Grafik Online

Wejdź w Stan Skupienia w zaciszu własnego domu. Dowiedz się jak to działa 🙂

GRAFIK LIVE

PONIEDZIAŁEK
PONIEDZIAŁEK
JOGA & SZCZĘŚLIWE PLECY
19:15 - 20:30
10 spotkań mądrego przeciągania pleców, vinyasy i nauki układania praktyki własnej - NOWA EDYCJA 22 MARCA!!
JOGA & SZCZĘŚLIWE PLECY
19:15 - 20:30
DLA KOGO
Dla wszystkich, którzy potrzebują porządnie przeciągnąć plecy. Z głową, mądrze i spokojnie, szanując swoje zakresy. Wszystko w rytmie vinyasy flow <3 Dla wszystkich, którzy chcieliby nauczyć się układać praktykę własną, a nie wiedzą od czego zacząć :)
JAK SIĘ ZAPISAĆ
kontakt@stanskupienia.pl
Spotykamy się online w stałej grupie. Jednak jeśli chcesz dołączyć już po rozpoczęciu kursu wystarczy, że nam dasz znać!
Zapisy przyjmujemy mailowo - po opłaceniu kursu dostaniecie od nas link z zaproszeniem do zajęć 🙂
TERMINY
Spotykamy się dwa razy w tygodniu. Obecna edycja trwa do 17 marca.
Nowa grupa w poniedziałki i środy 19.15-20.30, start w poniedziałek 22 marca - 26 kwietnia
PROWADZI
Marta Nadratowska - nauczy Cię jak rozluźnić plecy. Jej wiedzę, łagodne podejście i umiejętność tłumaczenia doceni każdy jogin
CENA
210zł za 10 spotkań online w stałej grupie

Czy wiesz, że ciało stanowi jedną całość? Czy wiesz, że aby zadbać o plecy, warto poruszyć miednicę, biodra a czasem nawet palce stóp? Może czasem się zastanawiasz, dlaczego pracując nad skłonem tułowia zaczyna się od rolowania stóp? Może chcesz się dowiedzieć jak kompleksowo sobie ulżyć w bólach pleców? Od czego zacząć i dlaczego? Może potrzebujesz wskazówek, jak ułozyć praktykę własną w zależności od potrzeb na dany dzień?
A może szukasz po prostu zajęć vinyasy, podczas których ruch popłynie swobodnie z oddechem? A przy okazji będziesz mógł/mogła zadbać o zdrowy, szczęśliwy kręgosłup?
Zapraszamy na zajęcia mądrego przeciągania dla pleców <3 Tematyczne sekwencje vinyasy pozwolą Ci popracować na wielu płaszczyznach. Marta pokaże Ci jak świadomie pracować z powięzią, czyli naszą tkanką łączną. Daj odpocząć plecom po całym dniu home office! We got your back <3Zapraszamy na praktykę dbania o kondycję swojego kręgosłupa z nutką beztroskiej radości! Szczęśliwe plecy to też szczęśliwy brzuch, przepona, miednica. Ciało to system połączonych naczyń, gdy pracujemy z jednym, wpływamy na resztę.

NA KURSIE BĘDZIEMY:

- uczyć się obserwacji oddechu torem dolnożebrowym, przeponowym (przepona odpowiada za stabilizację ciała)

- obserwować podczas pracy naturalne krzywizny kręgosłupa, kierować do nich oddech

- odblokowywać miednicę, uelastyczniać biodra, barki, kregosłup

- wzmacniać plecy i mięśnie brzucha przy okazji ręce i nogi, ale i rozluźniać, co równie ważne

- witalizować kręgosłup przez skręty w różnych płaszczyznach

- poruszać się w ciele po taśmach anatomicznych (przedniej, tylnej, bocznej i spiralnej)–powięziach, czyli czułej, unerwionej tkance łącznej, której zawieszona są nasze narządy wewnetrze, narządy ruchu, mięśnie, kości

- nie zastygać długo w miejscu, płynąc wykonywać vinyasowe sekwencje pozycji robione bez napinki, podążając za łagodnym oddechem, zgodnie z możliwościami danego dnia i potrzebami praktykujących

- pracować ze wszystkimi grupami pozycji, z newralgicznymi miejscami gromadzącymi napięcie, emocje, takich jak np. sztywne barki, kręgosłup, przymknięte biodra, skrócone tyły nóg, zamknięta klatka piersiowa, ściśnięta jama brzuszna

- robić pozycje inspirowane światem zwierząt naturalnie pracując z całym ciałem w różnych płaszczyznach – w psie z głową w dół czy w górę, przyczajonym tygrysie, silnym niedźwiedziu, świerszczu, kobrze, może kruku, ale i motylu

- poprawiać samopoczucie, podnosić energie życiową, w zdrowym ciele przecież zdrowy duch, przez śmiech ćwiczyć przeponę, przez wzdychanie i ziewanie ją rozluźniać razem ze stawem skroniowo żuchwowym i gardłem

Ta praktyka da Wam narzędzia do bezpiecznej praktyki własnej. Nauczycie się budować własne sekwencje w zależności od potrzeb psychofizycznych, pamiętając o najważniejszym, o prawidłowym oddechu.

W PROGRAMIE:

VINYASA FLOW, czyli płyniemy spokojnie przez sekwencję w rytm oddechu
PRACA POWIĘŹIOWA, czyli mądrze przeciągamy kręgosłup, pracując całym ciałem
NAUKA ODDECHU, czyli jak uruchomić przeponę, nasz główny mięsień oddechowy
TEMATYCZNE SEKWENCJE, czyli jak praca z biodrami, nogami czy barkami może wpłynąć na to jak się mają nasze plecy
RELAKS <3

WTOREK
WTOREK
PORÓD & MIĘŚNIE DNA MIEDNICY
18:00 - 19:15
12 spotkań online dla kobiet przygotowujących się do porodu pod okiem fizjoterapeutki uroginekologicznej - START 23 MARCA!
PORÓD & MIĘŚNIE DNA MIEDNICY
18:00 - 19:15
DLA KOGO
Dla wszystkich kobiet w ciąży, w szczególności w trakcie trzeciego trymestru.
JAK SIĘ ZAPISAĆ
kontakt@stanskupienia.pl
Spotykamy się online w stałej grupie. Zapisy przyjmujemy mailowo - po opłaceniu kursu dostaniecie od nas link z zaproszeniem do zajęć 🙂
TERMINY
Start już we wtorek 23 marca - 29 kwietnia!
Spotykamy się online dwa razy w tygodniu, we wtorki i czwartki 18.00-19.15. Nie możesz być na zajęciach danego dnia? Skorzystaj z nagrania przez kolejne 24 godziny!
PROWADZI
Zuzia Wolska - fizjoterapeutka uroginekologiczna. Uważa, że im więcej wiemy o swoim ciele, tym lepiej się w nim czujemy, dlatego, oprócz pracy w gabinecie z pacjentkami, prowadzi warsztaty edukacyjne, na których próbuje przełamywać tabu związane z cielesnością i pokazać ile korzyści przynosi kontakt z własnym ciałem. Autorka ebooka o profilaktyce zdrowia intymnego kobiet. Jogę wykorzystuje w swojej pracy, jako metodę terapii mięśni dna miednicy oraz dla samej siebie, jako element relaksu, dbania o swój dobrostan i obcowania z własnym ciałem.
CENA
250zł za 12 spotkań dwa razy w tygodniu

Ciąża to czas wyzwań i wzmożonej pracy całego ciała przyszłej mamy. Szczególną rolę w tym okresie, odgrywa miednica i mięśnie dna miednicy, które przez 9 miesięcy noszą coraz większy ciężar i wymagają w tym czasie odpowiedniego zadbania oraz przygotowania do porodu.

Może wydaje Ci się, że najlepszym przygotowaniem do porodu, jest wzmacnianie mięśni dna miednicy, tymczasem, celem powinno być ich uelastycznienie, które podczas porodu pozwala na rozciągnięcie tych mięśni, natomiast po, zapewnia powrót do poprzedniego kształtu i pełni funkcji. Im bardziej elastyczne struktury miednicy, tym łatwiejszy poród dla mamy i dziecka i szybszy powrót pełni sprawności mięśni dna miednicy.

Zajęcia są skierowane dla wszystkich kobiet w ciąży, które chcą przygotować się do porodu drogami natury i nie mają przeciwwskazań do podejmowania aktywności fizycznej.

Na zajęciach będziemy skupiać się przede wszystkim na okolicy miednicy, pracując nad jej mobilnością i elastycznością otaczających ją mięśni, ale również na pracy z przeponą i oddechem, który odgrywa ogromną rolę podczas całej akcji porodowej. Skupimy się również na ćwiczeniach budujących świadomość ciała i kontrolę mięśni dna miednicy, nauczymy się w jaki sposób odciążać te struktury na co dzień, będąc w ciąży i aktywnie rozluźniać podczas porodu.

Będzie też czas i przestrzeń na oswojenie tematu porodu, rozmowy o działaniu mięśni dna miednicy, nauka masażu i uelastyczniania krocza oraz techniki i pozycje relaksacyjne, które przydadzą się również w czasie samego porodu. Poruszymy również temat połogu i tego w jaki sposób zadbać o siebie najlepiej, w pierwszych chwilach po porodzie.

JOGA DLA ŚWIEŻAKÓW LEVEL II
18:30 - 19:45
Kurs jogi live online utrwalający podstawy jogi - NOWA EDYCJA start we wtorek 16 marca!
JOGA DLA ŚWIEŻAKÓW LEVEL II
18:30 - 19:45
DLA KOGO
Dla początkujących, uczymy się jogi od zupełnych podstaw.
JAK SIĘ ZAPISAĆ
kontakt@stanskupienia.pl
Spotykamy się online w stałej grupie. Zapisy przyjmujemy mailowo - po opłaceniu kursu dostaniecie od nas link z zaproszeniem do zajęć 🙂
TERMINY
Start już we wtorek 16 marca - 20 maja!
Spotykamy się online dwa razy w tygodniu, we wtorki i czwartki 18.30-19.45
PROWADZI
Martyna Wietecha - jej zajęcia to dawka pozytywnej i łagodnej energii, którą doceni każdy rozpoczynający przygodę z jogą 🙂
CENA
345zł za 20 spotkań online w stałej grupie

Masz poczucie, że joga to mogłoby być TO? Potrzebujesz wyciszenia, spokoju ale też pozbycia się napięć w ciele? A może miga Ci dużo zajęć online, ale w sumie nawet nie wiesz jak dołączyć, bo nie masz pojęcia jak postawić pierwsze kroki na macie?
Chcesz dowiedzieć się jak rozpocząć przygodę z jogą i zdobyć więcej samodzielności na macie? A może jakoś nigdy nie było Ci z jogą po drodze? A może od jakiegoś czasu aktywnie szukasz kursu, który wprowadziłby Cię w tajniki jogi od podstaw, krok po kroku?

Zapraszamy na dwadzieścia wyluzowanych spotkań online dla każdego <3 Dowiesz się jak wykonywać podstawowe asany, jak świadomiej oddychać i wsłuchać się w potrzeby Twojego ciała. Wszystko w zaciszu domowym, z herbatą pod ręką i kto wie, może ukochanym kotem lub psem na macie. Chwytaj laptop, tablet czy smartfon, znajdź kawałek wolnej podłogi i zaczynaj z nami jogową przygodę pod własnym dachem.

W PROGRAMIE:

PODSTAWY PRACY W ASANACH – nauka pozycji jogi (oraz ich wariantów): pozycje stojące, pozycje siedzące, pozycje leżące na plecach, pozycje leżące na brzuchu, balanse
WPROWADZENIE DO PRACY W VINYASIE – opracujemy podstawy synchronizacji ruchu z oddechem
WPROWADZENIE DO PRANAJAMY – nauka podstawowych technik oddechowych
WPROWADZENIE DO PRACY KONCENTRACYJNEJ I TECHNIK UWAŻNOŚCIOWYCH (PRATYAHARA I DHARANA)
KONTEKST TEORETYCZNY – ale tylko tyle, ile będziecie chcieli wiedzieć.

JOGA DLA PADAWANÓW
18:30 - 19:45
kurs online dla wszystkich średniozaawansowanych, znających podstawy jogi. Start 16 LUTEGO!
JOGA DLA PADAWANÓW
18:30 - 19:45
DLA KOGO
Dla średniozaawansowanych - dla tych, którzy już nieźle znają podstawy, a chcieliby sobie usystematyzować dalszą wiedzę o jodze oraz nauczyć się praktyki własnej. Kurs także skierowany jest do wszystkich, którzy ukończyli kurs Jogi dla Świeżaków lub Jogi dla Indywidualistów.
JAK SIĘ ZAPISAĆ
kontakt@stanskupienia.pl
Spotykamy się online w stałej grupie. Zapisy przyjmujemy mailowo - po opłaceniu kursu dostaniecie od nas link z zaproszeniem do zajęć 🙂
TERMINY
Kurs trwa dwa miesiące, zawiera 21 spotkań dwa razy w tygodniu - we wtorki, środy i czwartki 18.30-19.45
Nowa edycja start we wtorek 15 grudnia - 10 lutego
PROWADZI
Maja Chwistek - nauczycielka jogi z powołania. Jej cierpliwość, energię i pozytywne nastawienie doceni każdy początkujący jogin.
CENA
295zł za 21 spotkań online

Już całkiem nieźle sobie radzisz na macie? Pies z głową w dół to Twoje drugie imię, kochasz wojowników a pozycję drzewa masz już opanowaną, ale w sumie nie wiesz co dalej? W domu wskakujesz ochoczo na matę, ale nie zawsze masz pomysł, w którą stronę powinna pójść w danym dniu Twoja praktyka?

Wolisz zajęcia online bo lubisz praktykować w zaciszu własnego domu? Albo może właśnie śmigasz na utęsknione wakacje a masz chęć, by joga towarzyszyła Ci codziennie - czy to w lesie, czy na pomoście czy na plaży?

A może potrzebujesz kursu, który usystematyzuje Twoją dotychczasową wiedzę? Może chcesz się dowiedzieć od czego zacząć przygodę z układniem własnej praktyki? Jeśli dodatkowo cenisz pracę w stałej, kameralnej grupie - ten kurs jest dla Ciebie!

Daj sobie dwa miesiące na kilkanaście wyluzowanych spotkań online! Utrwal podstawy, poznaj nowe asany, pogłęb oddech i wejdź w głęboki relaks <3 Wszystko w rytmie płynnej vinyasy, łączącej ruch z oddechem w zależności od Twoich potrzeb!

W PROGRAMIE:

PODSTAWY UKLADANIA PRAKTYKI WŁASNEJ
UTRWALANIE PODSTAW
VINYASA FLOW
PRANAYMA
GŁĘBOKI RELAKS

ŚRODA
ŚRODA
JOGA NA STRES
18:30 - 19:45
10 spotkań online dla wszystkich zestresowanych - START JUŻ 24 LUTEGO!
JOGA NA STRES
18:30 - 19:45
DLA KOGO
dla wszystkich zestresowanych
JAK SIĘ ZAPISAĆ
kontakt@stanskupienia.pl
Spotykamy się online w stałej grupie. Zapisy przyjmujemy mailowo - po opłaceniu kursu dostaniecie od nas link z zaproszeniem do zajęć 🙂
TERMINY
Środy 18.30-19.45, start 24 lutego - 28 kwietnia
PROWADZI
Martyna Wietecha - jej spokój, cierpliwość i łagodność doceni każdy jogin. Nauczy Cię relaksu, zaprzyjaźni z medytacją i pozwoli na wyciszenie.
CENA
210zł za 10 spotkań online w stałej grupie z zadaniami domowymi pomiędzy spotkaniami

Jeśli czujesz, że nie potrafisz się uporać ze stresem, te zajęcia są dla Ciebie! Zadbaj o ciało, umysł i oddech na zajęciach jogi na stres. ♥

Nauczymy się jak pracować z ciałem, oddechem i głową, tak żeby zmniejszyć objawy napięć i stresu.

Zbieramy i magazynujemy stres w całym naszym ciele - objawia się to bólami i spięciami w naszych plecach. Znasz to? Dlatego podczas tego ośmiotygodniowego kursu będziemy się uczyć jak nasze ciało rozluźniać, rozciągać i wyciszać w praktyce delikatnej vinyasy. Odkryjemy jak ogromną rolę spełnia oddech w odprężaniu naszego umysłu i mięśni poprzez poznanie różnych technik pranayamy (oddechu jogicznego). Odkryjemy jak synchronizować oddech z ruchem i jaką budzi to w nas wspaniałą, spokojną energię.
Dodatkowo zagłębimy się w techniki mindfulness, które ćwiczą naszą uważność uwalniając umysł od ruminacji. Zapoznamy się również z joga nidrą (bardzo głębokim relaksem), która pozwoli nam się wyciszyć, uspokoić i zregenerować.

Naładuj baterie, wpadając na zajęcia! Wszystko oczywiście w wyluzowanej, miłej atmosferze. Znajdź kawałek pustej podłogi w domu, zawiń się w kocyk, poćwicz i zrelaksuj się!

DLA KOGO?

Dla wszystkich zestresowanych. Dla tych, którzy chcą się wyluzować i nauczyć samodzielnej pracy z ciałem i umysłem (do wykorzystania w każdym momencie - w pracy, domu, podróży!)

W PROGRAMIE:
Łagodna vinyasa - połączenie ruchu z oddechem
Praktyka koncentracji i uważności
Pranajama - podstawowe techniki oddechowe
Wprowadzenie do medytacji
Zadania domowe do realizacji samodzielnie pomiędzy zajęciami

JOGA & SZCZĘŚLIWE PLECY
19:15 - 20:30
10 spotkań mądrego przeciągania pleców, vinyasy i nauki układania praktyki własnej - NOWA EDYCJA 22 MARCA!!
JOGA & SZCZĘŚLIWE PLECY
19:15 - 20:30
DLA KOGO
Dla wszystkich, którzy potrzebują porządnie przeciągnąć plecy. Z głową, mądrze i spokojnie, szanując swoje zakresy. Wszystko w rytmie vinyasy flow <3 Dla wszystkich, którzy chcieliby nauczyć się układać praktykę własną, a nie wiedzą od czego zacząć :)
JAK SIĘ ZAPISAĆ
kontakt@stanskupienia.pl
Spotykamy się online w stałej grupie. Jednak jeśli chcesz dołączyć już po rozpoczęciu kursu wystarczy, że nam dasz znać!
Zapisy przyjmujemy mailowo - po opłaceniu kursu dostaniecie od nas link z zaproszeniem do zajęć 🙂
TERMINY
Spotykamy się dwa razy w tygodniu. Obecna edycja trwa do 17 marca.
Nowa grupa w poniedziałki i środy 19.15-20.30, start w poniedziałek 22 marca - 26 kwietnia
PROWADZI
Marta Nadratowska - nauczy Cię jak rozluźnić plecy. Jej wiedzę, łagodne podejście i umiejętność tłumaczenia doceni każdy jogin
CENA
210zł za 10 spotkań online w stałej grupie

Czy wiesz, że ciało stanowi jedną całość? Czy wiesz, że aby zadbać o plecy, warto poruszyć miednicę, biodra a czasem nawet palce stóp? Może czasem się zastanawiasz, dlaczego pracując nad skłonem tułowia zaczyna się od rolowania stóp? Może chcesz się dowiedzieć jak kompleksowo sobie ulżyć w bólach pleców? Od czego zacząć i dlaczego? Może potrzebujesz wskazówek, jak ułozyć praktykę własną w zależności od potrzeb na dany dzień?
A może szukasz po prostu zajęć vinyasy, podczas których ruch popłynie swobodnie z oddechem? A przy okazji będziesz mógł/mogła zadbać o zdrowy, szczęśliwy kręgosłup?
Zapraszamy na zajęcia mądrego przeciągania dla pleców <3 Tematyczne sekwencje vinyasy pozwolą Ci popracować na wielu płaszczyznach. Marta pokaże Ci jak świadomie pracować z powięzią, czyli naszą tkanką łączną. Daj odpocząć plecom po całym dniu home office! We got your back <3Zapraszamy na praktykę dbania o kondycję swojego kręgosłupa z nutką beztroskiej radości! Szczęśliwe plecy to też szczęśliwy brzuch, przepona, miednica. Ciało to system połączonych naczyń, gdy pracujemy z jednym, wpływamy na resztę.

NA KURSIE BĘDZIEMY:

- uczyć się obserwacji oddechu torem dolnożebrowym, przeponowym (przepona odpowiada za stabilizację ciała)

- obserwować podczas pracy naturalne krzywizny kręgosłupa, kierować do nich oddech

- odblokowywać miednicę, uelastyczniać biodra, barki, kregosłup

- wzmacniać plecy i mięśnie brzucha przy okazji ręce i nogi, ale i rozluźniać, co równie ważne

- witalizować kręgosłup przez skręty w różnych płaszczyznach

- poruszać się w ciele po taśmach anatomicznych (przedniej, tylnej, bocznej i spiralnej)–powięziach, czyli czułej, unerwionej tkance łącznej, której zawieszona są nasze narządy wewnetrze, narządy ruchu, mięśnie, kości

- nie zastygać długo w miejscu, płynąc wykonywać vinyasowe sekwencje pozycji robione bez napinki, podążając za łagodnym oddechem, zgodnie z możliwościami danego dnia i potrzebami praktykujących

- pracować ze wszystkimi grupami pozycji, z newralgicznymi miejscami gromadzącymi napięcie, emocje, takich jak np. sztywne barki, kręgosłup, przymknięte biodra, skrócone tyły nóg, zamknięta klatka piersiowa, ściśnięta jama brzuszna

- robić pozycje inspirowane światem zwierząt naturalnie pracując z całym ciałem w różnych płaszczyznach – w psie z głową w dół czy w górę, przyczajonym tygrysie, silnym niedźwiedziu, świerszczu, kobrze, może kruku, ale i motylu

- poprawiać samopoczucie, podnosić energie życiową, w zdrowym ciele przecież zdrowy duch, przez śmiech ćwiczyć przeponę, przez wzdychanie i ziewanie ją rozluźniać razem ze stawem skroniowo żuchwowym i gardłem

Ta praktyka da Wam narzędzia do bezpiecznej praktyki własnej. Nauczycie się budować własne sekwencje w zależności od potrzeb psychofizycznych, pamiętając o najważniejszym, o prawidłowym oddechu.

W PROGRAMIE:

VINYASA FLOW, czyli płyniemy spokojnie przez sekwencję w rytm oddechu
PRACA POWIĘŹIOWA, czyli mądrze przeciągamy kręgosłup, pracując całym ciałem
NAUKA ODDECHU, czyli jak uruchomić przeponę, nasz główny mięsień oddechowy
TEMATYCZNE SEKWENCJE, czyli jak praca z biodrami, nogami czy barkami może wpłynąć na to jak się mają nasze plecy
RELAKS <3

CZWARTEK
CZWARTEK
PORÓD & MIĘŚNIE DNA MIEDNICY
18:00 - 19:15
12 spotkań online dla kobiet przygotowujących się do porodu pod okiem fizjoterapeutki uroginekologicznej - START 23 MARCA!
PORÓD & MIĘŚNIE DNA MIEDNICY
18:00 - 19:15
DLA KOGO
Dla wszystkich kobiet w ciąży, w szczególności w trakcie trzeciego trymestru.
JAK SIĘ ZAPISAĆ
kontakt@stanskupienia.pl
Spotykamy się online w stałej grupie. Zapisy przyjmujemy mailowo - po opłaceniu kursu dostaniecie od nas link z zaproszeniem do zajęć 🙂
TERMINY
Start już we wtorek 23 marca - 29 kwietnia!
Spotykamy się online dwa razy w tygodniu, we wtorki i czwartki 18.00-19.15. Nie możesz być na zajęciach danego dnia? Skorzystaj z nagrania przez kolejne 24 godziny!
PROWADZI
Zuzia Wolska - fizjoterapeutka uroginekologiczna. Uważa, że im więcej wiemy o swoim ciele, tym lepiej się w nim czujemy, dlatego, oprócz pracy w gabinecie z pacjentkami, prowadzi warsztaty edukacyjne, na których próbuje przełamywać tabu związane z cielesnością i pokazać ile korzyści przynosi kontakt z własnym ciałem. Autorka ebooka o profilaktyce zdrowia intymnego kobiet. Jogę wykorzystuje w swojej pracy, jako metodę terapii mięśni dna miednicy oraz dla samej siebie, jako element relaksu, dbania o swój dobrostan i obcowania z własnym ciałem.
CENA
250zł za 12 spotkań dwa razy w tygodniu

Ciąża to czas wyzwań i wzmożonej pracy całego ciała przyszłej mamy. Szczególną rolę w tym okresie, odgrywa miednica i mięśnie dna miednicy, które przez 9 miesięcy noszą coraz większy ciężar i wymagają w tym czasie odpowiedniego zadbania oraz przygotowania do porodu.

Może wydaje Ci się, że najlepszym przygotowaniem do porodu, jest wzmacnianie mięśni dna miednicy, tymczasem, celem powinno być ich uelastycznienie, które podczas porodu pozwala na rozciągnięcie tych mięśni, natomiast po, zapewnia powrót do poprzedniego kształtu i pełni funkcji. Im bardziej elastyczne struktury miednicy, tym łatwiejszy poród dla mamy i dziecka i szybszy powrót pełni sprawności mięśni dna miednicy.

Zajęcia są skierowane dla wszystkich kobiet w ciąży, które chcą przygotować się do porodu drogami natury i nie mają przeciwwskazań do podejmowania aktywności fizycznej.

Na zajęciach będziemy skupiać się przede wszystkim na okolicy miednicy, pracując nad jej mobilnością i elastycznością otaczających ją mięśni, ale również na pracy z przeponą i oddechem, który odgrywa ogromną rolę podczas całej akcji porodowej. Skupimy się również na ćwiczeniach budujących świadomość ciała i kontrolę mięśni dna miednicy, nauczymy się w jaki sposób odciążać te struktury na co dzień, będąc w ciąży i aktywnie rozluźniać podczas porodu.

Będzie też czas i przestrzeń na oswojenie tematu porodu, rozmowy o działaniu mięśni dna miednicy, nauka masażu i uelastyczniania krocza oraz techniki i pozycje relaksacyjne, które przydadzą się również w czasie samego porodu. Poruszymy również temat połogu i tego w jaki sposób zadbać o siebie najlepiej, w pierwszych chwilach po porodzie.

JOGA DLA ŚWIEŻAKÓW LEVEL II
18:30 - 19:45
Kurs jogi live online utrwalający podstawy jogi - NOWA EDYCJA start we wtorek 16 marca!
JOGA DLA ŚWIEŻAKÓW LEVEL II
18:30 - 19:45
DLA KOGO
Dla początkujących, uczymy się jogi od zupełnych podstaw.
JAK SIĘ ZAPISAĆ
kontakt@stanskupienia.pl
Spotykamy się online w stałej grupie. Zapisy przyjmujemy mailowo - po opłaceniu kursu dostaniecie od nas link z zaproszeniem do zajęć 🙂
TERMINY
Start już we wtorek 16 marca - 20 maja!
Spotykamy się online dwa razy w tygodniu, we wtorki i czwartki 18.30-19.45
PROWADZI
Martyna Wietecha - jej zajęcia to dawka pozytywnej i łagodnej energii, którą doceni każdy rozpoczynający przygodę z jogą 🙂
CENA
345zł za 20 spotkań online w stałej grupie

Masz poczucie, że joga to mogłoby być TO? Potrzebujesz wyciszenia, spokoju ale też pozbycia się napięć w ciele? A może miga Ci dużo zajęć online, ale w sumie nawet nie wiesz jak dołączyć, bo nie masz pojęcia jak postawić pierwsze kroki na macie?
Chcesz dowiedzieć się jak rozpocząć przygodę z jogą i zdobyć więcej samodzielności na macie? A może jakoś nigdy nie było Ci z jogą po drodze? A może od jakiegoś czasu aktywnie szukasz kursu, który wprowadziłby Cię w tajniki jogi od podstaw, krok po kroku?

Zapraszamy na dwadzieścia wyluzowanych spotkań online dla każdego <3 Dowiesz się jak wykonywać podstawowe asany, jak świadomiej oddychać i wsłuchać się w potrzeby Twojego ciała. Wszystko w zaciszu domowym, z herbatą pod ręką i kto wie, może ukochanym kotem lub psem na macie. Chwytaj laptop, tablet czy smartfon, znajdź kawałek wolnej podłogi i zaczynaj z nami jogową przygodę pod własnym dachem.

W PROGRAMIE:

PODSTAWY PRACY W ASANACH – nauka pozycji jogi (oraz ich wariantów): pozycje stojące, pozycje siedzące, pozycje leżące na plecach, pozycje leżące na brzuchu, balanse
WPROWADZENIE DO PRACY W VINYASIE – opracujemy podstawy synchronizacji ruchu z oddechem
WPROWADZENIE DO PRANAJAMY – nauka podstawowych technik oddechowych
WPROWADZENIE DO PRACY KONCENTRACYJNEJ I TECHNIK UWAŻNOŚCIOWYCH (PRATYAHARA I DHARANA)
KONTEKST TEORETYCZNY – ale tylko tyle, ile będziecie chcieli wiedzieć.

JOGA DLA PADAWANÓW
18:30 - 19:45
kurs online dla wszystkich średniozaawansowanych, znających podstawy jogi. Start 16 LUTEGO!
JOGA DLA PADAWANÓW
18:30 - 19:45
DLA KOGO
Dla średniozaawansowanych - dla tych, którzy już nieźle znają podstawy, a chcieliby sobie usystematyzować dalszą wiedzę o jodze oraz nauczyć się praktyki własnej. Kurs także skierowany jest do wszystkich, którzy ukończyli kurs Jogi dla Świeżaków lub Jogi dla Indywidualistów.
JAK SIĘ ZAPISAĆ
kontakt@stanskupienia.pl
Spotykamy się online w stałej grupie. Zapisy przyjmujemy mailowo - po opłaceniu kursu dostaniecie od nas link z zaproszeniem do zajęć 🙂
TERMINY
Kurs trwa dwa miesiące, zawiera 21 spotkań dwa razy w tygodniu - we wtorki, środy i czwartki 18.30-19.45
Nowa edycja start we wtorek 15 grudnia - 10 lutego
PROWADZI
Maja Chwistek - nauczycielka jogi z powołania. Jej cierpliwość, energię i pozytywne nastawienie doceni każdy początkujący jogin.
CENA
295zł za 21 spotkań online

Już całkiem nieźle sobie radzisz na macie? Pies z głową w dół to Twoje drugie imię, kochasz wojowników a pozycję drzewa masz już opanowaną, ale w sumie nie wiesz co dalej? W domu wskakujesz ochoczo na matę, ale nie zawsze masz pomysł, w którą stronę powinna pójść w danym dniu Twoja praktyka?

Wolisz zajęcia online bo lubisz praktykować w zaciszu własnego domu? Albo może właśnie śmigasz na utęsknione wakacje a masz chęć, by joga towarzyszyła Ci codziennie - czy to w lesie, czy na pomoście czy na plaży?

A może potrzebujesz kursu, który usystematyzuje Twoją dotychczasową wiedzę? Może chcesz się dowiedzieć od czego zacząć przygodę z układniem własnej praktyki? Jeśli dodatkowo cenisz pracę w stałej, kameralnej grupie - ten kurs jest dla Ciebie!

Daj sobie dwa miesiące na kilkanaście wyluzowanych spotkań online! Utrwal podstawy, poznaj nowe asany, pogłęb oddech i wejdź w głęboki relaks <3 Wszystko w rytmie płynnej vinyasy, łączącej ruch z oddechem w zależności od Twoich potrzeb!

W PROGRAMIE:

PODSTAWY UKLADANIA PRAKTYKI WŁASNEJ
UTRWALANIE PODSTAW
VINYASA FLOW
PRANAYMA
GŁĘBOKI RELAKS

PIĄTEK
PIĄTEK
SOBOTA
SOBOTA
WEEKENDOWY CZILL Z MAGDĄ
11:00 - 12:15
10 vinyasowych spotkań ukierunkowanych na wsłuchiwanie się w swoje potrzeby, z głębokim relaksem i dużą dawką czillu - START 13 MARCA!
WEEKENDOWY CZILL Z MAGDĄ
11:00 - 12:15
DLA KOGO
Dla wszystkich. Kurs jest ukierunkowany na budowanie świadomości ciała, słuchanie swoich potrzeb i danie sobie przestrzeni na wyciszenie - jeśli czujesz, że chciałabyś/chciałbyś się nauczyć współpracować ze swoim ciałem, te zajęcia są dla Ciebie! Daj sobie chwilę na weekendowy czill i podpięcie się pod swoje potrzeby!
JAK SIĘ ZAPISAĆ
kontakt@stanskupienia.pl
Spotykamy się online w stałej grupie. Zapisy przyjmujemy mailowo - po opłaceniu kursu dostaniecie od nas link z zaproszeniem do zajęć 🙂
TERMINY
Spotykamy się online na Zoomie raz w tygodniu, w soboty 11.00-12.15. Kurs zawiera 10 spotkań, start w sobotę 13 marca - 22 maja (zajęć 03.04 nie ma)
PROWADZI
Magda Sawicka - Girlboss Stanu Skupienia, mama bliźniaczek. Jej zajęcia to łagodny flow, wzbogacony rzetelną wiedzą anatomiczną. Pokaże Ci jak się zrelaskować, poczuć oddech i wsłuchać się w potrzeby Twoje ciałego.
CENA
210zł za 10 spotkań po 1h15

Stajesz na macie i nie do końca wiesz co dalej? Nie wiesz czym się kierować i czego danego dnia potrzebuje Twoje ciało? W sumie chętnie się dowiesz jak rozbudować świadomość ciała, ale nie wiesz od czego w ogóle zacząć?
A może nie masz przestrzeni w życiu codziennym na zadanie sobie podstawowych pytań - jak czuję się dziś? Czego potrzebuję? Jeśli czujesz, że jedyny moment, w którym możesz złapać chwilę dla siebie to weekend - wskakuj z nami na matę!

Jeśli masz chęć zaprzyjaźnić się ze swoim ciałem ten kurs jest dla Ciebie! Skorzystaj z weekendu, aby wrzucić na luz i zaznać trochę czillu <3 Na zajęciach skupimy się na budowaniu świadomości ciała i regeneracji. Popłyniemy przyjemnym flow, kierując się potrzebami naszego ciała na dany dzień. Będziemy skupiać się na poszczególnych grupach mięśniowych, tak aby poznać metody pracy z różnymi partiami ciała. A pod koniec każdych zajęć Magda poprowadzi Cię przez długi, regenerujący relaks, który pozwoli Ci na prawdziwy odpoczynek.

W PROGRAMIE:

DELIKATNA VINYASA
BUDOWANIE ŚWIADOMOŚCI CIAŁA
UTRWALANIE PRAKTYKI WŁASNEJ
ELEMENTY ANATOMII
PRACA TEMATYCZNA
DUŻO RELAKSU <3

NIEDZIELA
NIEDZIELA
GRAFIK LIVE
PIĄTEK
NIEDZIELA