych i Psychologię Kliniczną na SWPS w Warszawie. Jest instruktorem snowboardu, pływania i gimnastyki korekcyjnej oraz trenerem akrobatyki.

Zajmuje się też psychologią sportu, a przede wszystkim samokontrolą, pracą z celem, relaksacją i treningiem wyobrażeniowym. Zdarza mu się też być kaskaderem.

Jogi uczył się od instruktorów Stanu Skupienia, zaczynając od Basi Tworek. Pracuje z dziećmi i dorosłymi. Jego akceptująca postawa dużo Ci wybaczy, a wiedza, doświadczenie i pozytywna ekspresja pomogą Ci osiągnąć wyzwania.

Irena Melcer

Jestem aktorką, która od zawsze kocha ruch.

Przez wiele lat próbując tańca, jogi, treningu siłowego i pilatesu szukałam swojej przestrzeni ruchowej, którą chciałabym się dzielić z innymi. Uwielbiam Pilates bo daje mi siłę wewnętrzną i zewnętrzną. 

Rodzaj skupienia jakiego wymaga ode mnie trening Pilates pozwala mi na połączenie ciała i myśli - czyli głowy z oddechem.

Do swoich zajęć lubię dodawać elementy relaksacji i medytacji. Czuję, że zbliżanie się do siebie za pomocą samo obserwacji oraz okazywanie sobie wdzięczności jest kluczowe przy treningu który ma nam robić dobrze :)

Na tej stronie korzystamy z ciasteczek. Pozostając, wyrażasz na to zgodę. więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close