Oferta dla firm


Stan Skupienia to kameralna przestrzeń w pulsującym sercu Warszawy, która pod jednym dachem skupia najlepszych specjalistów w pracy z ciałem: joga, mindfulness, trening mięśni dna miednicy, pilates i osteopatia. Miejsce, w którym każdy, niezależnie od wieku, płci czy stopnia zaawansowania znajdzie coś dla siebie.

Od 2020 roku Stan Skupienia przeniósł się także do wirtualnej przestrzeni Internetu, prowadząc kursy i zajęcia live, codziennie goszcząc w domach wielu osób.
Za pośrednictwem platformy Zoom prowadzimy również kursy dla dużych korporacji, mniejszych firm czy zorganizowanych grup.

Zdajemy sobie sprawę, że napięcie wynikające z szybkiego tempa życia, niepewne sytuacja na świecie czy przewlekły stres mają destrukcyjny wpływ na człowieka. Z pomocą przychodzi joga! Regularna praktyka i umiejętny relaks pozwoli zachować zdrowie fizyczne, zredukuje stres i pomoże odzyskać energię i radość życia. W pracy znacząco poprawi koncentrację, a wspólnie ćwiczący pracownicy stworzą wspólnotę i nawiążą relacje, które przydadzą się w pracy zespołowej i codziennym życiu.

Spróbuj! Odnajdź Stan Skupienia! <3

Cena zajęć jest uzależniona od ich ilości i wielkości grupy. Skontaktuj się z nami na kontakt@stanskupienia.pl, napisz czego szukasz, a my podamy Ci szczegóły!

FreshMail.pl